Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

KONKURS: Stwórz własny skin na forum

565 postów w tym temacie

No to i ja się pochwalę. J Chociaż, przy tym, co pokazali inni może to wyglądać trochę nieszczególnie...
Oczywiście wszelkie komentarze oraz sugestie, co zmienić mile widziane. J
Nie zastanawiałem się specjalnie nad nazwą, więc niech będzie po prostu Blue Skin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 19:10, Remember_The_Name napisał:

Kurczę, jak widzę, co tu niektórzy z Was wyprawiają, to aż mi trochę wstyd swoje shoty zamieszczać.
No ale cóż, wstyd nie wstyd, napracowałem się trochę nad moim skinem, to trzeba go światu pokazać...
Ostatecznej nazwy jeszcze nie ma, ale pewnie będzie oscylowała wokól "toffiskin" czy czegoś
w tym stylu, bo "krówka-ciągutka" mógłby ktos nie zrozumieć ;)
A i jasny jest w miarę, to może się komus podliżę troszeczkę ;P
---
Aha, nie zamieszczam screenshota okna dodawania tematów, bo za dużo tego było. Ale uwierzcie
mi na słowo, że jest bardzo podobny do screena okienka dodawania postów ;)

Kolorystyka podobna do mojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie i tak najbardziej rozbawila ''tematyka'' skinu i nazwa tematu "Zakazac czy nie?" :D. Ale to tak na marginesie ;P

>> Kurcze, tylko nie wiem jak zmienić tło tej belki która na screenie jest czarna (ciemna)
Hmm, albo juz zmieniles, albo nie wiem o co Ci chodzi ;). Ale zapewne to pierwsze ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 20:03, GaNgStA napisał:

Jak przenieść ikonke online/offline ze swojego podstawowego miejsca w miejsce które na obrazku
jest zaznaczone na czerwono ?


Jeśli się nie mylę, musiałbyś modyfikować html, co jest zabronione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba html modyfikować, ja to zrobiłem dodając dodatkową linijkę w pliku css.
trzeba odnieść się stylem do kodu img, tyle że robiąc to do samego img może zmienić się niekoniecznie ten obrazek o który nam chodzi.
w sekcji /* post: czesc informacyjna (lewa kolumna) */
dodałem taką linijkę:
table.posts td.pbi p.patn img { float: right; }

table.posts td.pbi p.patn odnosi się do elementu tabeli po lewej stronie i wskazuje na który img styl ma wpływać.
Przynajmniej tyle wywnioskowałem. W każdym razie działa. Można też zmienić wielkość tego obrazka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2005 o 13:10, Daimon_Frey napisał:

Przynajmniej tyle wywnioskowałem. W każdym razie działa. Można też zmienić wielkość tego obrazka
;)


1. Kurcze, nie moge zmienić wielkości obrazka... Zamiast tego zmienia mi sie położenie gifa

2. Jak zrobić żebym mógł wstawić obrazek w miejscu w którym Ty sobie wstawiłeś pantere? Chodzi o najwyższą belke po lewej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 13:51, GaNgStA napisał:

1. Kurcze, nie moge zmienić wielkości obrazka... Zamiast tego zmienia mi sie położenie gifa


w miejscu o którym wspominałem wystarzy wpisać coś takiego: height: 40px; width: 40px;

Dnia 29.12.2005 o 13:51, GaNgStA napisał:

2. Jak zrobić żebym mógł wstawić obrazek w miejscu w którym Ty sobie wstawiłeś pantere? Chodzi
o najwyższą belke po lewej stronie.


Ta pantera jest tłem belki, tyle tylko, że wstawionym bez powtarzania (funkcja: no-repeat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2005 o 15:55, Daimon_Frey napisał:

Ta pantera jest tłem belki, tyle tylko, że wstawionym bez powtarzania (funkcja: no-repeat)


To to akurat wiem :] Ale chodzi o to czy zrobiłeś jedno dłuuugie tło belki nie powtarzającą sie czy dwa pliki? Pantera bez powtarzania i to żółte to z powtarzaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 18:40, Matteos napisał:

Temat się rozkręcił tuż przed wstępnym terminem końcowym :D Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Podejrzewam, że same plusy. W końcu im więcej będzie propozycji, tym większe prawdopodobieństwo, że trafią się naprawdę dobre skórki, a na tym skorzystają forumowicze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 17:56, GaNgStA napisał:

To to akurat wiem :] Ale chodzi o to czy zrobiłeś jedno dłuuugie tło belki nie powtarzającą
sie czy dwa pliki? Pantera bez powtarzania i to żółte to z powtarzaniem?


Jeden niewielki plik na którym jest sama pantera, nie powtarzający się. I tylko to jest na tej belce, poza tym ma tylko przezroczyste tło. Natomiast jeśli chodzi o te żółte belki to tam mam tylko zwykły kolor tła ustawiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować