Zaloguj się, aby obserwować  
Sk4t3r

Darmowe gry MMORPG

1430 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2009 o 13:51, Budep napisał:

Pitolisz. W jedną część grałem pół roku a w następną również.

Gumiś2
Kup GW.

Dokładnie.

Gra jest bardo rozbudowana, wiele rodzajów walk PvP, mnóstwo tytułów do zdobycia, częste jak cholera aktualizacje, eventy. Co weekend właściwie jest jakiś bajer.
Przede wszystkim podział na dystrykty jest plusem, czyli zawsze się dogadasz, jest wiele gildii. Ciekawe questy, fabuła. A no ile wiele innych plusów, które sam możesz odkryć.
Czasem faktycznie chce się spotkać kogoś po drodze, ale to że spotyka się z innymi ludźmi w innym mieście zaczyna odpowiadać.
No i jest jeszcze paskundy post ascalon, którego - nie wiem jak wy - ja miałem dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Może i są częste aktualizacje, ale nic praktycznie nie zmieniają. Poprawią, znerfią jakiegoś skilla, poprawią parę bugów i na tym się kończy. Niestety, ale nie zamierzają wprowadzać jakiś większych zmian :/ (No bo GW 2 czeka..)
Jeśli chodzi o eventy to są fajne, ale z początku. Jak się je przeżyje kilka razy to nudzą, zwłaszcza, że co rok to samo :P Ale ogólnie grę można polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 00:18, rafekx 12 napisał:

Witam,właśnie w Play''u znalazłem grę Metin 2,warto w to zagrać?CZy jest to kolejny klon
WoW''a??

Dla mnie to najlepszy mmo. W całości po polsku. Nabiłem tam 56 lvl i mi się znudziło i szukam godnego następcy tej gry, ale nic lepszego nie znalazłem. Nic z tibii tam podobnego nie widzę...
PS A co do tego Zu online to na screenach ma taką bajkową grafikę jak najnowszy PoP :) Mnie jednak ona nie zachęca więc raczej nie zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 00:18, rafekx 12 napisał:

Witam,właśnie w Play''u znalazłem grę Metin 2,warto w to zagrać?CZy jest to kolejny klon
WoW''a??


Ja bym odradził bardzo mocno i muszę się zgodzić z Fumiko, że to taka Tibia w 3D. Wszystko w tej grze jest spartaczone, do tego tabuny dzieci neo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie darmowe mmorpg polecacie? Kompletnie darmowe, czyt. Guild Wars odpada, poza tym i tak planuję zakup tej gry. :P Ściągnąłem sobie triala WAR''a i muszę przyznać, że ma w sobie to "coś", jednak nawet gdy go kupię, pogram ledwie miesiąc, bo abonamentu nie wykupię w życiu. Jest tyle świetnych gier, że szkoda ładować 100zł w kartę pre-paid. Może zastanowię się nad AoC, ale też mam spore wątpliwości. To wracam do tematu - polećcie jakieś kompletnie darmowe [ew. z dobrowolną opłatą, np. za jakieś konto premium] MMO, podobne do WAR''a właśnie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ponoć Runes of Magic niezłe, niedawno wystartowało. Jak lubisz klimaty sf to możesz też spróbować RF Online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 17:15, Budo napisał:

Ponoć Runes of Magic niezłe, niedawno wystartowało.

Niedawno? To niedobrze. :P Wolę coś sprawdzonego ze sporą bazą ludzi, żeby się nie okazało, że mi się podoba, ale nie ma z kim grać.

Dnia 25.03.2009 o 17:15, Budo napisał:

Jak lubisz klimaty sf to możesz też spróbować RF Online.

Wolę fantasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do runes of magic - na start na premierze było już 700tyś osób. Grałem 2 tygodnie, naprawde godna polecenia. Bardzo podobna do WoW''a, system subklas ala Guild Wars, własny dom a''la tibia. Grafika też wow''owa, ale troszkę bardziej realistyczna. Brak grindu, same questy w sumie.
Nie gram, bo czasu brak, i czekam na SW:TOR i GW 2. Czasami sie pogra w GW. Planuje kupić orange box''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 18:09, JayL napisał:

Niedawno? To niedobrze. :P Wolę coś sprawdzonego ze sporą bazą ludzi, żeby się nie okazało,

Bardzo dobrze powiedziawszy ;) Dzięki temu nie ma wyjadaczy, nie podejdzie ci jakiś koleś chwalący się wielkim mieczem(ale małym móżdżkiem). Gierkę jutro będe miał, polecam. Fajny jest crafting - zbierasz np. roślinki i robisz sobie mixturki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 23:59, Camelowaty napisał:

Dochodzę do wniosku, że jeśl ichce sięzagrać w dobrą grę, i nie piraci przy tym(wow,
l2)to trzeba po prostu zapłacić:(

Tak to już jest - wszystko co za friko nie jest wybitne, bo brakuje funduszy. Wyjątkiem są proste freeware, nie wymagające dużego zespołu(np. Toribash - polecam!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 19:27, line's napisał:

Tak to już jest - wszystko co za friko nie jest wybitne, bo brakuje funduszy. Wyjątkiem
są proste freeware, nie wymagające dużego zespołu(np. Toribash - polecam!)


A jeśli już zbierają kasę t w sposób, który sprawia coś takiego:
Hhaha, kupiłem za 10 euro konto premium i teraz mam takie fajne itemki ze nikt mi nie podskoczy, to mnie odpyucha juz na starcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 23:01, Camelowaty napisał:

A jeśli już zbierają kasę t w sposób, który sprawia coś takiego:
Hhaha, kupiłem za 10 euro konto premium i teraz mam takie fajne itemki ze nikt mi nie
podskoczy, to mnie odpyucha juz na starcie

Gadanie :P To taki pierwszy zachwyt. Myślę, że nie ma ogromnych różnic między free a premium account w RoM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 08:38, line's napisał:

> A jeśli już zbierają kasę t w sposób, który sprawia coś takiego:
> Hhaha, kupiłem za 10 euro konto premium i teraz mam takie fajne itemki ze nikt mi
nie
> podskoczy, to mnie odpyucha juz na starcie
Gadanie :P To taki pierwszy zachwyt. Myślę, że nie ma ogromnych różnic między free a
premium account w RoM.


Bo tam premium account nie ma. Są tylko diamenty, które służą za walutę w Item Mallu. Cóż, faktycznie, nie odczuwa się jakiejś mocnej przewagi tych, którzy kupują diamenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 15:36, Budep napisał:

Bo tam premium account nie ma. Są tylko diamenty, które służą za walutę w Item Mallu.
Cóż, faktycznie, nie odczuwa się jakiejś mocnej przewagi tych, którzy kupują diamenty.

O to jeszcze lepiej ;) Zostało dokładnie 8 MB i zanurzę się w świat tej gierki. Mam nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam masę darmowych MMORPG próbowałem, ale zawsze mnie ciągnęło do L2... każda darmowa mnie odpychała, Metin 2 odepchnął mnie niesamowicie... aż tu jakimś cudem przypomniałem sobie, że kiedyś zagościł na moim kompie tytuł, który porzuciłem ze względu na naukę. Mianowicie chodzi mi o Perfect World. Mamy tu crafting dla każdej klasy i w zalezności którą specjalizację wybierzemy takie przedmioty wytwarzamy. Materiały nie tylko lecą z mobów, ale głównie są rozrzucone po całym świecie i trzeba je wydobyć/zerwać. Duzo nie grałem, ale jestem zachwycony brakiem grindu. Praktycznie każdy z moich dotychczasowych 18 leveli jest zrobiony na questach. Na dodatek świetna społeczność, bardzo dobra grafika (poziom L2 - przez co wymagania podobne) i smaczek nad smaczkami. Konkretnie możemy modyfikować dowolnie wygląd postaci (a''la sims 2) przez pierwsze 2 dni od jej utworzenia, potem można się zaopatrzyć w specjalne scrolle do zmiany, ale można je kupić w item store za gold które albo można zakupić za dolary albo za kasę z gry więc jest dobrze. A i ceny też nie są wygórowane, jak ktoś zwali sobie build postaci to zawsze może sobie zakupić scrolle resetu :D Warto sprawdzić, client to jakieś 2,5 GB. Poleciłbym wersję międzynarodową, bo istnieje też malezyjska.
http://www.perfectworld.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

metin się tak jakoś nudzi..... tyle się trzeba nawalać żeby te poziomy szły, tak wolno one idą, i w ogóle... szkoda że tyle fajnych darmowych MMO jest po angielsku, a z angola pałe miałem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nudzi mi się. Pograł bym sobie w jakieś mmorpg. Co polecacie?
Grałem już w :
- Tibia - Myth Of Soma - Ragnarok - Legend of Mir 3 - Lineage 2 - Mu Online - Dungeon Runners - Infinty Online - Ultima Online - EuDemoms - Flyff - Silkroad - Puzzle Pirates - Rohan Online - Rakion - RuneScape - Metin 2
- Priston Tale - Rising Force Online - Anarchy Online - Endless Online - Wurm - Shadow Bane - Metin 2 - Terra Online
- Shayia - Maple Story - Helbreath - Endless Online - Dark & Light - Rose Online
i Runes of Magic mnie nie interesuje
Propozycje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować