Zaloguj się, aby obserwować  
Sk4t3r

Darmowe gry MMORPG

1430 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2009 o 21:16, StaryCapiur napisał:

ok, dzięki za pomoc i informacje, zainstaluje, i zobczymy co to będzie :)


W czasie patchowania radzę sobie poczytać o umiejętnościach specjalnych przy danych kombinacjach klas. Często pozwalają się zdecydować na combo dobrane pod styl gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2009 o 21:19, Fumiko napisał:

W czasie patchowania radzę sobie poczytać o umiejętnościach specjalnych przy danych kombinacjach
klas. Często pozwalają się zdecydować na combo dobrane pod styl gry.


ok, poczytam =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie. Grał ktoś w Cabal Online ? Jak oceniacie tą grę ? Zastanawiam się nad ściągnięciem klienta ale nie wiem czy warto. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś darmowa MMORPG, najlepiej po polsku, która ma normalne questy? Miał być Metin, ale tam są tylko dwa rodzaje kłestów:

1. Idź, pogadaj, wróć.
2. Idź, zabij, zbierz, wróć.

Czasami zdarzają się kombinacje typu "Idź, pogadaj, idź, zabij, zbierz, wróć".

Chodzi mi o grę, w której zadania nie polegają na biciu mobków, najlepiej po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz mieć w MMO ciekawą fabułę to zagraj w Guild Wars, tylko to nie jest typowy MMO, bo ludzi spotkasz tylko w miastach lub w pt. Questy też są bardziej ambitne niż w w innych grach ;)
A no i przede wszystkim gra nie ma abonamentu, ale trzeba ją najpierw kupić. Ja grałem tylko w triala i mi się spodobał. Wiele możliwości tam jest, bardzo rozbudowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 22:37, Gumiś2 napisał:

Zapomniałem napisać, że chciałbym darmową xD Ale GW raczej kupię, bo już się przymierzam
od dłuższego czasu ^^


Ja bym Tobie GW nie polecał bo tam się rozgrywka szybko nudzi i żałujesz co chwile ze innych części jeszcze nie kupiłeś a jak to zrobisz to się grać nie chce już w ogolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 22:55, driv4r napisał:

> Zapomniałem napisać, że chciałbym darmową xD Ale GW raczej kupię, bo już się przymierzam

> od dłuższego czasu ^^

Ja bym Tobie GW nie polecał bo tam się rozgrywka szybko nudzi i żałujesz co chwile ze
innych części jeszcze nie kupiłeś a jak to zrobisz to się grać nie chce już w ogolę.


Pitolisz. W jedną część grałem pół roku a w następną również.

Gumiś2
Kup GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, bardzo, polecam Last Chaos. Jest to NAJLEPSZA mmorpg w jaką grałem, gram i grać będę. Zapraszam na mojego gramsajta gdzie wszyscy ciekawi tej gry dowiedzą się wszystkiego.
(kurcze, ale się napali3em xP )
Ma bardzo 3adną grafikę.
I " to coś".
Naprawdę polecam.
A oto jeden ze screenów:

20090227210531

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 21:05, Ddziam napisał:

Bardzo, bardzo, polecam Last Chaos. Jest to NAJLEPSZA mmorpg w jaką grałem, gram i grać
będę. Zapraszam na mojego gramsajta gdzie wszyscy ciekawi tej gry dowiedzą się wszystkiego.
(kurcze, ale się napali3em xP )
Ma bardzo 3adną grafikę.
I " to coś".
Naprawdę polecam.
A oto jeden ze screenów:


Też grałem i chcialbym wszystkim odradzić - ta gra to dno, jeden z wielu nie wyróżniających się MMORPG. Ty jako fanboy patrzysz na tą grę przez różowe okulary..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna reklama prawie pustego gramsajta a słowo daję, że zgłoszę moderatorom co wyprawiasz...

A gra jest bardzo słaba, typowy odmóżdżacz jak się nie ma siły na cokolwiek bardziej wymagającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w wiele gier, ale ta przypadła najbardziej mi do gustu. (Od razu mówię że o gustach się nie dyskutuje xP )
Mi się spodobała i chcę polecić ją innym.

p.s
Tak, tak znów się reklamowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tiaa, też próbowałem w last Chaos, nudy na pudy.
Z kolei ja bardzo lubię Martial Heroes i Zu online
To pierwsze ma bardzo klimatyczną muzykę i Europejskiego srva(strona główna jest również w języku polskim)
Gra dużo polaków i ma klimat przyjemny, to takie pierwsze mmo w któree się wkręciłem
Zu za to jest świetne pod względem animacji, jak i również ciekawe pomysły wprowadza i fajne pety, mojego pandy nic nie przebije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 00:18, rafekx 12 napisał:

Witam,właśnie w Play''u znalazłem grę Metin 2,warto w to zagrać?CZy jest to kolejny klon
WoW''a??


Z tego co mi wiadomo to raczej klon Tibii ino z grafiką 3d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 00:28, Camelowaty napisał:

Jak zawsze xD


Respekt dla niego, ja bym nie umiała tyle w jedno grać :D Pozdrów go ode mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować