Zaloguj się, aby obserwować  
Sk4t3r

Darmowe gry MMORPG

1430 postów w tym temacie

Czepiam się? Do wykorzystania prywatnego, czyli pirackiego serwera musisz zmodyfikować grę, co narusza licencję, co jest niezgodne z prawem etc.

Jeżeli sądzisz, że to dobre i uczciwe, graj sobie dalej i nie zdziw się, że Blizz olewa support, patche, wszelkie community i tym podobne, w końcu to domena oficjalnych serwów -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko zobaczyć jak w to się gra -.-
a kumpel grał akurat na polskim prywacie to podał.I nie gram dalej dla twojej wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Gram już trochę w Runes of Magic, ale to moje pierwsze MMO więc nie wiem wszystkiego i nieraz nie wiem o co ludziom chodzi. Może ktoś napisać co to znaczy aggro?
Nieraz tam ludzie piszą, że takie to a takie aggro mają albo trzeba mieć aggro , a ja nie wiem o co chodzi.
Tylko nie odsyłajcie mnie do słowniczków, bo tam piszą, że aggro to moby, które same atakują.. chyba nie o to znaczenie chodzi ludziom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idą wakacje i trzeba by znaleźć jakąś fajną gierkę MMO ,proszę o jakieś propozycje, najlepiej żeby grało w nią już trochę ludzi .Zastanawiałem się nad skilroad co o niej powiecie

ps. teraz to sam nie wiem Lineage 2 jest darmowe czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lineage 2 płatna, natomiast Silkroad''a nie polecam. Godzine wbijasz na server.
Sam szukam jakieś porządnej gry na wakacje. Co polecacie ? Grałem w RoM,Cabal,metin2,archlord,perfect world,LC,Atlantica Online,war rock i jeszcze parę innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 16:10, Kolumbiadek napisał:

Lineage 2 płatna, natomiast Silkroad''a nie polecam. Godzine wbijasz na server.
Sam szukam jakieś porządnej gry na wakacje. Co polecacie ? Grałem w RoM,Cabal,metin2,archlord,perfect
world,LC,Atlantica Online,war rock i jeszcze parę innych.


Jak wygląda ta Atlantica .Czytałem recenzje w CD-A i mnie zaciekawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 16:06, Darnok_Rukia napisał:

Zastanawiałem się nad skilroad co o niej powiecie



SilkRoad jeśli już. Odradzam, serwery przepchane przez boty farmiące złoto. Jak chcesz coś w klimatach orientalnych to Zu Online, Hero Online albo 9Dragons.

A, uwaga w kwestii technicznej - przed znakami przestankowymi nie robi się spacji, spacja jest PO nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HoM&M przez internet :)
Różnice w porównaniu z Hirołsami:
-Nie ma jednostek, do drużyny możemy rekrutować max.9 wojowników (np.Spearman,Swordman,Witch itp.)
-Mamy pełną swobodę w poruszaniu obrazem podczas odkrywania świata;
-W walce używamy każdego z członków naszej drużyny tym samym korzystając z jego skilli
-Podczas podróży możemy spotkać takie miasta jak Rzym,Pekin czy nawet Warszawa!
-Cogodzinne walki między graczami odgrywające się w Rzymie (do którego przed walką jakoś się dostaniesz, lecz po niej wracasz na własną rękę)
-Każdy z członków drużyny ma swój własny level, który rośnie wraz zabijaniem przeciwników

To chyba tyle.Jeżeli jeszcze chciałbyś się czegoś dowiedzieć to pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogłby mi ktoś polecić jakieś fajne darmowe gry mmorpg ???
Powinny mieć nawet dobrą grafikę, nie nudne questy, fajnie by było gdyby była po polsku i grało w nią dużo polaków...
No i niech sie szybko ładuje, żeby nie wiadomo ile nie trzeba było czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 18:47, 1096 napisał:

Mogłby mi ktoś polecić jakieś fajne darmowe gry mmorpg ???
Powinny mieć nawet dobrą grafikę, nie nudne questy, fajnie by było gdyby była po polsku
i grało w nią dużo polaków...


Guil... aha. Darmowa. Polacy nie robią darmowych gier mmo. Są gry spolszczone. Do nich to należą 4story, Last chaos i Metin2. Obecnie żadnej z nich nie polecam (grałem we wszystkie). Możesz zagrać w Runes of Magic. Nowa gra, cukierkowa grafika i w ogóle klon WoW''a. Na serverze Siochain gra dosyć dużo polaków, jeśli jednak twój angielski jest na poziomie 1klasy podstawowej to nie polecam. Oczywiście mówie o grach 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 19:10, whiteiwan napisał:

moim zdaniem jedną lepszą grą ,MMorpg darmową jest Guild Wars i MEtin2 są dwie bardzo
ciekawe gry MMO warto zagrać


1.Guild Wars to nie MMORPG
2.Nie jest on darmowy
3.Co w Metinie 2 jest ciekawego ? Zabijanie dzikich świń dla kwiatka wiśni potrzebnego do Q ?
4." jedną lepszą grą" WTF ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 19:16, Kolumbiadek napisał:

> moim zdaniem jedną lepszą grą ,MMorpg darmową jest Guild Wars i MEtin2 są dwie bardzo

> ciekawe gry MMO warto zagrać

1.Guild Wars to nie MMORPG
2.Nie jest on darmowy
3.Co w Metinie 2 jest ciekawego ? Zabijanie dzikich świń dla kwiatka wiśni potrzebnego
do Q ?
4." jedną lepszą grą" WTF ?

sorki za błąd skoryguj mnie lepszą grą jest kung fu online

oczywiście z metinem żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś grałem w 9dragons no i muszę powiedzieć że nawet wciąga. Potem miałem kompa formatowanego i nie chciało mi się go pobierać. Widzę ze został tu poruszony Metin. Metin to dobra gra dla tych co zaczynają z MMORPG. Nie jest skomplikowany a co najważniejsze po polsku. Metina doświadczonym graczom bym nie polegał. Tak szukałem w internecie gier MMORPG znalazłem Celestial Destroyer. Po screnie można powiedzieć że wygląda ciekawie.
Oto screen:

20090619193635

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to skądś znam, tylko pod inną nazwą... ale lay znajomy chociaż nie pamiętam które to dokładnie było... Zobacz World of Kung Fu czy to nie będzie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować