Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2012 o 23:11, pawbuk napisał:

Hmm, tak się zastanawiam...może Twoja postawa podczas negocjacji uniemożliwiła Ci dołączenie
do Gromowładnych?

Spoiler

O ile pamiętam, to po tych negocjacjach wściekli na mnie byli Cesarscy,
bo starałem się pomóc Gromowładnym. Może u Ciebie było na odwrót i teraz nie chcą Cię
przyjąć?

Wątpię, czy twórcy by na takie blokowanie wpadli, ale kto wie :D


Może , ale da generała podyktowałem tylko 1 raz. Chyba przy nie pamiętam, ale

Spoiler

Ulfrik dostał Markart, w zamian za Gwiazdę Zaranną od Tuliusa.

Później chyba podyktowałem dla Tuliusa, a ostatni rz znów dla gromowładnych.

Evertsen_Dante A w czasie tej bitwy można dołączyć do drugiej strony konfliktu. I kiedy i jak się na tą bitwę trafi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2012 o 07:15, Odin123 napisał:

Evertsen_Dante A w czasie tej bitwy można dołączyć do drugiej strony konfliktu.
I kiedy i jak się na tą bitwę trafi?


Nie wydaje mi się żeby się dało. Ale jeśli tak to fajnie :) Dostaniesz questa (niezależnie od wybranej strony) by udać się do Białej Grani, jedno z pierwszych zadań, zaraz po oczyszczeniu kilku fortów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze zmianą nazw przedmiotów podczas zaklinania. Wcześniej jakos nie było z tym problemu a teraz ni cholery nie mogę tego zrobić. Albo zapomniałem jak to prawidłowo robić. ;]
Zmiana nazwy na samym końcu i enter, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 08:26, Evertsen_Dante napisał:

Nie wydaje mi się żeby się dało. Ale jeśli tak to fajnie :) Dostaniesz questa (niezależnie
od wybranej strony) by udać się do Białej Grani, jedno z pierwszych zadań, zaraz po oczyszczeniu
kilku fortów.


Ale jak nie dołączyłeś jeszcze do nikogo.I piszesz jedno z pierwszych zadań, a ja jestem już po wątku głównym, i wielu innych. I po ostatnim zadaniu głównego też już trochę zrobiłem.

Ps. A i co zrobić, żeby móc się chajtnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 20:50, Odin123 napisał:

Ps. A i co zrobić, żeby móc się chajtnąć?


Przede wszystkim musisz wejść w posiadanie amuletu Mary, bez tego ani rusz. W tym celu wybierz się do Pękniny. Gdy tam będziesz udaj się do kaplicy i pogadaj z kapłanem Maramalem. To właśnie od niego za 200sztuk złota możesz zakupić amulet Mary. Wtedy oczywiście musisz go założyć i możesz udać się na poszukiwania potencjalnych kandydatów/kandydatek na męża/żonę. Należy się jednak liczyć z tym iż zanim ów osoba zgodzi się na ślub będziesz musiał wykonać dla niej jakiegoś qusta. Warto też dodać, że możliwe jest zawieranie związków homoseksualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 20:42, HumanGhost napisał:

Mam problem ze zmianą nazw przedmiotów podczas zaklinania. Wcześniej jakos nie było z
tym problemu a teraz ni cholery nie mogę tego zrobić. Albo zapomniałem jak to prawidłowo
robić. ;]
Zmiana nazwy na samym końcu i enter, tak?


U mnie też to zupełnie nie działa - i tak zawsze mi wraca do domyślnej nazwy przedmiotu :D może kolejna "poprawka" dodana w patchu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2012 o 21:34, dave03 napisał:

Przede wszystkim musisz wejść w posiadanie amuletu Mary, bez tego ani rusz. W tym celu
wybierz się do Pękniny. Gdy tam będziesz udaj się do kaplicy i pogadaj z kapłanem Maramalem.
To właśnie od niego za 200sztuk złota możesz zakupić amulet Mary. Wtedy oczywiście musisz
go założyć i możesz udać się na poszukiwania potencjalnych kandydatów/kandydatek na męża/żonę.
Należy się jednak liczyć z tym iż zanim ów osoba zgodzi się na ślub będziesz musiał wykonać
dla niej jakiegoś qusta. Warto też dodać, że możliwe jest zawieranie związków homoseksualnych.


Amulet zdobyłem w inny sposób(znalazłem go gdzieś), a jakie są kandydatki p. bo jest kilka dziewczyn które mnie witają tekstem w stylu "upiększasz mi dzień" , ale z założonym amuletem czy bez nie mam żadnej prowadzącej choćby w tamtym kierunku opcji dialogowej.( Mam argonianina, ale nie wiem czy to ma jakieś znaczenie). A nie wiesz co rzobić z drugim problemem. Żadne komendy dotyczące zadań mi nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka kandydatek mogę Ci podać: Njada Kamiennoręka, Ysolda (Biała Grań), Avrusa Sarethi (Farma Sarethi), Shahvee (Wichrowy Tron), Camilla Valerius (Rzeczna Puszcza).
Dla Isoldy najpierw będziesz musiał zdobyć quest polegający na zdobyciu kła Mamuta. Jeśli chodzi o Camillie Valerius to ta zgodzi się zostać twoją żoną jeśli pomożesz jej ojcu w odnalezieniu pewnego szponu. Co do pozostałych kandydatek to już nie wiem.
Co do drugiego problemu - nie mam niestety pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie.

Jeśli weźmiesz Ysoldę, to staniesz się współwłaścicielem jej sklepu czy tam straganu i z tego wynikają profity pieniężne, tj. część zysku idzie dla ciebie, wiele tego nie jest, ale jak nie należysz do majętnych to każdy grosz się liczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 13:21, Kakarotto napisał:

Jeśli weźmiesz Ysoldę, to staniesz się współwłaścicielem jej sklepu czy tam straganu
i z tego wynikają profity pieniężne, tj. część zysku idzie dla ciebie, wiele tego nie
jest, ale jak nie należysz do majętnych to każdy grosz się liczy. :)


już mi się udało po prostu musiałem pogadać z kapłanem żeby mi wyjaśnił jak to działa i wziąłem właśnie ją. A kasy mam ponad 40k i nałogowo kupuje domy. A co do drugiego problemu jakieś porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 13:21, Kakarotto napisał:

Tak na marginesie.

Jeśli weźmiesz Ysoldę, to staniesz się współwłaścicielem jej sklepu czy tam straganu
i z tego wynikają profity pieniężne, tj. część zysku idzie dla ciebie, wiele tego nie
jest, ale jak nie należysz do majętnych to każdy grosz się liczy. :)

Z tego co wiem to chyba prawie każda babeczka otwiera jakiś sklep z którego są profity. Ja mam dziewuchę z jakieś małej miejscowości niedaleko Pękniny, i po ślubie sama otworzyła jakiś tam stragan, mimo że jest zwykłą górniczką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 13:21, Kakarotto napisał:

Jeśli weźmiesz Ysoldę, to staniesz się współwłaścicielem jej sklepu czy tam straganu
i z tego wynikają profity pieniężne


Ja tylko jestem ciekaw kiedy ona i gdzie (bo w moim domu na pewno nie) ten biznes swój prowadzi, bo co bym nie przyszedł do domu to kręci się przy garach albo siedzi na krześle ;) Ogólnie rzecz biorąc to po ślubie nigdy jej nie widziałem poza domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to możliwe żeby quest "krew na lodzie" zgliczował się przy tylko jednym wejściu do wichrowego tronu? wszedlem tam kiedys tylko raz, teraz chcialem wbic do tych 4 razy zeby zaczac questa, i dalej nie ma tego, co powinno tam byc, zeby zaczac quest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam, korzystasz z Deus Mons. Możesz mi powiedzieć, dlaczego lokaj-duch nie jest zbyt chętny do rozmowy, nawet po mashowaniu E?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 17:05, necron1501 napisał:

O ile dobrze pamiętam, korzystasz z Deus Mons. Możesz mi powiedzieć, dlaczego lokaj-duch nie jest zbyt chętny do rozmowy, nawet po mashowaniu E?


Hmmm u mnie gada jak żywy. ;]
Nie mam pojęcia co Ci poradzić. U mnie jest w porządku. Poszukaj w komentarzach, może ktoś tez się z tym spotkał. Ale napisz do autora, może będzie wiedział o co biega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 17:09, HumanGhost napisał:

Nie mam pojęcia co Ci poradzić. U mnie jest w porządku. Poszukaj w komentarzach, może
ktoś tez się z tym spotkał. Ale napisz do autora, może będzie wiedział o co biega.


Ciekawe czy odpowie... Założe się, że po rozmowie z duchem i wyłożeniu kasy dopiero pojawią się NPCe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 17:23, necron1501 napisał:

Ciekawe czy odpowie... Założe się, że po rozmowie z duchem i wyłożeniu kasy dopiero pojawią się NPCe?


Hehe no tak. U ducha kupujesz wszystko co potrzeba. Trochę kasy na to idzie, ale warto. Dzięki temu masz praktycznie wszystko na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 17:26, HumanGhost napisał:

Hehe no tak. U ducha kupujesz wszystko co potrzeba. Trochę kasy na to idzie, ale warto.
Dzięki temu masz praktycznie wszystko na miejscu.


Kasa to nie problem i tak nie mam na co wydawać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować