Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie wszyscy pokochają trzeciego Fallouta

147 postów w tym temacie

Powiem tak: Jesli mieliby zrobic cos na ksztalt Stalker+Oblivion...hmm moglo by byc niezle z tym, ze ZA ZADNE SKARBY NIECH NIE ROBIA TEGO W FPP...inaczej, kurde odloze kase pojade do studia i zrobie im tego FallOuta in "ak47 way":D
Jak spiepsza go tak jak to zrobili z Tacticsem, to bedzie poracha straszna... 1F--->posikalem sie prawie jak gralem(texty w grze i wogole caly klimat), 2F--->posikalem sie na serio i jeszcze malo braklo a zrobil bym cos twardzszego;-) dla mnie 2F to najlepsza RPG w realiach POOSTNUCLEARNYCH jaka kiedykolwiek miala miejsce(aczkolwiek nie wiem czy wyszlo jeszcze cos podobnego?)
jak spiepsza 3ke....bede im spamowal skrzynke textami typu:"jak mogliscie wy: PIiiip, piiiip, piiiiiiiiiiiiiiipiiiiiiiiiip!!!!!wiecie co ja wam teraz za to wy piiiiiiiiiiiiipiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip zrobie...????":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak...
...Marzę o czymś co przerośnie jedynkę i dwójkę razem wzięte...
...Liczę na coś co przerośnie "dwójkę"...
...Mam nadzieję na coś co nie będzie super grą ale z przyjemnością się w to pogra...
...Spodziewam się gry RPG która już nie będzie Falloutem...
...Boję się masakry legendy i zdruzgotania wiary w Fallouta...
I to na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 15:32, Ziomuś SmS napisał:

Ech no cóż oczekuje wielkiej gry ale znając życie będzie to tylko średnia gierka pokroju Morrowinda.


Coś Ci się chyba nazwy gier pomyliły :). "Średnia gierka pokroju Morrowinda" - ? Nie rozumiem, że niby Morrowind ledwo trzymał poziom? Jedna z najbardziej znanych i docenianych gier cRPG w historii? :] Na pewno...
Morrowind to to nie będzie, Oblivion też nie. Ja tam widzę Fallouta 3 jako coś, co naprawdę będzie dawało radę. Gra-legenda, pewnie Bestha nawet boi się wydać coś słabego. Pamiętam, jak jeden z pierwszych obrazków wszedł Fallouta 3 - taki robocik, dobrych kilka lat temu - jak fani serii krzyczeli, cieszyli się :) [nie mówię o tym już, że później zrobił się lekki sznaps ;p].
Zresztą, pożyjemy - zobaczymy.
Zgadzam się w sumie z Tajemnicem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raczej action crpg ze szczególnym wskazaniem na action. czyli nikaj ma się do fallouta (który klasycznym crpg był) no chyba że jako przykład od których rozwiązań trzymać się z daleka (bo to 2 strony skali są)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to będzie gratka... właśnie ukończyłem całą trylogię po raz ... no hmhmm ... któryś tam (za 30 traci się orientację ;P) i zastanawiałem się kiedy w końcu puszczą parę o 3 ;)
Dajcie mi odświeżoną grafę z Taca i jakiś godny wątek a nie wyjdę z domu dopóki nie skończę ... no chyba że głodny będę, albo natura wezwie ;D

CZEKAM MA DALSZE NEWSY .... NO I PRE-ORDERY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zakupiłem sobie Sage Fallout i przeszedłem jedynkę i dwójkę, a tą Tactics narazie przechodze... Tak naprawdę na razie nie zaprzątam sobie głowy F3, ale chciałbym aby twórcy, którzy będą tworzyć grę podeszli do niej z sercem, a nie z główną chęcią wyciągnięcia kasy od graczy. Ja trzymam kciuki, aby tej właśnie ekipie udało sie przenieść klimat z poprzednich części gry... Wiem, że to nie bedzie łatwe zadanie, ale wkącu dla chcącego nic trudnego... Hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem kiedyś plotke że Fallout 3 był już zrobiony w 75% i nagle coś się sper... zwaliło i trzeba było nowego producenta i oczywiście wszystko od nowa. Ale czy to prawda to nie wiem. Ja indywidualnie nie moge się doczekać Fallout 3. Przeszedłem 2 ale Tactics już mi się nie podobał. Choć nie sądze żeby 3 fabułą mogła wyprzedzić 2.. bo poprostu już się nie da zrobić nic lepszego od 2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm f1 najlepiej mi się spodobał potem pozostałe
f3 nie powinien być jak morrowind czy inny oblivion, brak zadań typowych dla 3/4 pozostałych rpg idź i zabij przynieś to co to coś wyrzuciło/uratuj kogoś zabijając potwory po drodze i tak na zmiane przez prawie całą grę :/
f3 ma być krwawy, brutalny (w końcu po takim kataklizmie ludzie też się zmieniają) mają być cięte dialogi, żarty no i losowe miejsca bo bez tego to już nie fallout nie może to być gra która była by podobna do obiviona pod względem grafiki tam jest przecież tylko brud, rdza,syf i ubóstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie spier......... tylko producent zbankrutował (i sprzedał prawa do serii betsheidzie, ale z wyłącznieniem mmo). co zaś do stopnia zaawansowania to było już grywalne minidemo z jedną mapką, npctami, przedmiotami itd. tyle że to nigdy nie był oficialnie fallout 3 więc nie został sprzedany z całą resztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiedam wszystkie 3 czesci Fallouta uwzgledniajac Fallout Tactics: Brotherhood of Steel
Zamierzam dac je swoim dzieciom a one swoim :) :] :D
Chyba wszyscy zgodza sie ze mna ze Saga Fallouta jest i pozostanie KULTOTA
i zadna inna czesc tej seri nie wywrze takiego pierna na tego typu grach RPG osadzonych w post nulkearnym swiecie
Caly czas pozostaje oprymista na wiesc o podjeciu pracy nad Fallout 3 przez Bethesda Softworks
Mam nadzieje ze Bethesda Softworks nie namiesza za bardzo i Fallout pozostanie nie zmienioty
no jak dla mnie moga dodac tylko tryb MULTIPLAYER nic wiecej :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallout...zobaczymy co z tego wyjdzie 1/2/Tactics przeszedłem i przyznam była fajnie.
Obecnie męczę "The Fall" pomijając małe bugi to gierka spoko....fajnie by było jakby dali w F3 kamerke taką jak w The Fall. ooooooo to to by była jazda. I możliwość jazdy pojazdami po mapie każdej lokacji. No to to by był cud miód. I do tego jakaś fajna zakręcona fabułka..... Hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nie powinna mieć nic wspólnego z Morrowindem i Oblivionem. Te 2 tytuły są w jakiś tam sposób wyjątkowe i unikalne, ale Fallout ma swoją własną oryginalność i nie potrzebuje papugować po innych grach, nawet tych dobrych. Dlatego boję się kiedy słysze od panów z Bethesdy że zamierzają wykorzystywać sprawdzone elementy ze swoich poprzednich produkcji. Fallout ma swój własny klimat, Oblivion ma swój własny klimat i mam nadzieję że Bethesda nie zamierza ich łączyć w żadnym stopniu.
Swoją drogą jeżeli brak tur to prawda, to jak dla mnie F3 już umarł ... Na szczęscie zawsze pozostaje F2 i sporo modów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, wiecie co, powiem szczerze, że żenujae są te wsyztskie nowości, które słyszy się od Bethesdy. A mianowicie:

1. Ktoś zadał pytanie, czy F3 będzie tak samo nasycone specyficznym, trochę czarnym humorem z poprzednich częsci. Odp Bethesdy? "Nie umiemy opowiadać dowcipów, więc F3 będzie raczej poważny". No comments.

2. Widok 3D - sam do tego nic nie mam, czemu by nie. Ja tylko widzę, jak widok 3D spłycił np NwN w porownaniu do Baldur''s Gate''ów. I tego też się obawiam.

3. Jaki system rozwoju postaci? Bo wybaczcie, ale jak taki jak w Oblivionie, to od razu mogę napisać: "Fallout 3 - R.I.P"

4. Ciekawi mnie, jak rozwiążą walkę turową, to raz, i jak w tym wypadku będzie wyglądało celowanie (np). Bo mam niejasne wrażenie, że będzie to tak, jkaby zrobili Obliviona w świecie postnuklearnym, i dodali "alternatywne", niedopracowane rozwiązania dla maniaków poprzednich serii, zeby nie marudzili. Innymi słowy, STANDARYZACJA, gra dla wszystkich.

5. Chodzą słuchy o losowo generowanych poziomach, o dopasowaniu poziomu potworków do gracza itp. Czyli coż, znów, OBLIVION.

Powiem na koniec tak - nie wróżę F3 świetlanej przyszłości. Będzie to, moim zdaniem, gra do bolu przeciętna, "skonsolowiona", po to, żeby mogł w nią grać każdy, od 10-cio letniego smarkacza, który chce tylko "posiekać", do fana serii. Ktoś spyta, czy to źle? Tak. Czemu? Bo nikt tak na prawde nie będize z tej gry w pełni zadowolony. Chyba, że ćwierćinteligenci, dla ktorych w grze liczy się tylko "grafa", nic innego. Powiem więc tylko na koniec: "Spoczywaj w pokoju, Black Isle, wraz z Tobą wymarło PRAWDZIWE cRPG" (bo, wszelkie "newerłintery, obliwiony czy dżejd impajery to żenada, młócka, nie rpg) amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jestem nieco zaskoczony, ze jednak F3 powstaje. Juz dawno pogubilem sie w tym calym zamieszaniu i myslalem,z e jednak nic z tego. Mimo wszystko to dobra wiadomosc. :)
Po drugie ciesze sie z tego newsa. W koncu trzecia czesc powinna byc tworzona z mysla o starych fanach serii, a nie o nowych graczach, ktorzy szukaja tego, co pojawialo sie wszedzie do tej pory. Ja kocham Fallouta wlasnie za jego oryginalnosc. Za to, ze byl inny od calej reszty. Ciesze sie, ze tak bedzie i tym razem. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Po pierwsze jestem nieco zaskoczony, ze jednak F3 powstaje. Juz dawno pogubilem sie w tym calym zamieszaniu i >myslalem,z e jednak nic z tego. Mimo wszystko to dobra wiadomosc. :)

Wiesz, dla kogo dobra, dla tego dobra. Dla mnie osobiście zrobienie F3 w konwencji FPP (choćby i z opcją widoku klasycznego), bez systemu S.P.E.C.I.A.L, bez tego charakterystycznego czarnego humoru, bez stałych (a NIE tworzonych na bieżąco) lokacji, a za to z wszechobecną randomizacją, wspaniałą grafiką i akcją - dla mnie to profanacja. Chcą stworzyć taką grę - czemu nie. Ale niech nie posługują się tytułem Fallout, bo to jedynie odcinanie kuponów od legendy, którą NIE ONI stworzyli. To tak, jakbym stworzył nowe piwo, klasą porównywalne powiedzmy do Mocnego (polski sikacz za 1,45 za butelkę) i przelał do butelki po Guiness''ie.

>Po drugie ciesze sie z tego newsa. W koncu trzecia czesc powinna byc tworzona z mysla o starych fanach serii, >a nie o nowych graczach, ktorzy szukaja tego, co pojawialo sie wszedzie do tej pory. Ja kocham Fallouta >wlasnie za jego oryginalnosc. Za to, ze byl inny od calej reszty. Ciesze sie, ze tak bedzie i tym razem. :]

Bez urazy, ale w takim razie chyba nie do końca jesteś na czasie z nowinkami o F3. Otóż właśnie F3 (mówię teraz na podstawie czystych, suchych informacji, CO w F3 będzie, a nie na podstawie pieknych wizji, jakie rozsiewają tworcy) będzie ignorował większość rzeczy, które były w poprzednich częściach. Co mianowicie? Humor, widok izometryczny (z 3D czy bez), stałe poziomy. Innymi słowy, wszechobecne "rownanie w dół", aby "każdy był zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować