Zaloguj się, aby obserwować  
Monastor

Wyniki Konkursu Mikołajkowego gram.pl!

394 postów w tym temacie

Chodzi nam tylko o to, ze każdy z nsa chce sobie coś na święta kupić tylko nie wiemy co kupić bo mozliwe ze jak kupimy grę "x" to po dwuch dniach dostanoiemy ją ale jako nagrodę a tydzień później przyjdzie tak za którą zapłaciliśmy... Tylko takie jest nasze zmartwienie... A musimy do jutra zamówić jeśli chcemy przed świętami dostać to co chcemy kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 19:56, L0ck3 napisał:

Ja mam do wykorzystania talon na 100zł w Empiku, ale musze czekać na przesyłkę, żeby nie kupić
tego samego :/

O tym właśnie mówię.
Chcę kupić w sklepie gram jakąś gierkę, ale nie wiem czy ją kpupić bo nie chce dwóch taki samych. (chyba się powtarzam, powtarzam, powtarzam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 19:47, Lukullus napisał:

Chodzi nam tylko o to, ze każdy z nsa chce sobie coś na święta kupić tylko nie wiemy co kupić
bo mozliwe ze jak kupimy grę "x" to po dwuch dniach dostanoiemy ją ale jako nagrodę a tydzień
później przyjdzie tak za którą zapłaciliśmy... Tylko takie jest nasze zmartwienie... A musimy
do jutra zamówić jeśli chcemy przed świętami dostać to co chcemy kupić.


o matko ale masz problem - nawet jeśli wygrasz w konkursie taką samą grę jak kupisz teraz (a szansa minimalna) to najwyżej opchniesz nówkę na allegro / kumplowi a sam kupisz inna grę. i tak jesteś jedną darmowa grę lub gadżet do przodu i robisz z igly widly. kup gre taka jak chciales sobie kupic a na 99% dostaniesz cos zupelnie innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 20:27, Nikow napisał:

Popieram Lukullusa. Więc CDP mogloby sie zmobilizowac i albo na forum albo na maila (lepsza
opcja) podac co wygralismy


regulamin stwierdza jasno, że bedzie to niespodzianka i dowiesz sie dopiero przy odbiorze. Jesli przez ta wygrana masz tyle problemow to moze nie odbieraj jej lepiej albo oddaj komus innemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tez dzisiaj dostałem nagrode - Diablo II + dodatek, ale szczerze mowiac tez wolal bym warcrafta III z dodatkeim... Co prawda juz go mam ale plyta mi sie tak porysowala, ze wogole nie czyta...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 13:38, NightDragon napisał:

ja tez dzisiaj dostałem nagrode - Diablo II + dodatek, ale szczerze mowiac tez wolal bym warcrafta
III z dodatkeim... Co prawda juz go mam ale plyta mi sie tak porysowala, ze wogole nie czyta...:/



eee? A mówisz o nagrodzie z konkursu Mikołajkowego czy z konkursu "bombkowego". Jesli to drugie, to nie ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 14:08, michaldegrejt napisał:

Właśnie przyszła paczuszka! Dostałem Total Overdose. Dzieki CDP :P


Ponowię pytanie: czy to nagrody faktycznie z konkursu MIKOŁAJKOWEGO czy z konkursu BOMBKOWEGO?
Jesli to drugie, to dopiszcie się do właściwych tematów, przyda się informacja, co kto wygrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 14:13, Colidor napisał:

> Właśnie przyszła paczuszka! Dostałem Total Overdose. Dzieki CDP :P

Ponowię pytanie: czy to nagrody faktycznie z konkursu MIKOŁAJKOWEGO czy z konkursu BOMBKOWEGO?
Jesli to drugie, to dopiszcie się do właściwych tematów, przyda się informacja, co kto wygrał.


To nagrody z mikołajkowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 13:47, Colidor napisał:

eee? A mówisz o nagrodzie z konkursu Mikołajkowego czy z konkursu "bombkowego". Jesli to drugie,
to nie ten temat :)


Mikoaljkowego, przeciez w regulaminie konkursu Bombkowego bylo wraznie napisane ze nagrody bede wysylane po zakonczeniukonkursu, czyli po 27 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2005 o 14:36, kowalov napisał:

Mikoaljkowego, przeciez w regulaminie konkursu Bombkowego bylo wraznie napisane ze nagrody
bede wysylane po zakonczeniukonkursu, czyli po 27 grudnia.



Fakt - mea culpa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować