Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Enemy Territory

994 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2007 o 20:32, Abomek napisał:

nie przy szesciu osobach, bo osób było ponad 12. Mówiłem , że ponad 6 osób, bo taki jest limit
do pfa na tym serwerze.



To tym bardziej gościu. Panzerfaust jest najbardziej nobową bronią w całej grze i bardzo dobrze, że tępią ludzi którzy tego używają. Dobrze, że większość serwerów zablokowała w ogóle korzystanie z tej broni.
Widocznie jesteś bardzo cienkim graczem bo grasz z PFem. I nie miej nikomu za złe że ci dają kicki, bany itp.
Mają rację, bo granie z PFem to żadna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 19:06, awesome napisał:

To tym bardziej gościu. Panzerfaust jest najbardziej nobową bronią w całej grze i bardzo dobrze,
że tępią ludzi którzy tego używają. Dobrze, że większość serwerów zablokowała w ogóle korzystanie
z tej broni.
Widocznie jesteś bardzo cienkim graczem bo grasz z PFem. I nie miej nikomu za złe że ci dają
kicki, bany itp.
Mają rację, bo granie z PFem to żadna gra.

True, true...

A co do błędu - nagle znikł problem... Co jakiś czas wyskakuje, potem nie:/ I co to ma być? A licho z takim czymś! Phew...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 19:06, awesome napisał:

To tym bardziej gościu. Panzerfaust jest najbardziej nobową bronią w całej grze i bardzo dobrze,
że tępią ludzi którzy tego używają. Dobrze, że większość serwerów zablokowała w ogóle korzystanie
z tej broni.
Widocznie jesteś bardzo cienkim graczem bo grasz z PFem. I nie miej nikomu za złe że ci dają
kicki, bany itp.
Mają rację, bo granie z PFem to żadna gra.


Częściowo masz rację, z tej chyba najłatwiej kogoś zabić.
Ale weź też pod uwagę to, że to broń wsparcia tak jak miotacz ognia czy moździeż. I w przeznaczeniu miała służyć do niszczenia czołgów. A że nooby strzelają z niej na prawo i lewo to już inna historia :/

Wiem, jak wkurzające jest gdy biegniesz sobie zdobywając kolejne fragi, a nagle jesteś rozrywany na strzępy przez pocisk z nikąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 19:48, xDeuSx napisał:

Wiem, jak wkurzające jest gdy biegniesz sobie zdobywając kolejne fragi, a nagle jesteś rozrywany
na strzępy przez pocisk z nikąd...

A najgorszy jest spawnkilling z panzerfaustem:( Dobrze, że na większości serwów jest to banowane... Ja gram na takim, gdzie SK jest dozolony tylko bronią krótką:) I jest git. Przynajmniej da się grać:D

PS. PFem najłatwiej wyeliminować obsługę "CKM"u :) Raz w Gold Rushu - wychądzę jako Engineer - pach, w piach. Respawn - to samo. Kolejny respawn - znów to samo... W końcu PF''a wziąłem i po kłopocie:) Ale racja, PF w gruncie rzeczy psuje zabawę %)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2007 o 20:02, Piciambeer napisał:

A najgorszy jest spawnkilling z panzerfaustem:(


To już totalnie noob''owa zagrywka. Tak jak sam SK.

Dnia 27.05.2007 o 20:02, Piciambeer napisał:

PS. PFem najłatwiej wyeliminować obsługę "CKM"u :) Raz w Gold Rushu - wychądzę jako Engineer
- pach, w piach. Respawn - to samo. Kolejny respawn - znów to samo... W końcu PF''a wziąłem
i po kłopocie:) Ale racja, PF w gruncie rzeczy psuje zabawę %)


No bo do takich rzeczy jest przeznaczony PF :) Fajnie tępi się nim też camperów ( np. taki Field Ops w trudno dostępnym miejscu ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz FO dobrze się spisal - w Seawall Battery Covert się czaił jak zwykle za kamieniem w wodzie... A FO artylerią go poczęstował:D Covert jest zdecydowanie bardziej upierdliwy od Fielda wg mnie:) [o ile dobrze pamiętam, Covert to szpieg?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 20:08, Piciambeer napisał:

Raz FO dobrze się spisal - w Seawall Battery Covert się czaił jak zwykle za kamieniem w wodzie...
A FO artylerią go poczęstował:D Covert jest zdecydowanie bardziej upierdliwy od Fielda wg mnie:)
[o ile dobrze pamiętam, Covert to szpieg?]

Zgadza się ;D
Zaraz za medykiem moja ulubiona klasa. uwielbiam się gdzieś ukryć i kampować ile wlezie. Prawie każdy strzał = headshot ;D Fielda też lubię. Szczególnie jak gram Niemcami na Seawall Battery. Ciągle im na dól rzucam naloty xD O ile na servie nie jest zabroniony spawnkilling

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 20:12, kolektor napisał:

O ile na servie nie jest zabroniony spawnkilling

Aaaa tAM, te naloty na plaże nie powinny być karane. W końcu respawn jest dość daleko, a artylerię można opłynąć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 20:12, kolektor napisał:

O ile na servie nie jest zabroniony spawnkilling

Aaaa tAM, te naloty na plaże nie powinny być karane. W końcu respawn jest dość daleko, a artylerię można opłynąć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 20:17, Piciambeer napisał:

> O ile na servie nie jest zabroniony spawnkilling
Aaaa tAM, te naloty na plaże nie powinny być karane. W końcu respawn jest dość daleko, a artylerię
można opłynąć;)

Widzę że już wyjadacz ET z Ciebie xD
Którą mapę najbardziej lubisz ? Ja Goldrush ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kicki bany powinny być za złamanie zasad regulaminu serwera, a nie za widzimisię admina. Moze i PF jest "nobową" bronią, ale dalej jest w arsenale soldiera. Po za tym, cienkim graczem to moze i ty jestes, bo i przed PF da się uciec(zwłaszcza na UFFie gdzie zauwazylem ze zasieg razenia wybuchu pocisku jest niezle ograniczony). Jeśli uważasz mnie z typowego lamera/nooba to cię rozczaruję, bo i we władaniu thompsone/mp40 idzie mi co najmniej nieźle, a i nieraz tricknę się żeby podłożyć bombe przeciwnikowi.

Piciambeer
Ty grasz na UFFie, ale rzadko się patrzysz na rozmowy graczy, wiec nie widzisz jak próbuję do ciebie zagadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL taki ze mnie wyjadacz jak z Romana G. baletnica;) Po prostu coraz lepiej mi idzie:d Uwielbiam Fuel Dump, tylko jest problem. Na UFFie strasznie TrickJumpami walą, a ja tego nie lubię:( Z TJ to nie gra, tylko ... próby przejścia planszy w jak najłatwiejszy sposób:/ Co mi nie przeszkodziło mieć już 3000 xp;D

@Abomek --->
możliwe, że patrzę nie wtedy, kiedy mam:) Jestem tak skupiony na rzezi, jaką funduje opponentom, że ho-ho;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 20:26, xDeuSx napisał:

Czy gram.pl ma jakiś swój oficialny server w ET?


Gram w ET cały czas i nie znalazłem serwera który choćby coś miał związanego z gram.pl. Najwyrażniej nie ma. A szkoda! Można by zrobić serwer z jakąś fajną kampanią i serwer na trickjumpowanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już wymieniamy się doświadczeniami, kto, jak i czym gra, to ja się dołącze. Ja często (nie zawsze) gram Covert Opsem z FG42 lub Field Opsem ze standardowym Thompsonem albo (w przypadku Jaymoda) z shotgunem... Nice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 20:30, Piciambeer napisał:

LOL taki ze mnie wyjadacz jak z Romana G. baletnica;) Po prostu coraz lepiej mi idzie:d Uwielbiam
Fuel Dump, tylko jest problem. Na UFFie strasznie TrickJumpami walą, a ja tego nie lubię:(
Z TJ to nie gra, tylko ... próby przejścia planszy w jak najłatwiejszy sposób:/ Co mi nie przeszkodziło
mieć już 3000 xp;D

@Abomek --->
możliwe, że patrzę nie wtedy, kiedy mam:) Jestem tak skupiony na rzezi,
jaką funduje opponentom, że ho-ho;)

Widzę że będę musiał zagrać na UFF-ie i zobaczyć jak ''wymiatacie'' ;D
A ja TrickJumpy uwielbiam - ale nie jeśli są wykorzystywane do zaliczania objectiv-ów tylko do szybszego przemieszczania się po planszy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 20:58, kolektor napisał:

A ja TrickJumpy uwielbiam - ale nie jeśli są wykorzystywane do zaliczania objectiv-ów tylko
do szybszego przemieszczania się po planszy ...

No właśnie - na Fuel Dumpie TrickJumpami przeskakują te siatkę, co inżynier robi przed zbiornikami paliwa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 21:01, kolektor napisał:

A pod jakim nickiem grasz ? (sorky za duble posta)

^1Piciambeer^g_soldier_^7P^1L

czyli: Piciambeer_soldier_PL ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 20:22, Abomek napisał:

>>............


lol. Ja gram od ponad 3 lat i nie sądzę, byś był ode mnie lepszy. A skoro uważasz że tak dobrze grasz z thompsonem itp to nimi graj a nie nobuj latając z panzerem. I bardzo dobrze, że cie kikują. Oby mniej takich jak ty bo przez takich to ET schodzi na psy.
I nie sądzę, żebyś miał takie staty podczas walki jakie ja mam prawie zawsze. ACC ponad 40%, więcej HSów niż killi.
Tu macie screeny to zobaczycie sami.
Jak tak lubisz grę z PFem to ciekawe co byś powiedział jakbyś grał z mp40, fragował na maxa i nagle dostał znienacka od jakiegoś noba z PFa. Po prostu super.
A twoje mniemanie o sobie można w łatwy sposób zweryfikować. Zapraszam na pojedynek 1vs1 na jednym z serwerów na patchu 1.02


Piciambeer

Co do trickjumpów to one są jak najbardziej na miejscu. Po prostu przeciętny gracz ich nie umie zrobić, ja np. umiem wszsytkie chyba i zrobiłem nawet film który umieściłem w serwisie Youtube.

20070527211906

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować