Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jack Thompson pozwany!

73 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2007 o 15:35, RedSqll napisał:

Nie wiem gosc chyba musi miec uraz lub cos.. to taki "Dark Messiah" :-)


Może nie przesadzał bym z Mesjaszem Mrocznym, ale on jest taki Oświecony w złą stronę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile wcześniej myślałem że facet po prostu wymyślił że będzie zwalał winę morderstw na gry, to teraz jestem po prosty pewien faktu że ten człowiek jest chory...serio. To jest jakiś maniak którego powinno się leczyć. W dodatku miesza do tej głupiej sprawy Boga. Czyżby chciał zdobyć poparcie katolików? Obawiam się jednak że facet zwyczajnie ześwirował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamknąć to powinni jego, a nie twórców gier. Teraz po przeczytaniu jego wypowiedzi wygląda na jakiegoś świra, przydałaby się wizyta w szpitalu psychiatrycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On jest jakiś nie normalny? Lepiej niech Rockstar wyśle podanie do sądu o przymusowe leczenie w psychiatryku! W tej jego wypowiedzi brakuje jednego słowa: Amen:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 16:01, Darkstar181 napisał:

O ile wcześniej myślałem że facet po prostu wymyślił że będzie zwalał winę morderstw na gry,
to teraz jestem po prosty pewien faktu że ten człowiek jest chory...serio.


Dokładnie:) Równie dobrze może pozywać gazety, czasopisma, wytwórnie filmowe:) Niedługo ktoś przyczepie się że w bajce bambi źle upadł i to ukazuje dzieciom przemoc i mogą tą bajkę oglądać tylko dorośli.. Do czego ten świat zmierza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie on po prostu obraza gracza mowiac ze np ja boje sie wziasc do reki Bibli bo mi rece splona przeciez on tutaj mowi ze gracze sa zli bo boja sie czytac Bibli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 12:19, neozeus napisał:

Dobra ta jego odpowiedź na ten pozew ^^ Ale troszkę mi tutaj pachnie "nawiedzeniem".


i znowu gęba sama się uśmiecha:] hehehe, ale szczerze mówiąc nie lubię ludzi, którzy posługują się "wiarą" jako szpadą, bo to już fanatyzmem zalatuje i... niestety hipokryzją tego niemiłego-dla-graczy pana. Obadajcie ten jpeg:)

20070319171520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 12:19, neozeus napisał:

Dobra ta jego odpowiedź na ten pozew ^^ Ale troszkę mi tutaj pachnie "nawiedzeniem".


i znowu gęba sama się uśmiecha:] hehehe, ale szczerze mówiąc nie lubię ludzi, którzy posługują się "wiarą" jako szpadą, bo to już fanatyzmem zalatuje i... niestety hipokryzją tego niemiłego-dla-graczy pana

20070319171520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma racje w tym ze Take2 sam sie wysadza w powietrze. Po co im ta rozprawa?
Wszyscy wiedza jakie są gry od Take2, brutalne i głupie. Nie należy ich może zabraniać, ale na pewno zaostrzyć kontrole w zakresie ich sprzedaży (także w Polsce).

Nie wiem o co się czepiacie tego cytatu? A jak by zacytował np. "Zbrodnie i karę" to też byście go wyzywali od świrów? Wygląda na to, że większość gramowiczów to dzieciaki nieczytające książek (bo chyba stąd to zdziwienie że takową można cytować), mówi się trudno ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować