Zaloguj się, aby obserwować  
CermatoX

Laptop/Notebook/Netbook prosze o rzeczową informację użytkowników

5687 postów w tym temacie

Hej. Już dość długi czas szukam laptopa. Takiego przenośnego komputera, żeby nowe gry chodziły. Kasa to od 3500 do 4000zł. Znalazłem coś takiego:
http://www.x-kom.pl/p/61258-notebook-laptop-16-msi-gt660-448pl-i5-460m-4096-500-dvd-rw-7hp64.html
http://configure.euro.dell.com/dellstore/config.aspx?c=pl&cs=pldhs1&fb=1&kc=HDP&l=pl&oc=N00XL505&rbc=N00XL505&s=dhs&vw=classic
Co o nich sądzicie? Który lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecyduj się czy to ma być 15" czy 17", bo to spora różnica i w wydajności i w cenie.

15" tam masz Quada który w grach tak sobie będzie działał i tylko roczna gwarancja producenta, w podobnej cenie masz MSI GX640 http://www.x-kom.pl/p/61035-notebook-laptop-15,4-msi-gx640-292xpl-i5-460m-4096-500-dvd-rw-7pro64x.html.

XPS17 fajny, grafika wydajnościowo między 5650 a 5730, 1 lutego Dell wprowadza Sandy Bridge do tego modelu myślę że warto poczekać ( możliwe obniżki cenowe dotychczasowej platformy lub SB w tej cenie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 14:44, blacklio2 napisał:

Pamiętaj na 17" GF435 będzie mniej wydajniejszy od 15" na tej samej grafice

Jeżeli parametry będą takie same, to będą równie wydajne. Oczywiście ponieważ będą prawdopodobnie miały inne rozdzielczości, to grając w natywnych będzie widoczna różnica w FPSach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie zamawiania laptopa z USA. Zdaje sobie sprawę że zamawiając bezpośrednio ze sklepu doliczą mi vat bo na laptopy nie obowiązuje cło. Mam rodzinę w USA więc zamówiłbym na nich a oni wysłaliby do Polski. Zastanawiam się tylko jak w tej sytuacji przedstawiają się te opłaty. Ktoś wie jak to się odbywa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 16:43, Narmo napisał:

> Pamiętaj na 17" GF435 będzie mniej wydajniejszy od 15" na tej samej grafice
Jeżeli parametry będą takie same, to będą równie wydajne. Oczywiście ponieważ będą prawdopodobnie
miały inne rozdzielczości, to grając w natywnych będzie widoczna różnica w FPSach.


No przecież chodzi wyłącznie o rozdzielczość tych lapków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 19:02, StroggMan napisał:

Mam pytanie odnośnie zamawiania laptopa z USA. Zdaje sobie sprawę że zamawiając bezpośrednio
ze sklepu doliczą mi vat bo na laptopy nie obowiązuje cło. Mam rodzinę w USA więc zamówiłbym
na nich a oni wysłaliby do Polski. Zastanawiam się tylko jak w tej sytuacji przedstawiają
się te opłaty. Ktoś wie jak to się odbywa ?

Normalnie niech wyślą paczkę, choć zawsze istnieje możliwość sprawdzenia paczki przez nich ( urząd ) a wtedy dowalą VAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś kiedy premierę w Polsce będzie miał Samsung RF511, bo mam wiele
sprzecznych informacji ? Słyszałem o 28.01,4.02, koniec marca.. i jeszcze o kilku
innych datach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Ile kosztuje jakiś laptop do grania w nowsze produkcje , chociażby na minimalnych ustawieniach, nowy, najlepiej w pakiecie z OS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować