Zaloguj się, aby obserwować  
Sk4t3r

Darmowe gry MMORPG

1430 postów w tym temacie

Szukam jakiegoś darmowego MMORPG, bo grałem jak na razie w Archlorda to mi raczej nie przypadł do gustu, a w Requiem to mi klimat nie leży trochę (z tego co u kumpla widziałem). Więc od gry chcę:
- aby była nastawiona na grę w drużynach i już od niskich poziomów trzeba było szukać ekip na walkę z bossami (najlepiej żeby byli wielcy)
- aby ekipy się uzupełniały (znaczy żeby np drużyna z samych postaci ofensywnych nie miała dużych szans z wrogiem)
- można było stworzyć wielką drużynę (więcej niż 10 osób)
- aby ci co nie wkładają pieniędzy w grę mieli dokładnie takie same możliwości rozwoju (dostęp do tych samych pancerzy broni etc)
- duże możliwości rozwoju bohatera (kilka klas, dużo skili)
- ciekawie rozwiązany system walki
- jak przy walce to żeby nie było swobodnego PvP albo możliwość grania tak że jak ktoś chce kogoś innego zaatakować to musi najpierw go wyzwać na pojedynek, a nie rzucać się kiedy drugi jest wykończony po jakiej ś walce i nieprzygotowany
- były jakieś inne atrakcje jak oblężenia, walki gildii itp
- klimat nie był zbyt mroczny ale też nie chodzi by był bajkowy
- duża ilość questów
- przekonujący setting świata
- no i fajnie by było gdyby była jakaś fabuła a nie tylko zbiór zadań
- aha i najważniejsze żeby działa na Windows 7

Ogólnie wiem ze mam duże wymagania, ale może ktoś zna coś co by spełniało większość punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 12:48, Nufiko napisał:

Szukam jakiegoś darmowego MMORPG, bo grałem jak na razie w Archlorda to mi raczej nie
przypadł do gustu, a w Requiem to mi klimat nie leży trochę (z tego co u kumpla widziałem).
Więc od gry chcę:
- aby była nastawiona na grę w drużynach i już od niskich poziomów trzeba było szukać
ekip na walkę z bossami (najlepiej żeby byli wielcy)

To jest w Runes of Magic.

Dnia 02.02.2009 o 12:48, Nufiko napisał:

- aby ekipy się uzupełniały (znaczy żeby np drużyna z samych postaci ofensywnych nie
miała dużych szans z wrogiem)

Runes of Magic.

Dnia 02.02.2009 o 12:48, Nufiko napisał:

- można było stworzyć wielką drużynę (więcej niż 10 osób)

Hmm...nie wiem.

Dnia 02.02.2009 o 12:48, Nufiko napisał:

- aby ci co nie wkładają pieniędzy w grę mieli dokładnie takie same możliwości rozwoju
(dostęp do tych samych pancerzy broni etc)

Trudno będzie o taką grę... może nie kupisz armoru ani broni, ale i tak jakieś inne pierdoły co dość mocno pomagają.

Dnia 02.02.2009 o 12:48, Nufiko napisał:

- duże możliwości rozwoju bohatera (kilka klas, dużo skili)

Silkroad online, Rohan online, Perfect World.

Dnia 02.02.2009 o 12:48, Nufiko napisał:

- ciekawie rozwiązany system walki

W silkroadznie skille są efektowne, podobnie w Cabalu online.

Dnia 02.02.2009 o 12:48, Nufiko napisał:

- jak przy walce to żeby nie było swobodnego PvP albo możliwość grania tak że jak ktoś
chce kogoś innego zaatakować to musi najpierw go wyzwać na pojedynek, a nie rzucać się
kiedy drugi jest wykończony po jakiej ś walce i nieprzygotowany

Perfect World, Runes of Magic.

Dnia 02.02.2009 o 12:48, Nufiko napisał:

- były jakieś inne atrakcje jak oblężenia, walki gildii itp

Runes of Magic.

Dnia 02.02.2009 o 12:48, Nufiko napisał:

- klimat nie był zbyt mroczny ale też nie chodzi by był bajkowy

Erm...

Dnia 02.02.2009 o 12:48, Nufiko napisał:

- duża ilość questów

Runes of Magic (ponad 600) oraz Perfect World.

Dnia 02.02.2009 o 12:48, Nufiko napisał:

- przekonujący setting świata

Hmm...

Dnia 02.02.2009 o 12:48, Nufiko napisał:

- no i fajnie by było gdyby była jakaś fabuła a nie tylko zbiór zadań

No nie wiem czy taki istnieje :>

Dnia 02.02.2009 o 12:48, Nufiko napisał:

- aha i najważniejsze żeby działa na Windows 7

uch, nie wiem.

Dnia 02.02.2009 o 12:48, Nufiko napisał:

Ogólnie wiem ze mam duże wymagania, ale może ktoś zna coś co by spełniało większość punktów.


Myślę, że spełniałby Runes of Magic ew. Rohan online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić coś w co zagram wygodnie na takim słabym sprzęcie:
Pentium 4, 3 GHz, 256 RAM, GeForce FX 5200?
Dobrze mi się grało w Metin 2. Nabiłem 56 lvl, grałem kilka miesięcy i uważam to za najlepszy mmo w jaki grałem (może dlatego, że mój komputer nie pozwala na grę w świetne tytuły z za wysokimi wymaganiami). Więc fajnie by było jak by gra była podobna właśnie do Metina 2.
Próbowałem:

9 Dragons - rozbudowana gra, ale nie rozumiałem tych wszystkich opcji jakie kung fu wybrać, jaki klan itp, a w dodatku zobaczyłem jakiegoś ninje czy coś takiego w okularach słonecznych(!) to mnie ostatecznie zniechęciło ;)

Martial Heroes - podobno drugi Metin. Tak więc zagrałem, ale wg mnie gra jest fatalna. Świat jest brzydki i nie ciekawy. Nie znalazłem tam nic fajnego. Ba, wszystko co tam ujrzałem jest okropne... Po 10 min gry wywaliłem to cholerstwo...

Shaya Online - bardzo ładne lokacje, czego nie można powiedzieć o miastach, dwie strony do wyboru (dobro i zło), oraz świetne PVP to to co mi się najbardziej spodobało. A i jeszcze możliwość skakania i uników jest bardzo fajna :) Za to bardzo mało graczy i to co dotyczy ww gier oraz następnych - czy po za Metinem jest jakiś darmowy MMO, w którym możemy expić/walczyć/atakować moby nie pojedynczo, a kilku na raz?! Bo właśnie takie expienie po 1 potworku jest nużące. Fakt, że możemy walnąć jednego, zaraz drugiego i tak nazbierać kilku, ale i tak na raz nie można ich atakować.

Archlord - ta gra przypadła mi do gustu poprzez bardzo wielki i ładny świat. Ale i tu można bić jednego moba na raz... A na dodatek nawet na low detalach mogłem w miarę swobodnie grać w terenie czy początkowej wiosce, ale już w normalnym mieście gdzie pełno graczy jak np miasto Tullan, jeśli dobrze pamiętam po prostu nie dało się grać. Tak więc po 19 lvl to także wywaliłem.

Cabal - bardzo fajnie się robiło postać na początku, fajne opcje do wyboru, ale po wkroczeniu w świat gry miałem niezły pokaz slajdów, także i tej grze podziękowałem.

PS. Przymierzam się do GuildWars (wiem, że nie darmowa), ale obawiam się czy będę mógł grać na moim sprzęcie oraz czy mi się spodoba. Bo ma wiele opcji odwrotnych do Metina tj limit do zaledwie 20 lvl, spotykanie się z graczami tylko w miastach, a po świecie wędrowanie samemu lub w pt, które wybraliśmy w mieście itp

Mam nadzieję, że ktoś odpowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2009 o 21:15, choper napisał:


9 Dragons - rozbudowana gra, ale nie rozumiałem tych wszystkich opcji jakie kung
fu wybrać, jaki klan itp, a w dodatku zobaczyłem jakiegoś ninje czy coś takiego w okularach
słonecznych(!) to mnie ostatecznie zniechęciło ;)

Martial Heroes - podobno drugi Metin. Tak więc zagrałem, ale wg mnie gra jest
fatalna. Świat jest brzydki i nie ciekawy. Nie znalazłem tam nic fajnego. Ba, wszystko
co tam ujrzałem jest okropne... Po 10 min gry wywaliłem to cholerstwo...

Shaya Online - bardzo ładne lokacje, czego nie można powiedzieć o miastach, dwie
strony do wyboru (dobro i zło), oraz świetne PVP to to co mi się najbardziej spodobało.
A i jeszcze możliwość skakania i uników jest bardzo fajna :) Za to bardzo mało graczy
i to co dotyczy ww gier oraz następnych - czy po za Metinem jest jakiś darmowy MMO,
w którym możemy expić/walczyć/atakować moby nie pojedynczo, a kilku na raz?!
Bo właśnie
takie expienie po 1 potworku jest nużące. Fakt, że możemy walnąć jednego, zaraz drugiego
i tak nazbierać kilku, ale i tak na raz nie można ich atakować.

Archlord - ta gra przypadła mi do gustu poprzez bardzo wielki i ładny świat. Ale
i tu można bić jednego moba na raz... A na dodatek nawet na low detalach mogłem w miarę
swobodnie grać w terenie czy początkowej wiosce, ale już w normalnym mieście gdzie pełno
graczy jak np miasto Tullan, jeśli dobrze pamiętam po prostu nie dało się grać. Tak więc
po 19 lvl to także wywaliłem.

Cabal - bardzo fajnie się robiło postać na początku, fajne opcje do wyboru, ale
po wkroczeniu w świat gry miałem niezły pokaz slajdów, także i tej grze podziękowałem.

PS. Przymierzam się do GuildWars (wiem, że nie darmowa), ale obawiam się czy będę mógł
grać na moim sprzęcie oraz czy mi się spodoba. Bo ma wiele opcji odwrotnych do Metina
tj limit do zaledwie 20 lvl, spotykanie się z graczami tylko w miastach, a po świecie
wędrowanie samemu lub w pt, które wybraliśmy w mieście itp

Mam nadzieję, że ktoś odpowie :D



Nie wiem, jaką grę Ci polecić,bo twój sprzęt na wiele nie pozwala, ale nie pleć głupot, że nie można atakować kilku moobów na raz...
Np. w Archlordzie bierzesz kilka moobów i używasz skilli AoE (Area of Efect) i mooby które zwabiłeś dostają dmg. I tak jest w wielu mmo.
Co do Metina 2, to dla mnie największy za przeproszeniem kał.

Co do GW, to polecam, bo na tym sprzęcie będzie Ci chodziło w miarę dobrze, a to jest kawał dobrej gry. A i 20 level to plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 21:15, choper napisał:

PS. Przymierzam się do GuildWars


Zorientuj się, czy jakiś znajomy gra w GW. Jeśli znajdziesz takiego osobnika, spytaj się czy ma klucz trial (najlepiej Prophecies lub Nightfall) i czy mógłby udostępni - na własnej skórze się przekonasz jak GW działa i czy Ci się podoba mechanika. :)

A ja bym chciał czegoś o Runes of Magic się dowiedzieć. Słyszałem, że nie ma grindu co mi się podoba na start, ale mam kilka pytań:
- czy uzbrojenie które dostajemy z questów/kupujemy za posiadaną kasę wystarcza do spokojnego grania?
- czy jest dużo różnego uzbrojenia (z wyglądu również)?
- czy jest opcja płacenia w zamian za jakieś bajery w grze i czy osoba płacąca zyskuje tym przewagę? Jak dużą?
- na czym polegają questy? Idź zabij x mobów, wróć, idź zabij inne x mobów? Czy są też jakieś hm... oryginalniejsze? ;)
- czy 6 klas to nie za mało? Biegają klony czy ta mała liczba mimo wszystko pozwala na dużą różnorodność?

Co tu dużo mówić, 3,4GB to sporo jak na moje łącze więc wolałbym się paru rzeczy dowiedzieć. ;) I wiem, że jest temat o RoM, ale zadaje pytania tu, przy okazji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie walenie to wiesz... :P W metinie zwykłym ciosem trafiasz wszystko co w zasięgu miecza na raz. A tam nie dość, że musisz ich zlurować pojedynczo to jeszcze na raz możesz uderzyć jedynie ze skilla :/ Ale metin rzeczywiście jest badziewny na dłuższą metę. Ja wbiłem 56 lvl i aby nabić 57 zajęło by mi to 3 dni bo 3 godziny codziennego expienia. Do tego dochodzą mapy, których nauczenie na pamięć nie wymaga zbyt długiego grania oraz masa noobów i złodziei. Ale mimo wszystko gdy jeszcze nie znałem wszystkich zakątków i itemów to bawiłem się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2009 o 21:55, Adham napisał:

A ja bym chciał czegoś o Runes of Magic się dowiedzieć. Słyszałem, że nie ma grindu co
mi się podoba na start, ale mam kilka pytań:
- czy uzbrojenie które dostajemy z questów/kupujemy za posiadaną kasę wystarcza do spokojnego
grania?

Tak, z questów jest bardzo dobre EQ i również w AH za normalną kaskę (tzn tą w grze) kupimy dobry sprzęt.

Dnia 10.02.2009 o 21:55, Adham napisał:

- czy jest dużo różnego uzbrojenia (z wyglądu również)?

Całkiem sporo, więcej armorów niż w GW xD

Dnia 10.02.2009 o 21:55, Adham napisał:

- czy jest opcja płacenia w zamian za jakieś bajery w grze i czy osoba płacąca zyskuje
tym przewagę? Jak dużą?

Faktycznie, oczywiście jest możliwość płacenia. Na początku nie widać takich różnic, ale podobno (nie doświadczyłem tego levela:) ) na większych levelach jest znaczniejsza przewaga. Nie ma oczywiście żadnych itemków do kupienia, ale większy exp, więcej miejsca w bagu, jakieś pierdoły do domu czy różnie miksturki dające to i owo do statystyk.

Dnia 10.02.2009 o 21:55, Adham napisał:

- na czym polegają questy? Idź zabij x mobów, wróć, idź zabij inne x mobów? Czy są też
jakieś hm... oryginalniejsze? ;)

Są oryginalniejsze. Oczywiście nie wszystkie, ba, mniejszość (niestety) ale jakieś tam są.

Dnia 10.02.2009 o 21:55, Adham napisał:

- czy 6 klas to nie za mało? Biegają klony czy ta mała liczba mimo wszystko pozwala na
dużą różnorodność?

Oczywiście, że pozwala. Jest łączenie klas, więc problemów nie ma. To daje duże możliwości rozwoju postaci i można dopasować sobie fajną postać poprzez łączenie klas.

Dnia 10.02.2009 o 21:55, Adham napisał:


Co tu dużo mówić, 3,4GB to sporo jak na moje łącze więc wolałbym się paru rzeczy dowiedzieć.
;) I wiem, że jest temat o RoM, ale zadaje pytania tu, przy okazji. ;)


Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 21:55, Adham napisał:

- czy uzbrojenie które dostajemy z questów/kupujemy za posiadaną kasę wystarcza do spokojnego
grania?


Co rozumiesz przez spokojne granie ? Itemy z questów są dobre, im dalej tym lepsze dostajesz.

Dnia 10.02.2009 o 21:55, Adham napisał:

- czy jest dużo różnego uzbrojenia (z wyglądu również)?


Trudno ilość pancerzy do czegokolwiek porównać. Ogólnie ich wygląd/design nie powala, trochę tego jest.

Dnia 10.02.2009 o 21:55, Adham napisał:

- czy jest opcja płacenia w zamian za jakieś bajery w grze i czy osoba płacąca zyskuje
tym przewagę? Jak dużą?


Zawsze zyskuje. Na ten moment niestety przewaga jest duża.

Dnia 10.02.2009 o 21:55, Adham napisał:

- na czym polegają questy? Idź zabij x mobów, wróć, idź zabij inne x mobów? Czy są też
jakieś hm... oryginalniejsze? ;)


Mając 13 lvl trafił mi się tylko jeden oryginalny quest. Reszta to idź zabij X, a następnie wróć do Y.

Dnia 10.02.2009 o 21:55, Adham napisał:

- czy 6 klas to nie za mało? Biegają klony czy ta mała liczba mimo wszystko pozwala na
dużą różnorodność?


6 klas to wystarczająco przy czym jest możliwość ich łączenia po osiągnięciu 10 lvla. A więc dla przykładu można mieć 50 lvl mag/50 lvl priest. IMO totalna głupota, nigdy nie byłem zwolennikiem łączenia klas ale co zrobić.

Zasada jest prosta. Jeżeli możesz płacić i stać Cię sięgnij po WoW''a, ewentualnie Lingeage II. Dużo lepszą alternatywą jest również darmowy Guild Wars. Natomiast jeżeli nie masz zamiaru wyrzucać ani grosza na grę to wtedy faktycznie Runes of Magic może być dobrym wyborem.

I tak grind jest. Fakt faktem został on w miarę ograniczony ponieważ questy są krótkie i dają sporo exp''a ale pamiętaj! W każdej grze MMO występuje grind. Czy to w takiej postaci czy innej, może być szybki lub powolny ale zawsze będzie. Jest to już urok MMO i nic tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.02.2009 o 15:03, Budep napisał:

> - były jakieś inne atrakcje jak oblężenia, walki gildii itp
Runes of Magic.



Chłopie, gdzie Ty tu masz GvG, albo coś podobnego ? nie wprowadzaj ludzi w błąd bo takiego czegoś jeszcze nie wprowadzili :)

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemogłęm edytowac więc nowy post ..

Pytanie do ludzi, którzy grali w Archlorda, chciałbym żeby powiedzili co nieco o tej grze, bo po filmikach na YT wydaje sie całkiem całkiem . ..

-Crafting, czy wystpeuje, jak rozbudowany
-upgrad''e itemow, (j/w)
-jak z lvlowaniem, Czysty Grind jak Rohan np: Czy Qestowanie, Czy to i to :)
-Jak sprawa z IM, daje duża przewage tym którzy płacą?
-Świat, dużo krain, zróżnicowanie terenow itp ?
-Ekwpinuek, dużo badziewia , czy zaledwie kilka broni, armorow setowych, jak w Lineagu?

Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 14:30, StaryCapiur napisał:

-Crafting, czy wystpeuje, jak rozbudowany


Jest możesz tworzyć różne miksturki, pierścienie naszyjniki (jednak z tego co zauważyłem to tylko miksturki się opłaca)

Dnia 15.02.2009 o 14:30, StaryCapiur napisał:

-upgrad''e itemow, (j/w)


za pomocą ref potion możesz każdy item polepszyć w postaci większy dmg, a za pomocą kamieni możesz dodać dodatkowy dmg od żywiołów, oraz ulepszać attack rating, speed i inne (oczywiście nie wszystko na broni), są też specjalne skille odpowiedzialne za crafting.

Dnia 15.02.2009 o 14:30, StaryCapiur napisał:

-jak z lvlowaniem, Czysty Grind jak Rohan np: Czy Qestowanie, Czy to i to :)


Ja się bawiłem w questowanie, ale grindu nie unikniesz (więcej expa z grindu niż z questów)

Dnia 15.02.2009 o 14:30, StaryCapiur napisał:

-Jak sprawa z IM, daje duża przewage tym którzy płacą?
-Świat, dużo krain, zróżnicowanie terenow itp ?


Świat duży dość ładny i różnorodny, sporo potworków, ale z czasem popada się w monotonię bo spotykasz coś co widziałeś już wcześniej ale silniejsze.

Dnia 15.02.2009 o 14:30, StaryCapiur napisał:

-Ekwpinuek, dużo badziewia , czy zaledwie kilka broni, armorow setowych, jak w Lineagu?


Sporo jest różności armory, bronie; w większości różnią się stopniem umagicznienia i ilością slotów na kryształki, z mobów wypadają najczęściej nie pasujące do twojej klasy postaci (albo ja nie mam szczęścia)

Gra ogólnie taka bez polotu, w zasadzie mnie nie wciągnęła dobiłem do 26lvl i się znudziłem (był moment ożywienia gdy na 22 czy 23 dostałem dostęp do skili AoE ale trwało to 1-2 dni i znowu nuda) jakoś nie mogłem znaleźć ludzi do jakiegoś fajnego party gdzie chcieli by wykonywać questy albo chodzić na bossów (a może źle szukałem - pierwsze spotkanie z MMO), miałem wrażenie że każdy tylko chce grindować a party tworzy się w celu auto loota, aby móc jeszcze szybciej grindować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

a jak jest z zarabianiem... na itemy glownie z dropu z moobow, czy z craftu.. chodzi mi o to czy zeby kupic jakis item trzeba Bóg wie ile sie męczyć... ?

i czy to jest F2P czy P2P?

z góry thx za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Free to play, a co do "nie wiem ile namęczyć" to ja sobie kupiłam łady secik teoretycznie dungeonowy bez szczególnego wysiłku (no, może poza szukaniem elementu na głowę przez parę dni na AH).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 14:51, Fumiko napisał:

Free to play, a co do "nie wiem ile namęczyć" to ja sobie kupiłam łady secik teoretycznie
dungeonowy bez szczególnego wysiłku (no, może poza szukaniem elementu na głowę przez
parę dni na AH).



hm :) jeszcze jedno , nacisk głównie położony jest na solo grind, czy party ? i czy oczywiście chodzi się wspólnie na Raidy, dungeony :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 15:48, StaryCapiur napisał:

hm :) jeszcze jedno , nacisk głównie położony jest na solo grind, czy party ? i czy oczywiście
chodzi się wspólnie na Raidy, dungeony :)


Z większością questów spokojnie poradzisz sobie solo. Z niektórymi (np. przeciwko bossom) bez party ani rusz. Dungeony owszem są a co do rajdów to nigdy nie zapomnę rajdu w 20 postaci lvl 15-20 na jednego z najcięższych bossów początku gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2009 o 16:09, Fumiko napisał:

Z większością questów spokojnie poradzisz sobie solo. Z niektórymi (np. przeciwko bossom)
bez party ani rusz. Dungeony owszem są a co do rajdów to nigdy nie zapomnę rajdu w 20
postaci lvl 15-20 na jednego z najcięższych bossów początku gry :)


O ciekawie, właśnie takie coś lubie =], ale nęka mnie jeszcze jedno :D., jak na pożniejszych lvlach jest z expieniem postaci? czy na 40 załóżmy levelu zwalnia tak, że zdobycie jednego lvla zjamuje kilkanaście godzin...?
Bo naprawdę od kąd skoczyłem z Lineage''m, nie potrafie znaleść mmo odpowiedniego dla siebie :P, chociaż owszem w Lineage''u też był grind, ale dało się go przeżyć ..

ps: zabieram się za instalacje ;D

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 21:05, StaryCapiur napisał:

O ciekawie, właśnie takie coś lubie =], ale nęka mnie jeszcze jedno :D., jak na pożniejszych
lvlach jest z expieniem postaci? czy na 40 załóżmy levelu zwalnia tak, że zdobycie jednego
lvla zjamuje kilkanaście godzin...?


Ciężko mi powiedzieć, jako że moja postać ma 20/16 w tym momencie a RoM zszedł na dalszy plan wobec powrotu do EVE i WoW po chwilowej przerwie. Expisz w każdym razie podwójnie (każdą klasę osobno).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2009 o 21:12, Fumiko napisał:

Ciężko mi powiedzieć, jako że moja postać ma 20/16 w tym momencie a RoM zszedł na dalszy
plan wobec powrotu do EVE i WoW po chwilowej przerwie. Expisz w każdym razie podwójnie
(każdą klasę osobno).


ok, dzięki za pomoc i informacje, zainstaluje, i zobczymy co to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować