Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe Wormsy na PSP i DS-a w lipcu

19 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2007 o 13:15, otc napisał:

No ja już zacieram ręce :D
ale chyba widziałem tą grę na PSP jeszcze przed nowym rokiem u was w sklepie gram.pl


Widziałeś, ale pewnie pierwszą wersję. W newsie pisze, że w produkcji znajduje się sequel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie ale jak będzie takie jak worms world party a nie jak open warfare
poprzednia gra na psp była po prostu za prymitywna (mało broni, 0 planszy itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do dzisiaj zagrywam się w Armagedon na pc, bo styl 3d w ogóle mnie nie przekonał. Ciesze się, że na handheldy wyjdzie w 2d, bo planuje kupić DSa:L więc dobrze wiedzieć, że będą grywalne tytuły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Worsmy na PSP, świetna zabawa podczas nudnej lekcji :D Szkoda, że Wormsy pecetowe od części Oblężenia już tak nie bawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Worms Open Warfare widziałem na licznych filmikach i trailerach (w tym również fanowskich) i muszę powiedzieć, że połączenie klasycznego 2D z efektami w 3D (wybuchy) prezentuje się naprawdę doskonale. Mam nadzieję, że pecetowcy dostaną jeszcze jedne wormsy w 2D, bo W3D i Mayhem to kompletne porażki. Armageddon i World Party póki co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie grałem jeszcze w wormsy na PSP, jednak do dzisiaj jeszcze leżą u mnie na półce płytki z Worms:World Party i Worms:Armagedon. Na prawdę świetna gra dla młodszych użytkowników komputerów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że poprawią tą kupę błędów co jest w OW .... Aż trudno brać to do ręki -.- (przynajmniej na ds''a... brak wifi conn ;/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować