Zaloguj się, aby obserwować  
Cubass

RPG Fantasy- TEMAT OGÓLNY

181 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2007 o 15:25, Cesarro napisał:

No niewiem przez ciebie chyba znowu zainstaluje DD :) Tak chodziło o niego...grałem w niego
dość długo ale skończyłem dlatego:
1.Znudziło mi się
2.Przez kuzyna który się naśmiewał że gram w szajs (on jest Dablo maniak)


Spokojnie, jak już mówiłem każda gra się może znudzić;)
Co do "DD" to kiedy grałem drugi raz , to gry nie mogłem skończyć. Czemu? A mianowicie często ( za często ) sypały mi się save''y..Bardzo irytujący bug ( oczywiście grałem z patchem 1.34 ), w pewnym momencie zrezygnowałem...Możliwe, że miałem śmietnik w systemie, ale wątpię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też często mam tak, ze od jakiejś rozmowy nachodzi mnie ochota zainstalowania jakiejś giery :D
A co do smiania się - czemu przestałeś wtedy grać (no dobra, wiem, znudziło ci się...) - gdybyś sie zaparł, mimo tych komentarzy kuzyna, to bys przeszedł, a moze nawet udowodnił mu, ze to świetna gra.
A co do DD - też to mam, ale wiele nie grałem, bo: miała problemy z działaniem na moim kompie (był chyba za nowy :D), a jak już udało mi się ja uruchomić, to miałęm straszne błędy w grafice itd, że sięgrać nie dało :( A grę mam z Wydania Specjalnego Świata Gier Komputerowych o RPGach bodajże... ma kto ten numer? Fajny był, ciekaiwe wszystko opisali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda gra się może znudzić...no ale może :) Ja pykam w Sacreda ten hack''n''slash i RPG mi się nie znudził. Gdybym miał nowego kompa to bym chętnie kupił Sacreda 2 jak by wyszedł :). Teraz to ja sobie mogę pomarzyć o grach typu wiedźmin bo producenci nie pomyślą o procku: Celeron 2,6 :), Geforce fx 5200, 256 RAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeśli ma to być temat o RPG to co sądzicie o Sacred 2 ?? Według mnie to będzie gra która będzie na liście kasowych hitów :) Bynajmniej u mnie...po tych screenach widać że grafa "cudo". Jest u mnie tylko jeden minus...chodzi o fabułę...nidz nadzwyczajnego: uratuj świat przed złem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 15:39, Cesarro napisał:

Każda gra się może znudzić...no ale może :) Ja pykam w Sacreda ten hack''n''slash i RPG mi
się nie znudził. Gdybym miał nowego kompa to bym chętnie kupił Sacreda 2 jak by wyszedł :).
Teraz to ja sobie mogę pomarzyć o grach typu wiedźmin bo producenci nie pomyślą o procku: Celeron
2,6 :), Geforce fx 5200, 256 RAM :)


W pełni zgadzam się z tobą. A twój sprzęt.... It''s upradge time!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 15:44, Cesarro napisał:

A jeśli ma to być temat o RPG to co sądzicie o Sacred 2 ?? Według mnie to będzie gra która
będzie na liście kasowych hitów :) Bynajmniej u mnie...po tych screenach widać że grafa "cudo".
Jest u mnie tylko jeden minus...chodzi o fabułę...nidz nadzwyczajnego: uratuj świat przed złem.


A dobra fabuła w dobrych RPG-ach to podstawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i to oklepany wątek, ale ciekaw jestem jakie bedzie jego rozwinięcie, bo przecież jaka może być fabuła?? Zostań nikim, nic nie rób ?? Eee.. to jest kwestia podania, jak w dobrej restauracji:D Jak Ci coś ładnie przyodzieją to zjesz to ze smakiem choćby to był jakiś tam ślimak czy coś czego się zbytnio nie lubi/brzydzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kocham fantasy za właśnie ich fabułę z potworami, magią, intrygami i zwrotami akcji. Jeśli gra ma taką fabułe to jest dla mnie conajmniej dobra. Oczywiście są pewne wyjątki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 16:34, kapec11 napisał:

Ja kocham fantasy za właśnie ich fabułę z potworami, magią, intrygami i zwrotami akcji. Jeśli
gra ma taką fabułe to jest dla mnie conajmniej dobra. Oczywiście są pewne wyjątki

Hmm.. no wiesz, w przypadku magii, smoków itp. nieodłącznym aspektem jest właśnie ratowanie świata bądź rzeczy istotnych dla egzystencji innych itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 16:43, Enilas napisał:

> Ja kocham fantasy za właśnie ich fabułę z potworami, magią, intrygami i zwrotami akcji.
Jeśli
> gra ma taką fabułe to jest dla mnie conajmniej dobra. Oczywiście są pewne wyjątki
Hmm.. no wiesz, w przypadku magii, smoków itp. nieodłącznym aspektem jest właśnie ratowanie
świata bądź rzeczy istotnych dla egzystencji innych itp.


też racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować