Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Enemy Territory

994 postów w tym temacie

Wskaż mi gdzi napisałem, że uważam się za lepszego od ciebie? Napisałem, że jestem po prostu niezly w strzelaniu z mp40. >>NIE<< uważam się za lepszego od każdego innego i tego nie sugeruję. W jaki konkretnie sposób sprawiam, że ET schodzi na psy? Napisałem, że mam ograniczonego pod względem zasięgu wybuchu PFa, więc nie ma czegoś takiego, że załatwiam kolesia stojącego kilka metrow od strzału(o ile nie ma resztki zycia)
Chyba, że ty mówisz os selfkillowcach i teampanzakillerach, bo oni naprawde psuja grę. Nie mniej >>>ZAPEWNIAM<<< cię, że SelfK i TPK zdarza mi się >>>BARDZO<<< rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 09:47, RaiL Driver napisał:

Na youtube znalazłem taki filmik >>> http://youtube.com/watch?v=APvkiN9ZAbc Czy naprawde
są możliwe takie trickjumpy i z taką szybkością? Bo mnie się coś wydaje że to tylko tak zmontowane
jest, ale sam dokładnie nie wiem.



Jak chcesz zobaczyć naprawdę dobre trickjumpy to dam ci linki do moich filmow z moimi trickami w moim wykonaniu.
Wszystko jest w miarę proste tylko trzeba trenowac, ostro trenowac.
http://www.youtube.com/watch?v=KiJ51n3IcfA
http://www.youtube.com/watch?v=gcmgq8sRnJw

Moje filmy obejrzało ponad 2,5tys osób a to o czymś świadczy. Jeżeli ktoś chciałby się nauczyć trickjumpów to mogę nauczyć. Wystarczy, że się umówimy na konkretną godzinę na konkretnym serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 10:07, awesome napisał:

Jak chcesz zobaczyć naprawdę dobre trickjumpy to dam ci linki do moich filmow z moimi trickami
w moim wykonaniu.
Wszystko jest w miarę proste tylko trzeba trenowac, ostro trenowac.
http://www.youtube.com/watch?v=KiJ51n3IcfA
http://www.youtube.com/watch?v=gcmgq8sRnJw


Na tych filmikach znanych mi było kokoło 80% trickjumpów. Więkrzości z nich nie używam w praktyce bo, albo są jeszcze dla mnie za trudne, albo są niekozystne w działaniu, a może to ja jestem jakiś tępy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 10:25, RaiL Driver napisał:

>>.........


Żeby umieć je robić trzeba trenowac. NIc łatwo nie przychodzi. Ja trenowałem około roku i ten film jest esencją moich wyczynów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos trickjumpow, dostałem (na UFFie) kicka za uzycie slizgu przez murek na Siwie. Zdążyłem podłożyć bombę i kick. Za to też powinienem być tępiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś byłem u jednego z forumowiczów - Jabolowego, ponieważ czekaliśmy na zajęcia pozalekcyjne (których, jak się okazało, nie było [znowu:/]). Wiadomo - jak trwoga to do ET, jakoś czas trzeba zabić;) Ale d rzeczy.

Kumpel łaził na Oasisie z PFem i thompsonem. Thoma włączonego miał, kiedy ostawiał się, po czym PF i czeka na ofiarę. Killing Spree itd... Chodzi o to, że na wojnę ruszał z tą bronią dużego kalibru. W pewnym momencie nazwałem go noobem...

I się wk...óżył;) Mówi "sam rześ nob!" "nieźle cię wali!" "a do czego niby bazuka ma służyć?!". To odpowiadam-do likwidacji obsługi MG42 lub rozwalenia pojazdu. Skwitował to jednym "słowem": "TJAAAAAA..." Czego to objaw? Tym bardziej noooobostwa... No bo jak to inaczej nazwać? Psucie zabawy innym graczom? Chyba tylko chamstwem...

Co nie oznacza, że Jabolowego nie pozdrawiam;) Ale takie zagrywki w ET mi się nie podobają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już było hamskie. Ja sam gram czasami żołnieżem z PF-em i mnie tez nazywają nooobem który grać nie umie. A jak będe mieć 4 lvl w HW to wale tylko z SMG i wtedy ludzie zaczynają się mnie bać, a pfa wykorzystuje tylko wtedy kiedy jest czołg czy więkrza grupa ludzi do rozwalenia.

Nie warto nazywać ludzi z PF-em noobami, bo jak ci się odwdzięcza to na pewno nie PF-em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, to że ktośgra z pf em nie znacz że jest noobem.
Nooby z pf to tacy co selkilują się pf em, teamkillują, lub chodzą z pf i i tka zabić nie potrafią.
Są tacy pRO gracze co wymiatają z pf ami, zabijając nawet z bliska, umiejąc uniknąć eksplozji.
Ta broń to istota tej gry, pewne wsparcie dla drużyny, ale gram tylko na serwach gdzie jest jeden pf na team i jest ograniczenie przy małej liczbie graczy na pf i rifle grenade.

Ogólnie nie tępie pf''a, gram już w ET szmat czasu, czasem sam chodzę z pf''em ale tylko by z nim skillować, a nie bezsensownie noobić.

Dziękuję taka jest moja opinia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 09:47, RaiL Driver napisał:

Na youtube znalazłem taki filmik >>> http://youtube.com/watch?v=APvkiN9ZAbc Czy naprawde
są możliwe takie trickjumpy i z taką szybkością? Bo mnie się coś wydaje że to tylko tak zmontowane
jest, ale sam dokładnie nie wiem.


Ogólnie moim zdanie, filmików z trickjumpem nie warto oglądać na youtube bo to najczęściej filmiki z obniżoną grawitacją, gdzie każdy noob umie tak skoczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 18:09, Outlander-pro napisał:

Dziękuję taka jest moja opinia ;-)

I ja ją podzielam. Te nooby co nie potrafią korzystać z pfa powinni miec na niego bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2007 o 10:07, awesome napisał:


Moje filmy obejrzało ponad 2,5tys osób a to o czymś świadczy. Jeżeli ktoś chciałby się nauczyć
trickjumpów to mogę nauczyć. Wystarczy, że się umówimy na konkretną godzinę na konkretnym serwerze.


No, dość dobre filmiki, dobrze że nie oszukane jak większość na youtubie (obniżona grawitacja).
Pierwszą część widziałem już wcześniej przeglądająć filmiki o trickjumpie.
Niektóre skoki umiem zrobić, choć nigdy nie trickjumpowałem, to tylko połączenie sprintu i skoku, choć niektóre są rzeczywiście trudne i takie co trzeba trenować i umieć to zrobić (jakoś myszką machnąć i takie tam).
No dobra i jeszcze jedna uwaga - nie szpanuj tak żę jesteś taki pro.
Piszesz że grasz 3 lata i nikt ci nie podskoczy. Przechwałki, przechwałkami ale trzeba umiećsięzachować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

więc to ja :D ja tez gram w servie gdzie tez jest ograniczona ilosc graczy z pf więc nie uważam liudzi z panzerfaustami za noob-ów bo to jest normalna broń i tak w ogóle to po co by ją robili jak by była zła w rozgrywce więc piciambeer NIE POPIERAM CIE!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 14:39, Jabolowy napisał:

więc to ja :D ja tez gram w servie gdzie tez jest ograniczona ilosc graczy z pf więc nie uważam
liudzi z panzerfaustami za noob-ów bo to jest normalna broń i tak w ogóle to po co by ją robili
jak by była zła w rozgrywce więc piciambeer NIE POPIERAM CIE!!!:D:D:D



Pograsz kilka lat to zrozumiesz. Pozatym PF nie jest do zabijania ludzi tylko do niszczenia czołgów, obsługi czołgu itp, czyli do niszczenia obiektów a nie zwykłych ludzi biegających po mapie. Wtedy takich ludzi nazywa się noobami i to bardzo słusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy soldzi z PF''em to nooby. Ale głównie tak jest. Wchodzi takie dziecko 1 raz i oczywiście wybieram panza i nawala we wszystko. Jednak doświadczone osoby mogą naprawdę dobrze wykorzystać pf''s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 20:47, kondzioff napisał:

Nie wszyscy soldzi z PF''em to nooby. Ale głównie tak jest. Wchodzi takie dziecko 1 raz i oczywiście
wybieram panza i nawala we wszystko. Jednak doświadczone osoby mogą naprawdę dobrze wykorzystać
pf''s.

To jak już było pisane ale powtórzę. Panzer służy do niszczenia pojazdów i obsługi MG. Używanie go w sytuacji jeden na jeden to dopiero jest noobostwo (no chyba że ten drugi też dzierży panzera xD). Bo jeśli strzał jest celny, to ten z Thompsonem czy Mp44 nie ma szans. Jedyna nadzieja że strzał chybi lub dzięki skokowi (szczególnie przydatne na servach z podwójnym skokiem) uda się uniknąć pocisku. A jeżeli np. trzech przeciwników stoi przy stojakach z apteczkami czy ammo to oddanie strzału z panzer-a w sam środek grupki to już jest w ogóle nie dopuszczalne. Prawdziwa wartość ''multikill-a'' jest wtedy gdy dokona się go za pomocą zwykłej broni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... PF nie służy do niszczenia pojazdów! Na jeden czołg potrzeba by chyba z 5 pf''ów... Pf''a używają nooby bo z niego mogą kogoś zabić - logiczne i nie można za to potępiać. Z drugiej strony ja też lubię popykać z pf''ka dla relaksu ;) Oczywiście jest to też najbardziej irytująca dla innych graczy broń i to rozumiem, ale wystarczy się przyzwyczaić i tolerować, a nie od razu wyzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 21:39, pershing napisał:

Ech... PF nie służy do niszczenia pojazdów! Na jeden czołg potrzeba by chyba z 5 pf''ów...
Pf''a używają nooby bo z niego mogą kogoś zabić - logiczne i nie można za to potępiać. Z drugiej
strony ja też lubię popykać z pf''ka dla relaksu ;) Oczywiście jest to też najbardziej irytująca
dla innych graczy broń i to rozumiem, ale wystarczy się przyzwyczaić i tolerować, a nie od
razu wyzywać.

5 pf''ów ?! To na jakim ty servie grasz ... 3 wystarczą ... Przyzwyczaić ... Do czego ? Że ktoś nie umie grać normalną bronią i idzie na łatwiznę ? Wielkie LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech będą 3 pf''y. Ja widzę jak marnujesz 3 pf''y (jakieś 1,5 minuty) na zniszczenie czołgu ;) Zero rozumu... Na takie rzeczy są naloty. Poza tym musisz zrozumieć że w ET też są nooby, a jak nie chcesz żadnego spotkać to proponuje serwery SW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować