Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Enemy Territory

994 postów w tym temacie

Dnia 29.05.2007 o 22:00, pershing napisał:

Niech będą 3 pf''y. Ja widzę jak marnujesz 3 pf''y (jakieś 1,5 minuty) na zniszczenie czołgu
;) Zero rozumu... Na takie rzeczy są naloty. Poza tym musisz zrozumieć że w ET też są nooby,
a jak nie chcesz żadnego spotkać to proponuje serwery SW.

Tylko że muszą być dwa naloty :P A jak masz najwyższy poziom żołnierza to możesz strzelić 2 pf-y pod rząd a kolejny odnowi się w 10 sek. A naloty się odnawiają chyba troszkę dłużej, nieprawdaż ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakim serwie ty grasz? Wystarczy jeden nalot :) Poza tym nie zdobędziesz najwyższego poziomu solda strzelając w czołg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 22:09, pershing napisał:

Na jakim serwie ty grasz? Wystarczy jeden nalot :) Poza tym nie zdobędziesz najwyższego poziomu
solda strzelając w czołg ;)

Ale biegając z Thompsonem :P Albo strzelając ze stacjonarnego Mg44. A za niszczenie pojazdów przecież też kasujesz ''IKSPEKI'' xD Ale fakt. Poziomu tym nie zdobędziesz. Ja panzera wybieram właściwie tylko wtedy gdy jakiś koleś z przeciwników ciągle swojego na mnie testuje xD I siekam tylko jego. Raz mi jeden wypowiedział nawet wojnę na pf-y xD Sromotnie poległ 31-8 na Goldrush xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 22:09, pershing napisał:

Na jakim serwie ty grasz? Wystarczy jeden nalot :) Poza tym nie zdobędziesz najwyższego poziomu
solda strzelając w czołg ;)

Sorry za dubla ale zapomniałem Ci jednej rzeczy napisać. Jak mi odpowiadasz to używaj przycisku odpowiedz. Naprawdę ułatwi mi to życie bo piszę również w innych tematach. Przodownik powinien to wiedzieć xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po drugie: ja po prostu swoje już na serwerach ET przeżyłem i pf''y już mnie nie drażnią. Poza tym są używane nawet w clanwar''ach ;) Nie często, ale są...
PS. nie przepraszaj za dublowanie bo na gram.pl nie ma możliwości edycji swoich postów i to jedyny sposób żeby coś dodać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz co gram juz swoje w et i nie drażni mnie to ze ktos mnoie rozwalił z pf-a, a z resztą przeczytaj sobie dalsze posty to zbaczysz do czego służy pf. skoro juz wiele podkreślałeś że jestes bardzo doświadczonym graczem to powinieneś juz się nauczyć unikać pf. a w sprawie trick jump-ów to chciałbym wyrazic swoją opinię, więc nie uważam kogoś kto umie 1000000 tricków na wszystkich mapach za dobrego gracza ale uważam takiego kogos kto potocznie mowiąc "wymiata" czyli dobrze opanował sztukę walki, pomaga innym graczom (np rozdając apteczki czy ammo) i kto zabija dużo ludu, więc jestem ciekaw co bys zrobił z tymi swoimi trickami gdybyś spotkał gracza chchyjącego się powyższymi cechami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 23:00, Jabolowy napisał:

wiesz co gram juz swoje w et i nie drażni mnie to ze ktos mnoie rozwalił z pf-a, a z resztą
przeczytaj sobie dalsze posty to zbaczysz do czego służy pf. skoro juz wiele podkreślałeś że
jestes bardzo doświadczonym graczem to powinieneś juz się nauczyć unikać pf. a w sprawie trick
jump-ów to chciałbym wyrazic swoją opinię, więc nie uważam kogoś kto umie 1000000 tricków na
wszystkich mapach za dobrego gracza ale uważam takiego kogos kto potocznie mowiąc "wymiata"
czyli dobrze opanował sztukę walki, pomaga innym graczom (np rozdając apteczki czy ammo) i
kto zabija dużo ludu, więc jestem ciekaw co bys zrobił z tymi swoimi trickami gdybyś spotkał
gracza chchyjącego się powyższymi cechami...



nAWET BY NIE WIDZIAł gdzie moge być. Chodziłbym takimi drogami że mnie nie zauważy i bez problemu zrobię misję.
Pozatym w otwartej walce też nie mam problemów. Celność na poziomie 45% to u mnie normalka. Ciekawe ilu z Was ma chociaż 35 a także więcej headshotów niż killi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i to jest troche gra na cykora bo on cie nie widzi a ty w niego ładujesz... spróbuj powalczyć z nim na otwartej walce... i takie ''robienie'' misji jest bezsensowne bo w tej grze chodzi o to by się pobawic a nie tylko wkurzac ludzi tym ze ledwo sie połączą to juz koniec misji bo jakiś **** nie umie grac... moze się kiedys umówimy na jakąś walkę 1vs.1 daj znac na gg to napewno nie odmówię (najlepiej piatki wieczór)
gg 9897860

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 23:26, Jabolowy napisał:

no i to jest troche gra na cykora bo on cie nie widzi a ty w niego ładujesz... spróbuj powalczyć
z nim na otwartej walce... i takie ''robienie'' misji jest bezsensowne bo w tej grze chodzi
o to by się pobawic a nie tylko wkurzac ludzi tym ze ledwo sie połączą to juz koniec misji
bo jakiś **** nie umie grac... moze się kiedys umówimy na jakąś walkę 1vs.1 daj znac na gg
to napewno nie odmówię (najlepiej piatki wieczór)
gg 9897860



Tylko, że ja gram na patchu 1.02 na modach etpro.
8339104. Ty zagadaj, najlepiej jutro wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jeżeli ja gram na 2.60 to czy nic nie będzie przeszkadzać?? ja gram na "no quarter" a konretnie to na (>HivE<) original 6:D ok to jak wrócę do chaty okolo 20:00 to zagadam bądź gotów:D:D:D pozdro nrx!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 23:29, awesome napisał:

Tylko, że ja gram na patchu 1.02 na modach etpro.
8339104. Ty zagadaj, najlepiej jutro wieczorem.


EtPro wymiata :D Reszta niech się chowa ;)

PS. Zaktualizuj patcha 1.02 to staroć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o mnie to ja gram tylko na ETpro. Reszta tych modów (jak dla mnie) niszczy całą grę. Można mnie najczęściej spotkać na serwerach UPC 4 i 5, [fP] Demolition center i 18|net które wymagają wersji gry 2.60b i ETpro oczywiście ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - czy wie ktoś co się stało z UFFem? Nie mogę na niego wejść od kilku dni.(IP: 195.189.137.156:27960)
Po drugie - znacie jakis w miare nie lagujący serwer ETPro bez noobów oraz zmian w grawitacji i innych wspomagaczy skakania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 23:20, awesome napisał:

> wiesz co gram juz swoje w et i nie drażni mnie to ze ktos mnoie rozwalił z pf-a, a z resztą

> przeczytaj sobie dalsze posty to zbaczysz do czego służy pf. skoro juz wiele podkreślałeś
że
> jestes bardzo doświadczonym graczem to powinieneś juz się nauczyć unikać pf. a w sprawie
trick
> jump-ów to chciałbym wyrazic swoją opinię, więc nie uważam kogoś kto umie 1000000 tricków
na
> wszystkich mapach za dobrego gracza ale uważam takiego kogos kto potocznie mowiąc "wymiata"

> czyli dobrze opanował sztukę walki, pomaga innym graczom (np rozdając apteczki czy ammo)
i
> kto zabija dużo ludu, więc jestem ciekaw co bys zrobił z tymi swoimi trickami gdybyś spotkał

> gracza chchyjącego się powyższymi cechami...


nAWET BY NIE WIDZIAł gdzie moge być. Chodziłbym takimi drogami że mnie nie zauważy i bez problemu
zrobię misję.
Pozatym w otwartej walce też nie mam problemów. Celność na poziomie 45% to u mnie normalka.
Ciekawe ilu z Was ma chociaż 35 a także więcej headshotów niż killi.


Widze ze masz big ego a max masz skill low+ .O ile sie zalozysz ze bym wiedzial ktoredy pojdziesz?Nawet nie wiesz jak duzo osob potrafi te jumpy a te ktore nie umia dobrze wiedza jak je mozna zrobic i gdzie wiec przewidza twoj ruch.Twoje Acc 45%? wow na killnecie potrafie zrobic okolo 55% i co z tego.Tu masz screena z przed ponad pol roku zrobione na serwerze icp http://img218.imageshack.us/my.php?image=80hsnaicpxlp5.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA, UWAGA!! Noobostwa kolegi Jabolowego część dalsza -_-

Otóż dziś w szkole ponownie poruszyłem temat jego "gry". Powiedział mi, że się z tobą umówił na partyjkę... I zgryz. Mówi, że będzie grać Field Opsem i nalotami zamierza rzucać na prawo i lewo. "Bo do czego może służyć nalot?! Przecież nie do rozwalania czołgów, debilu". Ehh. Trochę to mnie zbulwersowało... No uwierzyć nie mogłem w jego słowa:O Ale najlepsze przed nami... Otóż dodał, że najlepiej siedzieć gdzieś przy respawnie przeciwnika i zapamiętać sekundę, w której wychodzą - no i zrzucać nalot. NO &%^@@!!! Czy ja mam do czynienia z największym noobem pod słońcem?! Kutwa -_- Wiec problemu dziś mieć z nim nie powinieneś... Ehh... Skoda, że wpadłem w takie towarzycho;))

@pershing ==> NoQuarter daje kilka fajnych usprawnień (np. kamera za pociskiem z moździerza - fajna rzecz:)) i gra się całkiem przyjemnie. Mnie tam obojętnie, jaki mod, i tak często ginę;) No co... Gra się tnie w 800x600 i pinga mam 160/ZOMBIE, więc proszę się nie śmiać:P

@Jabolowy ==> Pisze się <)HivE(> Original 6 :P

Pozdro 4 all [ale angielszczyzno-nowopolszczyzna!! xD]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 14:11, Abomek napisał:

Po pierwsze - czy wie ktoś co się stało z UFFem?

Też ostatnio nie mogę na niego wejść... Ale myślałem, że to przez tą badziewną radiówkę, a tu plech, jakiś większy problem! Nono... A serwerów dbrych niestety nie znam, bo ostatnio gram tylko na UFFie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 22:24, pershing napisał:

Po drugie: ja po prostu swoje już na serwerach ET przeżyłem i pf''y już mnie nie drażnią. Poza
tym są używane nawet w clanwar''ach ;) Nie często, ale są...
PS. nie przepraszaj za dublowanie bo na gram.pl nie ma możliwości edycji swoich postów i to
jedyny sposób żeby coś dodać :D

Nie mów do mnie jako jakiś bardzo doświadczony gracz do laika bo ja też swoje przeżyłem (w ET gram od ponad roku ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 14:31, Piciambeer napisał:

> Po pierwsze - czy wie ktoś co się stało z UFFem?
Też ostatnio nie mogę na niego wejść... Ale myślałem, że to przez tą badziewną radiówkę, a
tu plech, jakiś większy problem! Nono... A serwerów dbrych niestety nie znam, bo ostatnio gram
tylko na UFFie;)

United Fearless Force rzeczywiście nie działał kilka dni - prace nad serverem. Ale już wszytko wporzo i działa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować