Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opublikowano listę 100 najlepszych developerów gier

75 postów w tym temacie

EA rządzi na rynku gier ponieważ ma wiele gatunków gier, prawie każda jest ogromnym sukcesem i powstaje wiele jej kontynuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 17:16, Adamzzz napisał:

Co wy macie do EA? Tworzą świetne serie wydawnicze i ich gry są ZAWSZE bardzo dobrej jakości.
Spójrz na przykład na C&C3.


EA tworzy sztampowe, wtórne i kopiujące schematy, gry. Idzie na ilość nie jakość. Niektóre serie są wydawane co roku i nie wnoszą nic nowego względem poprzedniczek. A jak coś już wnoszą to są zmiany na gorsze, np:NFSC. Ich gry są uproszczone do granic możliwości, tak aby pasowały dla każdego. Przez co są proste i żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ilość wydanych gier na pewno nie jest blisko obiektywnego wyznaczenia ich jakości :P Z tym się po prostu nie zgodzę:P

Adamzzz, C&C świetniej jakości? Jest dobrej jakość i tylko tyle. Produkt do masowego odbiory, nie dla tych, którzy znają C&C takiego, jakiego stworzyli go panowie z Westwood.
Jak jedna osoba, pisząca własną recenzje do tej gry na Gamespocie, powiedziała: Od włożenia gry do napędu, aż do jej ukończenia, czuć, że nie jest to dzieło Westwood.
Ja to popieram, nie brakuje ludzi, którzy to również popierają, a to oznacza, że jest nad czym ubolewać.
Jak już powiedziałem, C&C jest "tylko" dobrą grą... i nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee Traveller''s Tales na piątym miejscu? Ci od Lego Star Wars wyżej od Bethesdy, Blizzarda czy Ubisoftu? o_O

Ten ranking jest jakiś dziwny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 16:38, neozeus napisał:

...ale jak dobrze wiemy - ilość nie jest wyznacznikiem jakości ;)


A właściwie iloczyn ilości i ceny nie jest wyznacznikiem jakości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego "najlepszych", skoro kryterium sa przychody? (A np. nie dochody :-)) Gdyby podobnie idiotyczne kryteria stosowac przy klasyfikacjach najlepszych autorow, pewnie wygralby Dan Brown albo ktos w tym stylu.

Tak z innej beczki, najbardziej płodną autorką w historii literatury jest niejaka Mary Faulkner (904 ksiazki), a na czwartym miejscu jest... nasz Kraszewski! Az duma rozpiera.
http://www.trivia-library.com/c/20-most-prolific-authors-and-writers-in-literary-history.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard 66? ! EA pierwsze omg ! Co roku tylko zmieniają grafikę murawy dają nowe składy i zmieniają numer gry i tyl ! Ja bym Blizzarda, Atari i Valve dał do czołówki, bo tamte firmy nic ciekawego od dawna nie wypościły :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego EA jest tak wysoko. W ogóle nie podobają mi się gry tego typu, które ta firma wydaje. Zdziwiła mnie natomias pozycja Blizzarda, zdaje mi się że zajęła tak odległą ósmą pozycję ze względu na żadkość gier jakie wydaje, bo jak wiadomo jeżeli firma z pod znaku "jaszczurki" wyda jakąś grę to na pewno jest to murowany hit. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach... EA pierwsze - szkoda. Ale dużo tam Ubisoftów, jak dla takiego fana Ubiego jak ja, to świetnie! ;)
Ale nie spodziewałem się, że to właśnie będzie France... Myślałem, że na 7 (albo wyżej) znajdzie pozycji Montreal albo Montpellier, ale najbardziej zdziwiła mnie obecność Rumuńskiego Ubisoftu na liście - widać Silent Hunter bardzo dobrze się sprzedaje... ;)
Mam nadzieję, że za kilka lat w tym rankingu zobaczymy piękną biało-czerwoną flagę a nad nią "CD-ProjektRED", albo "Techland"... Ach, ogarnęło mnie wzruszenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Blizza.
Gdyby wydał dodatek pod koniec roku 2006 i sprzedal by sie w tak szybkim tempie i krotkim czasie jak bylo to w styczniu to blizz znalazł by sie napewno w pierwszej 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować