Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Enemy Territory

994 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2007 o 17:47, RaiL Driver napisał:

> mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak zrobić sobie komendę ,,Revive me'''' , ,,Resupply me''''
itp?
>
>
> z góry dzięki

/bind [key] "vsay_team FTReviveMe [text]"
/bind [key] "vsay_team FTResupplyMe [text]"
Wszystko wpisujesz w konole, a po naciśnięciu [key] wyślesz wiadomość i gotowe.
Na komendy których nie ma w quick-chat''cie trzeba dopisywać FT.


a co to jest FT?
czyli tak:
wchodze w grę...gram [woow] naciskam tyldę ~ celem wejścia w konsolę. jestem w konsoli wpisuję
/bind i "vsay_team FT revive me i właśnie nie wiem co to znaczy ten [text] co tu trzeba wpisać i nie wiem co to jest to FT...

dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 19:22, młody grafik napisał:

a co to jest FT?


Nie mam pojęcia. :)

Dnia 04.07.2007 o 19:22, młody grafik napisał:

czyli tak:
wchodze w grę...gram [woow] naciskam tyldę ~ celem wejścia w konsolę. jestem w konsoli wpisuję

/bind i "vsay_team FT revive me i właśnie nie wiem co to znaczy ten [text] co tu trzeba wpisać
i nie wiem co to jest to FT...


W tym miejscu możesz napisac jaki ma wyskakiwać tekst. Po prostu, głos bedzie Revive Me, a tekst będzie wyświetlony na chat''cie.

Dnia 04.07.2007 o 19:22, młody grafik napisał:


dzięki :)


Kein problem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 19:47, RaiL Driver napisał:

> a co to jest FT?

Nie mam pojęcia. :)

> czyli tak:
> wchodze w grę...gram [woow] naciskam tyldę ~ celem wejścia w konsolę. jestem w konsoli
wpisuję
>
> /bind i "vsay_team FT revive me i właśnie nie wiem co to znaczy ten [text] co tu trzeba
wpisać
> i nie wiem co to jest to FT...

W tym miejscu możesz napisac jaki ma wyskakiwać tekst. Po prostu, głos bedzie Revive Me, a
tekst będzie wyświetlony na chat''cie.
>
> dzięki :)

Kein problem. ;)


i need backup!!
a jesli Ty to robiłeś to powiedz dokładnie co wpisałeś
pytanie też do innych którzy widzieli ten post : co wpisaliście dokładnie żeby mieć np to reive me....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 19:53, młody grafik napisał:

a jesli Ty to robiłeś to powiedz dokładnie co wpisałeś


A o co ci chodzi konkretnie, bo nie rozumiem za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 20:03, RaiL Driver napisał:

> a jesli Ty to robiłeś to powiedz dokładnie co wpisałeś

A o co ci chodzi konkretnie, bo nie rozumiem za bardzo.


wpisywałeś w konsolę coś zeby mówić revive me itp..??
jeśli tak jak to dokładnie zrobiłeś/zrobiliście ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 20:05, młody grafik napisał:

wpisywałeś w konsolę coś zeby mówić revive me itp..??
jeśli tak jak to dokładnie zrobiłeś/zrobiliście ...?


No to na początku konsoli zawsze trzeba postawić "/" (ukośnik) że to bedzie komenda - spacja - wybierasz klawisz który po przyciśnięciu będzie wydałał komendę (np. x) - spacja - [od tej pory trzeba pisać w cudzysłowiu] - wpisujesz vsay (jeżeli komunikat ma być do wszystkich graczy) lub vsay_team (jezeli tylko do druzyny) - spacja - wpisujesz bez spacji, dokładnie co do wielkości liter FTReviveMe - teraz można zamknąć cudzysłów lub wpisać jeszcze jakiś tekst który będzie się wyświetlał z głosem "Revive Me!" np. Podaj płyn do mycia naczyń krwionośnych! i dopiero zamknąć cudzysłów.
Taka komenda bedzie wyglądać tak (to co napisane z wyjaśnienia): /Bind x "vsay_team FTReviveMe Podaj płyn do mycia naczyń krwionośnych!"
Oto cała filozofia bindowania w konsoli tego, czego nie ma w quick-chat''cie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 20:25, RaiL Driver napisał:

> wpisywałeś w konsolę coś zeby mówić revive me itp..??
> jeśli tak jak to dokładnie zrobiłeś/zrobiliście ...?

No to na początku konsoli zawsze trzeba postawić "/" (ukośnik) że to bedzie komenda - spacja
- wybierasz klawisz który po przyciśnięciu będzie wydałał komendę (np. x) - spacja - [od tej
pory trzeba pisać w cudzysłowiu] - wpisujesz vsay (jeżeli komunikat ma być do wszystkich graczy)
lub vsay_team (jezeli tylko do druzyny) - spacja - wpisujesz bez spacji, dokładnie co do wielkości
liter FTReviveMe - teraz można zamknąć cudzysłów lub wpisać jeszcze jakiś tekst który
będzie się wyświetlał z głosem "Revive Me!" np. Podaj płyn do mycia naczyń krwionośnych! i
dopiero zamknąć cudzysłów.
Taka komenda bedzie wyglądać tak (to co napisane z wyjaśnienia): /Bind x "vsay_team FTReviveMe
Podaj płyn do mycia naczyń krwionośnych!"
Oto cała filozofia bindowania w konsoli tego, czego nie ma w quick-chat''cie. :)

dziękuje dobry człowieku.... spotkamy sie na Hive orginal w przeciwnych drużynach i podziękuję Tobie... granatem z Garanda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 20:35, młody grafik napisał:

dziękuje dobry człowieku.... spotkamy sie na Hive orginal w przeciwnych drużynach i podziękuję
Tobie... granatem z Garanda :)

Ooo... chcesz duela mistrzu? Spotkamy się tam może kiedyś. A potem Cię zbombarduje artylerią fiedl opsa. ;) Obecnie gram pod nickiem : LastAid (na niebiesko)
Dobra! Koniec offtopu! Dobranoc! See you in hell. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 14:14, JAmamaPieCiTY napisał:

> > Możecie mi dać link skon weżme ET.
> > Z góry dzieki
> >
>
> Proszę bardzo:
> http://www.lem.com.pl/pliki/wolfet.exe
>
> PS: CS 1.6 i tak górą:P :P :)
tEż GRAM W cs 1. 6 JAKI MASZ NICK?? I GDZIE GRASZ?? ja gram pod nickiem FS&BK|areYOUlikeTHIS

Ja gram gdzie popadnie na polskich serwach zarówno na steamowych jak i na kilku non steamowych, do których mam sentyment z dawnych czasów :) Mój nick: @lfons.pl , może się kiedyś gdzieś spotkamy. Proponuję naszą dalszą dyskusję o cs przenieś do stosownego tematu ------> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1410&u=369
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Jestem w Et nowy więc prosze o wasza pomoc. Jaką klasą (albo jak wy to tam zwiecie) będzie mi sie najlatwiej gralo jeśli jestem noobiem z krwi i kosci. Słyszalem na jenym forum to tej grze wiele tematów a nie jakiej "rifli" ale nie wiem o co chodzi. Czy to jakiś karabin? Czy jakis bot? I jeszcze jedno podajcie jakis fajny serwer gdzie mialbym szanse jako nevebie.


Z góry dzieki za pomoc. Tadzio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 18:32, Uber Soldier napisał:

Cześć! Jestem w Et nowy więc prosze o wasza pomoc. Jaką klasą (albo jak wy to tam zwiecie)
będzie mi sie najlatwiej gralo jeśli jestem noobiem z krwi i kosci. Słyszalem na jenym forum
to tej grze wiele tematów a nie jakiej "rifli" ale nie wiem o co chodzi. Czy to jakiś karabin?
Czy jakis bot? I jeszcze jedno podajcie jakis fajny serwer gdzie mialbym szanse jako nevebie.


Z góry dzieki za pomoc. Tadzio.


Yo ziooom... jeśli chodzi o ET to ja zawsze zaczynam grać inżynierem z karabinem.
Polecam grać Tobie na serverze o nazwie <)Hive(> orginal . server jest w modzie NQ. według mnie lepszy jest NQ od et pro czy jakiś innych.
a oto IP servera, który Tobie podałem :
85.92.138.91:27960

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 18:39, młody grafik napisał:

> Cześć! Jestem w Et nowy więc prosze o wasza pomoc. Jaką klasą (albo jak wy to tam zwiecie)

> będzie mi sie najlatwiej gralo jeśli jestem noobiem z krwi i kosci. Słyszalem na jenym
forum
> to tej grze wiele tematów a nie jakiej "rifli" ale nie wiem o co chodzi. Czy to jakiś
karabin?
> Czy jakis bot? I jeszcze jedno podajcie jakis fajny serwer gdzie mialbym szanse jako nevebie.

>
>
> Z góry dzieki za pomoc. Tadzio.

Yo ziooom... jeśli chodzi o ET to ja zawsze zaczynam grać inżynierem z karabinem.
Polecam grać Tobie na serverze o nazwie <)Hive(> orginal . server jest w modzie NQ. według
mnie lepszy jest NQ od et pro czy jakiś innych.
a oto IP servera, który Tobie podałem :
85.92.138.91:27960


Ej a ta "rifla" to co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 18:45, Uber Soldier napisał:

OK. Dzieki! Ide sprobuje sie wbic na ten serwer co mi podaliscie. Trzymcie za mnie kciuki.
Może tam ze 4-5 ubije (ale 60 razy zgine) no ale co tam.


kein problem

jak 5-ciu zabijesz pod rząd to będziesz miał killing spree
a jak 60 razy zginiesz to nawet nie wiem co to będzie...chyba jakieś SUPER DEATH SPREE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. Nie szalej mi tu za bardzo :-) Mnie chodziło o to ze jesli ubije 5 na mape to będzie git :) A wlasnie jeszcze mam pytanie: czemu mi gra tak od czasu do czasu ciacha? Jak to moge naprawić, jeśli sie wogule da. Mam nata Neo 512, wymaganie przewyszszam ze pięcio krotnie wiec nie mam pojecia o co biega. Ślijcie spekulacje (nawet te najgłupsze) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować