Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Zacząłem zaklinać i nagle sobie uświadomiłem jak na tym lvl leci. Właściwie to teraz większość czasu spędzam na szukaniu kurczaków i innych zwierzaków żeby im dusze zabierać :) Chociaż już w dwóch lokacjach jestem poszukiwany bo nie udało mi się niepostrzeżenie zabić kurczaka (noc i nie zauważyłem strażnika).
W jaki kamień duszy mogę schwytać duszę człowieka (lub innej postaci dwunożnej, mówiącej)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wybiłem większość strażników w mieście i mnie chcą wsadzić na dożywocie to po jakimś czasie o tym zapomną? Wczytanie save''a jest niemożliwe, bo bym się musiał cofnąć o kilka godzin -,-''

Spoiler

W markarcie po tym quescie ze śledztwem co mnie chcieli do więzienia wrzucić to się nie zgodziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Nie mam całkowitej pewności (ja wolałem poddać się bez walki), ale dalsza część tego quest''a polega na ucieczce z tego więzienia, także wystarczy, że teraz im się poddasz, a nagroda za twoją głowę zostanie anulowana po wykonaniu zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 21:11, KamyK_84 napisał:

W jaki kamień duszy mogę schwytać duszę człowieka (lub innej postaci dwunożnej, mówiącej)?


Spoiler

Idz do kaplicy Azury, tam bedziesz mial odpowiedz na swoje pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 21:26, Ecko09 napisał:

Jak wybiłem większość strażników w mieście i mnie chcą wsadzić na dożywocie to po jakimś
czasie o tym zapomną? Wczytanie save''a jest niemożliwe, bo bym się musiał cofnąć o kilka
godzin -,-''

Spoiler

W markarcie po tym quescie ze śledztwem co mnie chcieli do więzienia
wrzucić to się nie zgodziłem.



Alternatywne rozwiązanie, jeśli poparłeś rebelię, to po zmianie władzy, zniknie bounty. Mi się też nie chciało iść do paki, więc uciekłem na banicję do czasu, aż kumple wykopali jarla z tronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 22:27, dominik713 napisał:

Skąd wziąć psa? I w jaki sposób znaleźć żonę?

Co do żony... zasuwasz do riften (Pękanina w polskiej wersji ?) i kupujesz amulet w świątyni no i szukasz szczęścia wśród kobitek.
Psa można kupić w jednym z miast, nie pamiętam nazwy, ale jest to te skrajnie na zachodzie, z kamieniołomami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 22:27, dominik713 napisał:

Skąd wziąć psa? I w jaki sposób znaleźć żonę?


Psa można kupić, albo znaleźć. Meeko szuka nowego pana ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2011 o 22:46, Budo napisał:

Psa można kupić, albo znaleźć. Meeko szuka nowego pana ;]


Mam takie pytanie , co z takie psa się ma :D ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam inne pytanie bo kupiłem orkową zbroje i niedługo bede kupował ebonową zbroję ale strasznie mnie obciążąją jak zwiększyc obciążenie gbym mógł nośić większe zborje bo mam tylko 330 punktów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 22:53, benq20 napisał:

Ja też mam inne pytanie bo kupiłem orkową zbroje i niedługo bede kupował ebonową zbroję
ale strasznie mnie obciążąją jak zwiększyc obciążenie gbym mógł nośić większe zborje
bo mam tylko 330 punktów?

Zwiększa się dodając punkty do Kondycji przy awansie, a jeżeli masz jakieś graty i je taszczysz to polecam kupno sobie jakiegoś ustronnego domku i schowanie w nim gratów :). Ja tak robię i nie mam problemu z obciążeniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam lepszy pomysł w umiejętnościach cięzki pancerz jest taka umiejętność że pancerz nic nie warzy ale wymaga 70 punktów? jak zwiększać punkty do ciężkiego pancerza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 23:07, benq20 napisał:

Mam lepszy pomysł w umiejętnościach cięzki pancerz jest taka umiejętność że pancerz nic
nie warzy ale wymaga 70 punktów? jak zwiększać punkty do ciężkiego pancerza?


Zalozyc ciezka zbroje i dac sie obijac np, skeeverowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 23:07, benq20 napisał:

Mam lepszy pomysł w umiejętnościach cięzki pancerz jest taka umiejętność że pancerz nic
nie warzy ale wymaga 70 punktów? jak zwiększać punkty do ciężkiego pancerza?


Działa to na każdym przeciwniku, daj się obijać przeciwnikowi (jak kolega wyżej wspomniał)... Do swojego ekwipunku nie zapomnij kupić/uwarzyć miksturek leczniczych ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 23:19, Flurry napisał:

Działa to na każdym przeciwniku, daj się obijać przeciwnikowi (jak kolega wyżej wspomniał)... Do swojego ekwipunku nie zapomnij kupić/uwarzyć miksturek leczniczych ... :)

Lepszym pomysłem jest używanie czaru leczącego - jest za darmo i do tego będzie się szkoliło Odnowienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O problem kolejny mi się trafił ...

Spoiler

Mam zadanie naprawić ampułkę, czy pigułkę. Zdobyć mam Serce Renegata, Starty kieł mamuta śnieżynkę ze szczytu góry... Wszystko zebrałem, oprócz 1 rzeczy. Ponieważ miejsce zadania już kiedyś nawiedziłem, strzałka pokazuje mi na martwego renegata który powinien mieć serce, a nie ma... ;/

Co mam w tej sytuacji zrobić ? Czyż by zadanie pójdzie do kosza i nie zostanie wykonane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 22:53, benq20 napisał:

Ja też mam inne pytanie bo kupiłem orkową zbroje i niedługo bede kupował ebonową zbroję
ale strasznie mnie obciążąją jak zwiększyc obciążenie gbym mógł nośić większe zborje
bo mam tylko 330 punktów?

Możesz odwiedzić i przyjąć błogosławieństwo kamienia rumaka, daje +100 do udźwigu oraz sprawia, że pancerz nie będzie utrudniał w poruszaniu się.

20111201011219

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 00:50, Flurry napisał:

O problem kolejny mi się trafił ...

Spoiler

Ponieważ miejsce zadania już kiedyś nawiedziłem, strzałka pokazuje mi na martwego renegata który powinien mieć serce, a nie > ma... ;/

Co mam w tej sytuacji zrobić ?

Spoiler

Hmm.. może ożyw te zwłoki i zobacz co z tego wyjdzie :D
Albo poszukaj jakiegoś innego ludzkiego serca, choć też nie wiem czy to coś pomoże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Eee pisze, że Renegat Stalowa Róża jest zbyt potężny na przyzwanie tym czarem. A mam czar na większych i lepszych przyzywanych... Nie wiem już co z tym fantem zrobić ... Zadanie to : Naprawa Ampułki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować