Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2011 o 17:57, Flurry napisał:

Taaa markotne jak zawsze i byle czego nie ubiorą do ludzi :D:D Proponuje jakiegoś najemnika
z wielkim dwuręcznym mieczem lub toporem :)


O ile dobrze pamiętam to u Towarzyszy było pełno najemników ;P Ale Liidya też nosiła dwuręczniaka i dlatego się też dziwię, czemu nie chcę seta z ciężkiego metalu. Wredna baba ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do bugów to miałem / poza graficznymi / tylko jednego: idę sobie, obok dwa mamuty, idę dalej, włażę do jakiś odziemi, wychodzę, idę sobie, patrze-jeden mamut, a drugi? - podnoszę głowę - lewituje w powietrzu!
wisi sobie, wisi, nagle łagodnie opada, odbija sie od kolegi i jakby nigdy nic, ląduje sobie obok niego ;)
tak sobie na początku pomyślałem: czy to mamut, czy może balonik w kształcie mamuta przywiązany do trąby drugiego mamuta/ ;)
jak wąż i żaba w Shreku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie tylko mamuty lewitują bo przedmioty zostawione na ziemi również lewitują. Ile razy lazłem gdzieś moją postacią patrze to jakaś miotła frunie do góry lub inny miecz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam coś podobnego tylko 4GB RAM i karta graficzna M310 :) Czyli może na średnich przy laptopie... Zobaczymy :)
Dzięki wszystkim za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 18:25, Isildur napisał:

Tak możesz grać w wersję angielską :)


Ok, wracając do tamtego tematu coś ważnego mi się przypomniało odnośnie tej pełnej angielskiej wersji językowej. Otóż mam niemiłe doświadczenia z tym z Call of Duty: Modern Warfare 2, gdzie po wybraniu języka angielskiego w Steamie, ten ściągał CAŁA grę od nowa -.- Czy z Skyrim jest tak samo? A może niepotrzebnie w ogóle się przejmuje tym i nie ma żadnych problemów z modami w polskiej wersji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas instalacji wybierasz jaki chcesz język, dasz Polski to będziesz miał wybór między Angielski z polskimi napisami bądź pełną lokalizację, wybierając opcję angielską grę będziesz miał w tym języku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w górach na północy całkiem ciekawą lokację, powiązaną mocną z jakimiś przedmiotami. Jestem w trakcie zwiedzania

Spoiler

labiryntu Shalidora. Ktoś wie może jak w ogóle do niego wejść ? Przed wejściem są cztery kostury, sam labirynt ma dwie pieczęcie. Jedna iluzji druga przemiany. Klikam na nie, wale kosturami, ale nic to nie daje. Sam liścik niewiele pomógł.

Ktoś tam w ogóle z was był ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 19:06, Isildur napisał:

Podczas instalacji wybierasz jaki chcesz język, dasz Polski to będziesz miał wybór między
Angielski z polskimi napisami bądź pełną lokalizację, wybierając opcję angielską grę
będziesz miał w tym języku :)


No to git, elegancko rozwiązane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby tak smok bohatera na wąskim mostku nad stu metrową przepaścią... Nawet nie zdążyłem dobiec na drugą stronę. Ten mnie po prostu wypchnął w przepaść. No jak tak można o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 19:28, Karharot napisał:

Na te symbole trzeba rzucić czar ze szkoły magii którą pokazują.

Ale jakiś konkretny ? Bo w sumie już to próbowałem z przemiany rzuciłem i nie podziałało. Tyle że to był chyba jakiś defensywny, który rzuciłem na siebie :)
Rozumiem że chodzi o jakikolwiek, byleby tylko został rzucony na pieczęć i był powiązany z tego samego typu co ona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za bałwany śniegowe w tej Bethesdzie pracują? Zamiast pracować nad patchem, to wypuszczają "łatkę" 18 MB usprawniającą zabezpieczenia. No i przestał mi działać hack/mod modyfikujący exe do używania 4GB ramu i adresowania pamięci... I znów gra używa max 2GB ramu: okazyjne freezy, zauważalne doczytywanie się elementów otoczenia itp. Ciekawe czy ktokolwiek pomyślał, że jedyni kto na tym ucierpi to legalni gracze, bo jakoś nie słyszałem by piraci mieli włączoną opcję automatycznej aktualizacji, nawet steama nie używają... Jajcarze w tej Beth pracują, że głowa mała...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 19:38, Darkstar181 napisał:

Ale jakiś konkretny ? Bo w sumie już to próbowałem z przemiany rzuciłem i nie podziałało.
Tyle że to był chyba jakiś defensywny, który rzuciłem na siebie :)
Rozumiem że chodzi o jakikolwiek, byleby tylko został rzucony na pieczęć i był powiązany
z tego samego typu co ona ?

Wydaje mi się że dowolny, ja te zaklęcia rzucałem z księgi nie z kijów ale podejrzewam że najlepiej jest użyć tych czarów które są w kijach (pewnie po to właśnie były dane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może namiar na moda,patcha,łate czy coś w tym stylu. Ponieważ słyszałem, że stworzono na wykorzystywanie całego zakresu ram. Ponieważ Oryginalna wersja ma jakieś ograniczenie ramu. Może ktoś się udzielić w tej sprawie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 19:51, Flurry napisał:

Ma ktoś może namiar na moda,patcha,łate czy coś w tym stylu. Ponieważ słyszałem, że stworzono
na wykorzystywanie całego zakresu ram. Ponieważ Oryginalna wersja ma jakieś ograniczenie
ramu. Może ktoś się udzielić w tej sprawie ?

Dwa posty wyżej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 19:40, Pariah napisał:

Co za bałwany śniegowe w tej Bethesdzie pracują? Zamiast pracować nad patchem, to wypuszczają
"łatkę" 18 MB usprawniającą zabezpieczenia. No i przestał mi działać hack/mod modyfikujący
exe do używania 4GB ramu i adresowania pamięci...


Masz może namiar na tego boostera od ramu ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 19:58, Flurry napisał:

Masz może namiar na tego boostera od ramu ? ;)


Ten działa (na dzisiejszej łatce)
http://www.megaupload.com/?d=MBBKAPTJ

Po prostu z katalogu compiled_files wklejamy .exe i dll do głównego folderu z grą i z niego uruchamiamy. (INFO: to nie crack, nie zastępuje oryginalnego exe, uruchamia dodatkowy proces tylko więc legal gra musi być a i steam włączony jak normalnie. Pomija także launchera)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować