Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

4gramy już nie tylko na papierze!

62 postów w tym temacie

ktoś niedawno pisał na forum, że w jakiejś tam "gramowej" wkładce w CDA były reklamy gier z serii Total War w NXK (Shogun, Medieval, Rome + all dodatki) - ściągnąłem te PDFy - ale tam same pierdoły są - gdzie mogę zobaczyć wspomniane reklamy w sieci (CDA nie kupuję i w sumie nie znam nikogo kto by kupował - a dla samych reklam mi się nie opłaca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 09:18, Fantomer napisał:

co to za słownictwo ... "piszom", "zajawki", "odjechaną", ktoś podstawówki nie skończył, że
nie wie jakiego słownictwa się używa i stosuje zamienniki z "piaskownicy" ?


Odsyłam do 4gramów :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się teraz narażę wyznawcom CDP, ale z czego Wy się cieszycie? :P Z tego, że będziecie mogli czytać tą rozwiniętą formę reklamy również na monitorze? Bez urazy, ale to tak jakby się cieszyć że reklamy proszku będą już nie tylko w telewizji, ale też wyświetlane w autobusach :P

Ja CD-A kupuję dla ICH czasopisma, a nie dla paru stron sprytnie pomyślanej reklamy ;p

I żeby nie było: bardzo szanuję CDP i regularnie kupuję gry przez nich dystrybuowane, ale nie dajmy się zwariować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 12:54, Vangel napisał:

Ja CD-A kupuję dla ICH czasopisma, a nie dla paru stron sprytnie pomyślanej reklamy ;p

No widzisz, a ja akurat byłem zmuszony kupować CDA tylko dla tych kilku stroniczek. Żeby przeczytać dobry felieton Monka, wywiad z kolejnym z gramowiczów. Teraz już nie muszę kupować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, że jest skan, też na to nalegałem :) .

Bo właśnie w tym miesiącu CDA mi się opóźni dosyć znacznie.

Ech, ta nazwa (Biuletyn...) to miał być beton "na luzie", a z tego zrobiła się nazwa serii, lol :P .

No, ale zobaczymy, jak się będzie podobało, jak pójdzie :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 09:02, Marrbacca napisał:

albo męczyć coraz to kolejnych userów coby mi to zeskanowali i wysłali :).

O to to to! :D Pamiętam, jak raz musiałem dla Ciebie trochę z Insidera skanować. :P No ale czego się nie robi dla naczelnego. ;)
Natomiast dla mnie nie ma zbyt dużego znaczenia. CDA i tak kupuję (i będę kupował), więc mam Insidera w wersji papierowej i wcale mi to nie przeszkadza. :) Mam nawet lepiej, bo mogę sobie go czytać w każdym miejscu i o każdej porze. :P Poza tym czytanie na komputerze bardziej męczy oczy. :D
Ale pomysł i tak jest dobry. Z pewnością skorzysta z tego wiele osób. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He He wszystko fajnie itd. ale ten tekst napisany pismem lustrzanym to lekka przesada... Wiecie ile się człowiek może namęczyć z tym lusterkiem? :/ Podobnie z tym ciągłym obracaniem strony żeby przeczytać jakiś artykuł... W wersji gazetowej jednak jakoś lepiej mi się czyta... Ale to właśnie problem komputerowej prasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 17:33, skaybay napisał:

He He wszystko fajnie itd. ale ten tekst napisany pismem lustrzanym to lekka przesada... Wiecie
ile się człowiek może namęczyć z tym lusterkiem? :/ Podobnie z tym ciągłym obracaniem strony
żeby przeczytać jakiś artykuł... W wersji gazetowej jednak jakoś lepiej mi się czyta... Ale
to właśnie problem komputerowej prasy...

toż w gazetkowej na 99% też odpowiedzi Mal są lustrzanym odbiciem :D. A co do obracania... w zasadzie u mnie wystarczyło klikać jeden przycisk, ale rzeczywiście fajniej, gdyby było ładnie sklejone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2007 o 17:41, Marrbacca napisał:

toż w gazetkowej na 99% też odpowiedzi Mal są lustrzanym odbiciem :D. A co do obracania...
w zasadzie u mnie wystarczyło klikać jeden przycisk, ale rzeczywiście fajniej, gdyby było ładnie
sklejone :)


Wiem ale chodzi mi o sam fakt , w końcu łatwiej się czyta lusterkiem z gazety niż z monitora :)
A odpowiedzi mogłyby być napisane zwyczajnie do góry nogami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować