Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Enemy Territory

994 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2007 o 01:07, Yanek12 napisał:

Ech... WOLF ET stare dobre czasy :P. Dużo przy tej grze spędziłem. Chyba sobie zainstaluję
znowu :P. Są tu jakieś clany z gram.pl ;> ??

Klanów chyba nie ma. Ja też kiedyś targałem w ET i to ostro. Mam do tej gry sentyment niemały. Ehh, właśnie myślę czy by tu nie ściągnąć ;> No, ale jak zacznę znowu grać w CS''ie się troszkę zaniedbam ;? Mam dylemat xD A tym co nie grali polecam ET bo to super gra jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 10:34, glebcio napisał:

jak sie nabija umjetosci soldzera???

Musisz zabijać korzystając z jemu dostępnych broni (panzer, mg42, miotacz płomieni czy ogólnie smg). Jak dla mnie tej klasie najłatwiej (najszybciej) nabić skille.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 10:44, CyberPanki napisał:

> jak sie nabija umjetosci soldzera???
>
Musisz zabijać korzystając z jemu dostępnych broni (panzer, mg42, miotacz płomieni czy ogólnie
smg). Jak dla mnie tej klasie najłatwiej (najszybciej) nabić skille.


Mi sie łatwiej medem^^ Pyk kogoś w czache, i za ścianke apteczke zeżrec, pyk i apteczka :> First Aid też sie łatwo nabija, zazwyczaj starcza 15minut, a jak jest ostro to mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 11:00, Blackbeard napisał:

> > jak sie nabija umjetosci soldzera???
> >
> Musisz zabijać korzystając z jemu dostępnych broni (panzer, mg42, miotacz płomieni czy
ogólnie
> smg). Jak dla mnie tej klasie najłatwiej (najszybciej) nabić skille.

Mi sie łatwiej medem^^ Pyk kogoś w czache, i za ścianke apteczke zeżrec, pyk i apteczka :>
First Aid też sie łatwo nabija, zazwyczaj starcza 15minut, a jak jest ostro to mniej :D

W sumie też racja. Ja jednak medykiem rzadko grałem. Zwykle only Field/Engineer. Field to potęga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 11:13, glebcio napisał:

jest tez jeden klopot umjetnosci mi wywala

Co? Jeśli mówisz o tym że jak wyjdziesz z serwera i wejdziesz na nowo to nie masz zdobytych wcześniej umiejętności to nie martw się ;) Tak musi być. Ale dla pocieszenia są serwery z "Save XP" i to co zdobyłeś będziesz miał przy kolejnej rozgrywce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 11:27, glebcio napisał:

no wyjde z serwera i wyjde z gry wylacze kompa.. i wlacze go za 3 godzyny to umjetnosci nie
mam.o to mi sie rozchodzi

To Ci wyżej przecież napisałem dlaczego. Znajdź sobie jakiś dobry serwer z Save XP i graj :P Ja z tego co pamiętam grałem na takim niemieckim serwie klanu MAFIA. Grało sie super :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2007 o 11:05, CyberPanki napisał:


W sumie też racja. Ja jednak medykiem rzadko grałem. Zwykle only Field/Engineer. Field to potęga
:D


Tak, potęga tylko trzeba uwazac... wczoraj przy rzucaniu supporta mnie gośc popchnął i pół swojego spawna zabiłem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 11:39, glebcio napisał:

a co to jest ten "SAVE XP"bo cieny jestem


To jest taki bajerek, że zapisuje Ci xp-ki na danym serwerze i jak wejdziesz następnym razem na niego startujesz od razu z np. 400xp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 11:41, Blackbeard napisał:

> a co to jest ten "SAVE XP"bo cieny jestem

To jest taki bajerek, że zapisuje Ci xp-ki na danym serwerze i jak wejdziesz następnym razem
na niego startujesz od razu z np. 400xp :)

Niekoniecznie z 400 xp ;) Zależy ile miał jak wychodził z serwera. Ja właśnie na tym serwie MAFII dobiłem do 16 tys chyba. Nie pamiętam - ostatnio na nim grałem z rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 11:44, CyberPanki napisał:

> > a co to jest ten "SAVE XP"bo cieny jestem
>
> To jest taki bajerek, że zapisuje Ci xp-ki na danym serwerze i jak wejdziesz następnym
razem
> na niego startujesz od razu z np. 400xp :)
Niekoniecznie z 400 xp ;) Zależy ile miał jak wychodził z serwera. Ja właśnie na tym serwie
MAFII dobiłem do 16 tys chyba. Nie pamiętam - ostatnio na nim grałem z rok temu.


Ja znalazłem ostatnio taki fajny, ale z niby-save xp. Bo nie zapisuje całego, tylko miałeś 450, to na drugi dzień masz 225 :) Połówka, ale starcza ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 11:44, glebcio napisał:

aaaaaaaa skad mam wiedziec ze jakis serwer jest z tym

Ma w nazwie Save XP np. MAFIACLAN SERVER (Save XP) i tu wersja gry. Różnie. Poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować