Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin – oficjalna data premiery!

201 postów w tym temacie

Z tego co czytam w wypowiedziach to dużo ludzi zamierza kupić sobie Wiedźmina, włączając w te mnie. Czy wie ktoś może o wymaganiach sprzątowych i cenie tej gry?? Co prawda gdzieś na necie natknąłem się na info o rzekomych wymaganiach(ok. 512 MB RAM, średnia karta graficzna, proc ok. 2 GHz) ale patrząc na screeny z gry i opisy o tym, jak bardzo jest ona rozbudowana, to wydają się one dość niskie, chociażby porównując do Gothica 3. Ale ceny, nawet przybliżonej nie znalazłem. A przecież jeżelii gra ma być wydana już we wrześniu i jej tworzenie trwa już tak długo to autorzy chyba wiedzą ile sobie za gre policzą...aha, i czy będzie edycja kolekcjonerska:))??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba ostatnia wiadomość jaka mnie zadowala, bo potem zacznie się płacz i żal, że nawet na minimalnych wymaganiach rozpikselowany wiedźmin będzie sie ciął na moim kompie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj szykuje się upgrejd kompa i to szczególnie dla nadchodzącej premiery Wiedzmina :) W sumie jestem wymagającym graczem, ale jestem prawie pewniem że masza rodzima prdukcja sprosta moim wymaganiom... Kupie napewno i to najprawdopodobniej EK, no i kumpla przy okacji namówilem również na EK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 14:57, maniakrpg napisał:

wie moze ktos jakie bedzie miala wymagania ta gra ?????? :>


Tak jak pisała ekipa gram.pl wymagania będą zblizone do tych z Neverwinter Nights 2, a więc procek 2GHz, 512 MB Ramu, ATI Radeon 9500 lub NVIDIA GeForce FX 5700. Ponadto Wiedzmin ma korzystać z większej ilości bakerów graficznych( wyglada poprostu lepiej) zatem wymagania będą zapewne trochę większe. Ale to są założenia i nikt narazie dokładnie ci nie powie jakiego kompa musisz mieć żeby odpalić Wiedzmina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD Projekt Red kazał nam czekać baaardzo długo na wiedźmina ale nareszcie jest! (oczywiście data premiery...)
Napewno kupię najlepszą grę która kiedykolwiek powstała na terytorium naszego kraju! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tu mam dla wszystkich ciekawostke. W ostatni czwartek odbyla sie pierwsza prezentacja grywalnego Wiedzmina dla mediow. Mozna bylo zobaczyc relacje m.in. w TVN w programie Co za tydzien oraz w TVN24 w Progr@m. Ta impreza zapoczatkowala fale wyderzen zwiazanych z Wiedzminem. Najwazniejsza informacja dla Was to fakt, ze juz wkrotce zaczniemy jezdzic z Wiedzminem po Polsce i bedzie mozna go zobaczyc na wlasne oczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 10:51, MaryjanCDP napisał:

Najwazniejsza informacja dla Was to fakt, ze juz wkrotce zaczniemy jezdzic z Wiedzminem po
Polsce i bedzie mozna go zobaczyc na wlasne oczy!!!


No to do Włocławka czy Torunia możecie zajechać, byle nie w maturalne dni! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 10:51, MaryjanCDP napisał:

A ja tu mam dla wszystkich ciekawostke. W ostatni czwartek odbyla sie pierwsza prezentacja
grywalnego Wiedzmina dla mediow. Mozna bylo zobaczyc relacje m.in. w TVN w programie Co za
tydzien oraz w TVN24 w Progr@m. Ta impreza zapoczatkowala fale wyderzen zwiazanych z Wiedzminem.
Najwazniejsza informacja dla Was to fakt, ze juz wkrotce zaczniemy jezdzic z Wiedzminem po
Polsce i bedzie mozna go zobaczyc na wlasne oczy!!!


Widziałem ten co za tydzień tylko przelotnie ale zadło mi się, że pan prowadzący mówił gra strategiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, do premiery trochę czasu zostało... miałem nadzieję, że pogram na wakacjach, a tak będę musiał się delektować strzępami gry po szkole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować