• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Na miłość boską, czy naprawdę nie możecie wyjść sobie na dwór i zostawić kompa w spokoju i poczekać na patcha?
Po części rozumiem wasze zdenerwowanie, ale żeby od razu rzucać się na forum i wylewać swoje żale w tonie spamu? Wiecie, ja również mam problem z TDU, po instalacji patcha nie mogę uruchomić gry, ale nie lamentuję, zgłosiłem sprawę na forum Atari, ponieważ mam wersję ANG gry i czekam, ale spokojnie. Teraz jest świetna pogoda aby sobie odpuścić granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

tez sie ciesze, ze jest pogoda... ale ja akurat nie mam jak wyjsc z domu... wiec co za tym idzie, nudze sie...
a co ma pogoda do tego, ze wywalilem kupe kasy na gre, ktora mi sie podoba, a nie mam jak w nia zagrac?
rozumiem, ze dopki atari patcha ni epuscilo, to nie bylo na to mocnych, ale po co ktos mowi nam ze patch w wersji pl jest, a my go dalej nie mamy??
czy to jest logiczne??
po co ktos nam obiecuje, ze dzis da nam znac, i nie odzywa sie wogole??
czy to jest odpowiedzialne??
NO COMMENT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2007 o 17:31, OmenGda napisał:

a co ma pogoda do tego, ze wywalilem kupe kasy na gre, ktora mi sie podoba, a nie mam jak w nia zagrac?

Wiesz, mi też się TDU podoba i to bardzo, i "wywaliłem" ciut więcej kasy na grę, bo 159zł. Mogę grać w singla, z resztą Ty też.

Dnia 17.07.2007 o 17:31, OmenGda napisał:

po co ktos nam obiecuje, ze dzis da nam znac, i nie odzywa sie wogole??

Tak, ale nie zawsze się uda dotrzymać obietnicy. Pragnę przypomnieć, że patch miał trafić do spolszczenia. A spolszczenie to jednak ciężka sprawa, więc moim zdaniem należy się zrozumienie.
I nawet jakby Akashi napisał, że coś się przeciągnie to oczywiście znów się posypią skargi, że obiecuje, a słowa nie dotrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2007 o 17:27, Michał Raven napisał:

Na miłość boską, czy naprawdę nie możecie wyjść sobie na dwór i zostawić kompa w spokoju i
poczekać na patcha?
Po części rozumiem wasze zdenerwowanie, ale żeby od razu rzucać się na forum i wylewać swoje
żale w tonie spamu? Wiecie, ja również mam problem z TDU, po instalacji patcha nie mogę uruchomić
gry, ale nie lamentuję, zgłosiłem sprawę na forum Atari, ponieważ mam wersję ANG gry i czekam,
ale spokojnie. Teraz jest świetna pogoda aby sobie odpuścić granie.


1. Jestem wk$@#%$#^ ( bardzo zły ) z powodu tego patcha

2.Dziś mi rwą 2 zęby, ale o to jestem spokojny ... ( żart :()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, w związku z oburzeniem osób, które kupiły grę Test Drive Unlimited, od polskiego dystrybutora, którym jest CD Projekt za cenę która oscyluje w granicach 100zł, również się do nich przyłączam. Kupiłem grę, kilka tygodni temu - od samego początku napotykałem różnorakie problemy. Traktowałem to z przymrużeniem oka. Natomiast w tym momencie, po mojej wczorajszej NIE MOŻLIWEJ próbie zalogowanią się na serwery TDU, na prawdę się zdenerwowałem. Drogi zespole CDP ... uważam, że za kwotę 100zł nie powinienem napotykać takich problemów. Jeżeliby już nastąpiły, rządam tego aby zostały rozwiązane. Jeżeli stan rzeczy nie poprawi się na dniach, będu zmuszony napisać pismo o zwrot pieniędzy za produkt. Czuję się pokrzywdzony takim traktowaniem. Zawiodłem się pierwszy i ostatni raz na firmie CD Projekt. Przestaje w tym momencie korzystać z Waszych usług.

OT : @ Michał Raven, przepraszam Cię ale rozmowy o pogodzie i narzucanie komuś tego co mógłby zrobić są nie na miejscu ! W Twojej gestii leży teraz informowanie graczy o postępach w udostępnianiu patcha w wersji PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2007 o 17:27, Michał Raven napisał:

Na miłość boską, czy naprawdę nie możecie wyjść sobie na dwór i zostawić kompa w spokoju i
poczekać na patcha?
Po części rozumiem wasze zdenerwowanie, ale żeby od razu rzucać się na forum i wylewać swoje
żale w tonie spamu? Wiecie, ja również mam problem z TDU, po instalacji patcha nie mogę uruchomić
gry, ale nie lamentuję, zgłosiłem sprawę na forum Atari, ponieważ mam wersję ANG gry i czekam,
ale spokojnie. Teraz jest świetna pogoda aby sobie odpuścić granie.



Nie wyściubię nosa na ten upał siedzę w domku klimatyzator chłodzi pełna para i nie muszę biegać po dworze czy pic piwo pod blokiem bo: A
A - mam piwo w lodowce
B - zajmuje sie dzieckiem bo zona w pracy
C - ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

O lol a czytales umowe pod jaka podpisales sie instalujac gre? Poczekajna wersje PL patcha, jaki niecierpliwy. Nawet pewnie nie wiesz ze patch wyszedl, he? Jaki patch co gdzie? CD Projekt jest IMO najlepszym wydawca na polskim rynku i dba o swoich klientow. I nie krzycz na innych uzaytkownikow duzo bardziej doswiadczonych od Ciebie. I co On jest, dla Ciebie, informator? Kurde, jakis dyplomata sie znalazl. Pracownicy CDP maja nas informowac o patchu w wersji PL, a nie Michał Raven, ktoremu powierzyli strone motogames.gram.pl , a ma taki sam kontakt z CDP jak wszyscy inni uzytkownicy forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2007 o 17:47, BiTurbo napisał:

OT : @ Michał Raven, przepraszam Cię ale rozmowy o pogodzie i narzucanie komuś tego
co mógłby zrobić są nie na miejscu ! W Twojej gestii leży teraz informowanie graczy o postępach
w udostępnianiu patcha w wersji PL.

O przepraszam bardzo, ja nikomu nic nie narzucam, tylko dałem pewną sugestię. Poza tym nie jestem w zespole CDP, aby informować o postępach w patchu. Kiedy zobaczę oficjalne info o patchu PL pojawi się odpowiedni news na MG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ludzie, to byla jedna z propozycji zebyscie wreszcie przestali spamowac i lamentowac na temat tego patcha w wersji PL. Bo wszyscy tylko "A kiedy wyjdzie" "Co tak dlugo" "Mial byc dzis" etc. Sorry, ale to nie jest forum do takiego czegos i jesli patcha nie ma, grajcie w TDU w single, grajcie w inne gry, zostawcie kompa i grajcie na konsoli, oglnie zajmijcie sie czyms innym a nie lamentowaniem, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2007 o 17:57, fifomaniak napisał:

Ludzie, to byla jedna z propozycji zebyscie wreszcie przestali spamowac i lamentowac na temat
tego patcha w wersji PL. Bo wszyscy tylko "A kiedy wyjdzie" "Co tak dlugo" "Mial byc dzis"
etc. Sorry, ale to nie jest forum do takiego czegos i jesli patcha nie ma, grajcie w TDU w
single, grajcie w inne gry, zostawcie kompa i grajcie na konsoli, oglnie zajmijcie sie czyms
innym a nie lamentowaniem, ok?

sory, ale lamentowac, to mozesz na podworku.... nie przeginaj... ja tylko domagam sie tego, na co zasluguje wydajac kase.....
grajcie w inne gry?? - czy Ty sie dobrze czujesz?? moze wogole napisz do nas: idzcie sobie kopac ogrudek??zajmijcie sie czyms innym niz lamentowaniem? - to jest sugestia jakas do tego, bym moze sie z Toba w realu spotkal i powiedzial co sadze o tym co przed chwila napisales??
bezsensowne sa wypowiedzi co niektorych osob...
ja nie lamentuje, ja chce grac w gre za ktora zapalcilem, a nie marnowac czasu, nie grajac w nia dlatego, ze ktos popelnil blad, albo ktos jest nieodpowiedzialny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2007 o 17:57, fifomaniak napisał:

Ludzie, to byla jedna z propozycji zebyscie wreszcie przestali spamowac i lamentowac na temat
tego patcha w wersji PL. Bo wszyscy tylko "A kiedy wyjdzie" "Co tak dlugo" "Mial byc dzis"
etc. Sorry, ale to nie jest forum do takiego czegos i jesli patcha nie ma, grajcie w TDU w
single, grajcie w inne gry, zostawcie kompa i grajcie na konsoli, oglnie zajmijcie sie czyms
innym a nie lamentowaniem, ok?

Słuchaj stary ... zapłaciłem za tą grę licząc się z tym, iż będę miał możliwość korzystania ze WSZYSTKICH trybów, którymi dysponuje. W umowie nie jest zawarta informacja o takich problemach. W dodatku mam prawo jako klient wyrazić swoją opinie, w tym wypadku niestety NEGATYWNĄ. Nic nie poradzę.

P.S Michał przepraszam za to, że miałbyś informowac Graczy o postępach. Myślałem, że jesteś pracownikiem CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Muszę przyznać, że taka sytuacja po prostu mnie śmieszy. Nie i nie chodzi tu o patch PL, tylko o ciągłe wypytywanie i lamentowanie. Bo akurat teraz zachciało Wam się grać, a nie da i teraz co zrobić, bo przecież nie będziecie czekać 1-2 dni na patch''a bo to by było przecież za długo. Gdzie tam... lepiej napisać tu, bo przecież sami nie będziecie czekać na informację. Lepiej napisać posta, może odpowiedzą, może nie, ale jeden post do przodu nie? Ta.. nie możecie się pochamować i pójść gdzieś, albo zająć się czymś innym niż pytaniami o patch''a. Jak wyjdzie to będzie. Napewno nie przyśpieszycie jego wydania. Przecież to takie banalne. Nie żyjecie chyba tylko TDU, choć z tego co piszecie wynika, że chyba tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie żyjecie chyba tylko TDU, choć z tego co piszecie wynika, że chyba tak...
ja zyje tylko pracą i TDU, bo tylko to mi zostalo.... nie wiem jak inni......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2007 o 18:03, OmenGda napisał:

> Ludzie, to byla jedna z propozycji zebyscie wreszcie przestali spamowac i lamentowac na
temat
> tego patcha w wersji PL. Bo wszyscy tylko "A kiedy wyjdzie" "Co tak dlugo" "Mial byc dzis"

> etc. Sorry, ale to nie jest forum do takiego czegos i jesli patcha nie ma, grajcie w TDU
w
> single, grajcie w inne gry, zostawcie kompa i grajcie na konsoli, oglnie zajmijcie sie
czyms
> innym a nie lamentowaniem, ok?
sory, ale lamentowac, to mozesz na podworku.... nie przeginaj... ja tylko domagam sie tego,
na co zasluguje wydajac kase.....
grajcie w inne gry?? - czy Ty sie dobrze czujesz?? moze wogole napisz do nas: idzcie sobie
kopac ogrudek??zajmijcie sie czyms innym niz lamentowaniem? - to jest sugestia jakas do tego,
bym moze sie z Toba w realu spotkal i powiedzial co sadze o tym co przed chwila napisales??
bezsensowne sa wypowiedzi co niektorych osob...
ja nie lamentuje, ja chce grac w gre za ktora zapalcilem, a nie marnowac czasu, nie grajac
w nia dlatego, ze ktos popelnil blad, albo ktos jest nieodpowiedzialny....

Dokładnie, popieram kolegę wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Lol moze jak bym sie spotkal z toba w realu to co strzelilbys mnie w morde? Nie rozsmieszaj mnie... Po prostu to jest temat o pomocy technicznej: masz problem z gra, napisz tu, moze ktos ci pomoze a wy spamujecie tutaj, zasmiecacie temat, myslicie, ze wam cos to da? Nie. Po prostu uzbrojcie sie w cierpliwosc i czekajcie...

Koniec gadki na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

>Słuchaj stary ... zapłaciłem za tą grę licząc się z tym, iż będę miał możliwość korzystania ze WSZYSTKICH >trybów, którymi dysponuje. W umowie nie jest zawarta informacja o takich problemach. W dodatku mam >prawo jako klient wyrazić swoją opinie, w tym wypadku niestety NEGATYWNĄ. Nic nie poradzę.
Ha! To Cię nieźle wykiwali. Założę się, że pomyśleli że BiTurbo kupi tą grę i zrobili ją taką felerną. Jednym słowem zrobili Cię w konia! - Tak, tak. Na takim poziomie stoją Wasze rozmowy o patch''u.

"Domagam się od Atari patch''a. Zapłaciłem za to!"
"Czy już wyszedł patch?"

Takie posty są bezsensu, czy Wy nie możecie tego zrozumieć? Jeżeli uwarzasz, że ktoś Cię oszukał i chcesz z powrotem swoje pieniądze, bardzo proszę, napisz tu : http://www.atari.com/

Tak swoją drogą to mogę się założyć, że dziś ktoś jeszcze napisze takiego posta - "Czy już wyszedł patch?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2007 o 18:13, fifomaniak napisał:

Lol moze jak bym sie spotkal z toba w realu to co strzelilbys mnie w morde? Nie rozsmieszaj
mnie... Po prostu to jest temat o pomocy technicznej: masz problem z gra, napisz tu, moze ktos
ci pomoze a wy spamujecie tutaj, zasmiecacie temat, myslicie, ze wam cos to da? Nie. Po prostu
uzbrojcie sie w cierpliwosc i czekajcie...

Koniec gadki na ten temat...

Posłuchaj, jeżeli to jest temat o Pomocy Technicznej, oczekuje że ta pomoc zostanie mi udzielona. Obserwuje ten temat od kilku dni. Nic się nie zmienia, tylko narasta zdenerwowanie wśród Graczy. Cierpliwość ma swoje granice. Piszę o swoim problemie i chce aby ktoś pomógł mi go rozwiązać.

P.S Nawiasem mówiąc, jeżeli dla Ciebie nie działanie trybu multiplayer nie jest problemem, to gratuluję. Gra jest stworzona do tego trybu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Sciagnij sobie patcha do wersji angielskiej i nie gadaj tyle. Ja tak zrobilem. Nie za duzo wymagasz od CDP? Myslisz ze nie maja co robic? Wiesz chociaz kiedy wyszla angielska wersja patcha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować