Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2011 o 21:23, Karharot napisał:

> Karharot - 3 degrad za zdradzenia sposobu na zdobycie serc,
Ban za pseudomoderatorkę!
<jakby co to był żart ;P>


Nie zrozumiałem... czekaj już robię stos :)

Dnia 26.11.2011 o 21:23, Karharot napisał:

Jeśli Ci na tym zależy wciąż możesz to zrobić, ja Ci tego bronić nie będę ;P

Dnia 26.11.2011 o 21:23, Karharot napisał:

Atronacha ;) I tak to jest to miejsce.
> Kheh Kheh mam 100 many, a żeby wycastować wymaga 127... będę musiał jakiś czar znaleźć
co daję manę ;)
Czaru dodającego many nie ma ale jest sporo mikstur które na jakiś czas zwiększają jej
poziom, dość łatwio też kupić przedmioty dające do niej jakiś bonus.


Będę musiał poszukać, dzięki za poradę.

Tak czysto przyokazji, czytasz(cie) książki?

Są naprawdę świetne, humorystyczne, pouczające, książki z morałem serię.

A książek unikalnych ile już mam? Ponad 200 ;> ( Przeczytanych z 90 ) i wciąż zwiększa się.

Bo cóż lepszego można robić niż czytać poradnik dla dżentelmenów piórka sławnego autora, a później wziąć : żebrak-złodziej-wojownik-król żeby zakończyć to piwkiem przy swojej służącej ( ok ok, nazwijmy ją ,,ochroniarzem ) w swoim własnym ciepłym wirtualnym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat b.podoba się zbroja od deadr za quest :)
Ma też fajny efekt podczas walki i skradania (graficzny i nie tylko)

20111126222719

20111126222730

20111126222739

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 21:28, Neleron napisał:

Tak czysto przyokazji, czytasz(cie) książki?

Nope. W Morrowindzie czytałem ale teraz mam już na to za słaby wzrok, z bólem odczytuję co najwyżej questowe notatki :(

Dnia 26.11.2011 o 21:28, Neleron napisał:

A książek unikalnych ile już mam? Ponad 200 ;> ( Przeczytanych z 90 ) i wciąż zwiększa się.

Ja wszystkie znalezione książki zbieram i składuję w domu :) Szkoda tylko że jest jedynie jeden mały regał na nie, fajnie by było mieć własną bibliotekę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 22:23, Gacol08 napisał:

To ja Ci pokaże mój ekwipunek :p


Nie pytam się,
ile grałeś... ILE ??? ;)

A ten ekwpinuek to jak zrobiłeś?
Moja płyta ma niecałe 200....

A te złoto ? -.~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 22:47, pawbuk napisał:

Jakim cudem taki współczynnik pancerza osiągasz? Zbroja wykuta przez Ciebie samego ze
zwiększonym kowalstwem i zaklinaniem, czy też jakieś znalezione? :D

Pewnie mieszanka ulepszania i wykupionych perków na ciężki pancerz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 22:47, pawbuk napisał:

Jakim cudem taki współczynnik pancerza osiągasz? Zbroja wykuta przez Ciebie samego ze zwiększonym kowalstwem i zaklinaniem, czy też jakieś znalezione? :D

Samodzielnie wykuta i ulepszona (Smithing 100 + 4 przedmioty ulepszone przy pomocy Enchanting 100 aby dawały bonus do ulepszania pancerzy + miksturka dająca dodatkowe 50% bonusu). Do tego Heavy Armor 100 (+25 bonusu z rękawic) 5 rang pierwszego perka (+100% do AC) i perk dający 25% bonusu jeśli wszystkie elementy są ciężkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę się w końcu wziąć za to zaklinanie :D ale raczej nigdy takiego współczynnika nie będę miał, bo poszedłem w uniwersalność mojego bohatera, a nie konkretnie w jednym kierunku :) dlatego jestem magiem bitewnym, który nieźle się skrada i strzela z łuku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem tą postacią 110h i jest ona na 44lvl. Pierścionek jak i amulet znalazłem zbroje sobie zaczarowałem. Gdybym ładował w zaklinanie to by była bardziej efektowna ta regeneracja. Kasy nigdy mi nie brakowało, a nawet nie zbieram wszystkiego tylko to co się najbardziej opyla no i kowalstwo też pozwala dużo zarobić, zwłaszcza wykuwanie biżuterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 22:43, Karharot napisał:

Przebijam XD


O.o
To ja tak zapytam: wiem, że jest pewnego rodzaju skalowanie przeciwników, ael z pancerzem 1110 cokolwiek Cię rusza? (w sensie, że podchodzisz jak pies do jeża nie będąc pewnym czy zdążysz TAB wcisnąć i miksturę wypić ;))
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 23:26, Mercuror napisał:

Naprawdę trzeba ładować w kowalstwo, żeby zdobyć Smoczą Zbroję? Nie ma żadnego kowala,
który nam to zrobi za kasę? o_O


Podejrzewam, że jak nabijesz 50lvl będą trafiać się w skrzyniach, ale takie kolekcjonowanie to może sporo potrwać. A nabić 100pkt kowalstwa można dość szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 23:26, Mercuror napisał:

Naprawdę trzeba ładować w kowalstwo, żeby zdobyć Smoczą Zbroję? Nie ma żadnego kowala,
który nam to zrobi za kasę? o_O


To jest imo idiotyczne. Rozumiem, ze smokiow nie bylo i kowale nie umieja. Ale nie takie rzeczy w grach byly ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się o tym dowiedziałem, to zacząłem wykorzystywać tę sztuczkę z Żelaznymi Sztyletami, żeby dobić do 100 w Kowalstwie. Udało się, dość szybko. Do tego musiałem rozpocząć główną fabułę (a byłem na 26 poziomie), żeby zmierzyć się ze smokiem, zabrać jego szczątki, ale opłacało się - mam Smoczą Zbroję :) Słowem: Kowalstwo, żaden problem.

Dlaczego...

Spoiler

Dlaczego z niektórych Okrzyków nie mogę korzystać? Czy ma to związek z zadaniem Siwobrodych (po zabiciu smoka Jarl Balgruuf polecił mi się do nich zgłosić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować