Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Enemy Territory

994 postów w tym temacie

A więc zacznijmy od tego: W ET gracie przez All-Seeing Eye czy wybeiracie serwery z gry ? Jeżeli gracie przez The All-Seeing Eye to możecie mi powiedzieć dalczego nie mogę się podłączyć do serwera ? ;/ Z góry dzięki za pomoc.

20070525215653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewien nie jestem, ale może nie podałeś miejsca, gdzie znajduje się plik exe. ET?
Ja tak naprawdę ASE zainstalowałem dopiero przedwczoraj, ale już nie wyobrażam sobie gry bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 21:56, micaa napisał:

A więc zacznijmy od tego: W ET gracie przez All-Seeing Eye czy wybeiracie serwery z gry ? Jeżeli
gracie przez The All-Seeing Eye to możecie mi powiedzieć dalczego nie mogę się podłączyć do
serwera ? ;/ Z góry dzięki za pomoc.

Ja polecam Ci GameSpy Arcade. Jest dołączany do większości gier. Świetny program. Używam go od początku giercowania w ET (to już z rok będzie ;D) i nie miałem żadnych problemów z tym softem. Z All-Seeing Eye nie miałem do tej pory styczności ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 21:56, micaa napisał:

A więc zacznijmy od tego: W ET gracie przez All-Seeing Eye czy wybeiracie serwery z gry ? Jeżeli
gracie przez The All-Seeing Eye to możecie mi powiedzieć dalczego nie mogę się podłączyć do
serwera ? ;/ Z góry dzięki za pomoc.

Ja bym poradził wywalic to EYe cośtam i zainstalować program Xfire jest inny ma więcej funkcji mozna mieć kumpli i wbijać sie na serwery na których grają bezpośrednio z programu . Zrobilismy sobie takie cos z kumplami , a i jest jeszcze coś podobnego do gg w tym programie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem sobie na UFFie i dostalem 30m bana za uzywanie panzera. Nie teamkillowalem, a self kill zdazyl mi się 2 razy. Osób na serwerze bylo ponad 6. Gdy używałem panza S!cC wkurzyl sie dał mi warna. Nie chcialem oddac broni to dal mi 2 warna i wypadlem z gry. Mam 2 pytania: Czy miał prawo i czy ktoś mi to przetłumaczy na angielski? ~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro miał uprawnienia to miał pełne prawo dać kicka. Było się zastosować do pierwszego warna! Przy 6 osobach używać pf''a?! Kompromitacja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 21:48, kolektor napisał:

> Jasny gwint zainstalowałem patcha 6.0, i nie wiem co teraz zrobić z 6.0 b, powiedzcie
mi gdzie
> go rozpakować.
Do głównego katalogu gry - zastąpić pliki. Ot cała filozofia ;)


No tak, ale nie chce się wypakować!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 18:54, PJ MW napisał:

> > Jasny gwint zainstalowałem patcha 6.0, i nie wiem co teraz zrobić z 6.0 b, powiedzcie

> mi gdzie
> > go rozpakować.
> Do głównego katalogu gry - zastąpić pliki. Ot cała filozofia ;)

No tak, ale nie chce się wypakować!!

Ściągnij z innego źródła, np. stąd : http://games.softpedia.com/get/Patch/Wolfenstein-Enemy-Territory-Patch.shtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 19:00, kolektor napisał:

> > > Jasny gwint zainstalowałem patcha 6.0, i nie wiem co teraz zrobić z 6.0 b, powiedzcie

>
> > mi gdzie
> > > go rozpakować.
> > Do głównego katalogu gry - zastąpić pliki. Ot cała filozofia ;)
>
> No tak, ale nie chce się wypakować!!
Ściągnij z innego źródła, np. stąd : http://games.softpedia.com/get/Patch/Wolfenstein-Enemy-Territory-Patch.shtml


Zrobiłem i nic!! Dalej się nie chce urochomić tylko szary ekran jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 19:24, PJ MW napisał:

Zrobiłem i nic!! Dalej się nie chce urochomić tylko szary ekran jest!


A co skopiowałeś ? Trzeba tylko pliki ET.exe i ETDED.exe. I zwróć uwagę czy skopiowałeś pliki z dobrego folderu - win32 (jeśli ściągnąłeś z tego linka który podałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 19:28, kolektor napisał:

> Zrobiłem i nic!! Dalej się nie chce urochomić tylko szary ekran jest!

A co skopiowałeś ? Trzeba tylko pliki ET.exe i ETDED.exe. I zwróć uwagę czy skopiowałeś pliki
z dobrego folderu - win32 (jeśli ściągnąłeś z tego linka który podałem)


Czyli mam zrobić Add i w plik ET?
Sorry, ale niegdy nie robiłem tego w ty6m programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 19:36, PJ MW napisał:

Czyli mam zrobić Add i w plik ET?
Sorry, ale niegdy nie robiłem tego w ty6m programie.


W jakim programie ? Normalnie rozpakowywujesz i kopiujesz te dwa pliki do katalogu ET tam gdzie jest pliki ET.exe i ETDED.exe. I tyle. Tak jakbyś kopiował CRACKA ( nie mówię o piractwie - stosowanie Cracków w Oryginałach jest dozwolone o ile mi wiadomo - info dla moderatorów ...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 20:32, Abomek napisał:

nie przy szesciu osobach, bo osób było ponad 12. Mówiłem , że ponad 6 osób, bo taki jest limit
do pfa na tym serwerze.


Jesteś pewien że dał ci bana za używanie pf''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisał warna na no panzer, ale juz się ban skończył, więc teraz latam z nickiem "Abomek Panza4ever". Ot tak, żeby pokazać moją postawę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG...
Niektóre dzieci co grają w tą grę to po prostu ludzi wykańczają.
Położysz minę, jakiś idiota z twojego teamu na nią wejdzie i już daje vote''a na kicka... i udało mu się.
poczułem się jak w Tibii :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 11:45, Outlander-pro napisał:

OMG...
Niektóre dzieci co grają w tą grę to po prostu ludzi wykańczają.
Położysz minę, jakiś idiota z twojego teamu na nią wejdzie i już daje vote''a na kicka... i
udało mu się.
poczułem się jak w Tibii :/


po prostu graj na poważnych serwach :P A nie dla dzieci neostrady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 11:45, Outlander-pro napisał:

OMG...
Niektóre dzieci co grają w tą grę to po prostu ludzi wykańczają.
Położysz minę, jakiś idiota z twojego teamu na nią wejdzie i już daje vote''a na kicka... i
udało mu się.
poczułem się jak w Tibii :/


ET schodzi na psy :[
Tak samo, jak vote kick za jednego przypadkowego TK, gdy jeszcze ktoś pchał ci się prosto pod lufę, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2007 o 12:31, pershing napisał:


po prostu graj na poważnych serwach :P A nie dla dzieci neostrady...


Heh najlepsze to, że grałem akurat na Gamesnecie ;P (gramy tam razem. choć mnie 2 miechy nie było bo przerwe sobie zrobiłem. na serwie nic się nie zmieniło pozza tym że nowy ET pro jest chyba no i slodat wygląda lekko inaczej ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować