Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Ludzie zawsze będą narzekać , bo od tego jesteśmy . Ale chwała im za to że to zrobili i oczywiście niech poligloci grają w oryginale , bo jest taka możliwość . Żal mi tylko konsolo-wców . Tego nie mogę zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2011 o 12:25, Karharot napisał:

Interesujące. Teraz co prawda wiele z tej mapy wywnioskować się nie da ale z pewnością
przyda się jak już gra wreszcie wyjdzie ;)


Każdy egzemplarz ma chyba zawierać mapę świata. Dodatkowo egzemplarze pre-orderowe będą miały ją wydrukowaną na szmatce a nie papierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Dodatkowo egzemplarze pre-orderowe będą

Dnia 10.10.2011 o 12:32, Phobos_s napisał:

miały ją wydrukowaną na szmatce a nie papierze :)


Podstawowa wersja gry zamówiona w pre orderze,też?
niezależnie od tego,gdzie się ów pre order zamówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2011 o 12:51, lis_23 napisał:

Podstawowa wersja gry zamówiona w pre orderze,też?
niezależnie od tego,gdzie się ów pre order zamówi?


Według Beth wszystkie egzemplarze pre-orderowe maja mieć materiałową mapę. Niezależnie czy to wersja podstawowa czy EK.
http://www.bethblog.com/index.php/2011/06/23/get-a-premium-skyrim-map-with-your-preorder/

Czy Cenędza będzie miała mapy, tego już nie wiem ale mam nadzieję, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obszar ma mieć wielkość zbliżoną do Obliviona, ale teren ma być bardziej zróżnicowany.

Z tymi mapami na materiale to mnie zainteresowaliście... może uda się zebrać złotówki na pre-order. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Elder Scrolls słynie z rozbudowanych i klimatycznych Dungeonów. Wiecie jak będzie w tej grze? To jest dla mnie jeden z najważniejszych aspektów gry.

Edit: literka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2011 o 15:19, Orion napisał:

The Elder Scrolls słynie z rozbudowanych i klimatycznych Dungeonów. Wiecie jak będzie
w tej grze? To jest dla mnie jeden z najważniejszych aspektów gry.

Edit: literka


Z tego co pamiętam ma być 150 lochów, stworzonych przez 8 pracowników (dla porównania dungeony w Oblivionie robiła jedna osoba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2011 o 15:48, Minamir napisał:


Z tego co pamiętam ma być 150 lochów, stworzonych przez 8 pracowników (dla porównania
dungeony w Oblivionie robiła jedna osoba)


No to ładnie. Ale liczby jeszcze nic nie znaczą. Zobaczymy ich rozbudowanie, klimat i zawartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2011 o 15:56, Orion napisał:

No to ładnie. Ale liczby jeszcze nic nie znaczą. Zobaczymy ich rozbudowanie, klimat i
zawartość.


Jeśli chodzi o rozbudowanie to będzie z tym różnie, znajdą się zarówno takie które można "przejść" w kwadrans, jaki i takie które podobno mają starczać nawet na 2 godziny, do tego czasem w lochach gracz natrafi na zagadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2011 o 17:00, Minamir napisał:

Jeśli chodzi o rozbudowanie to będzie z tym różnie, znajdą się zarówno takie które można "przejść" w kwadrans, jaki i takie które podobno mają starczać nawet na 2 godziny, do tego czasem w lochach gracz natrafi na zagadki.

Mam nadzieję że lochy poza unikatowym ukształtowaniem będą się wyróżniały także (przynajmniej od czasu do czasu) także unikatowym lootem i/lub unikatowymi mieszkańcami, w Oblivionie szybko mnie zniechęciło to że choć lochów była cała masa po odwiedzeniu 20 pierwszych reszty "niequestowych" nie było sensu ruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2011 o 17:06, Karharot napisał:

Mam nadzieję że lochy poza unikatowym ukształtowaniem będą się wyróżniały także (przynajmniej
od czasu do czasu) także unikatowym lootem i/lub unikatowymi mieszkańcami, w Oblivionie
szybko mnie zniechęciło to że choć lochów była cała masa po odwiedzeniu 20 pierwszych
reszty "niequestowych" nie było sensu ruszać.



Masz racje, ale zauważ, że lochy w Oblivionie robiła jedna osoba, więc trudno o wymyślenie dla każdego lochu czegoś innego. Ze względu na fakt, że przy dungeonach w Skyrimie pracuje 8 osób, byłbym spokojny o różnorodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś na temat broni i środków transportu w Skyrim? Tego, czego brakowało mi w Oblivionie w stosunku do Morrowinda to klimatyczny transport łazikami (a nie teleport od drzwi do drzwi jak w Oblivionie). Doskwierał mi także brak włóczni, bo to była moja ulubiona broń dodatkowa w Morrowindzie. O wyższości klimatu Morrowinda nad Oblivionem nie ma się co wypowiadać, mam nadzieję, że Skyrim dorówna pod względem fabuły i klimatu TES III :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2011 o 09:43, Mysterum napisał:

Doskwierał mi także brak włóczni, bo to była moja ulubiona broń dodatkowa w Morrowindzie.

Podpisuję się pod tym wszystkimi czterema łapami. Nie sądziłem że ktoś inny też tak nad tym faktem ubolewał :)

Dnia 11.10.2011 o 09:43, Mysterum napisał:

O wyższości klimatu Morrowinda nad Oblivionem nie ma się co wypowiadać, mam nadzieję, że Skyrim dorówna pod względem fabuły i klimatu TES III :>

Same here :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2011 o 09:43, Mysterum napisał:

Wiadomo coś na temat broni i środków transportu w Skyrim?


Ten tego... kuń, nogi i fast travel.

Dnia 11.10.2011 o 09:43, Mysterum napisał:

Doskwierał mi także brak włóczni, bo to była moja
ulubiona broń dodatkowa w Morrowindzie.


Bronie są uproszczone do granic możliwości, teraz będą tylko dwuręczne i jednoręczne o ile się nie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2011 o 09:43, Mysterum napisał:

Wiadomo coś na temat broni i środków transportu w Skyrim? Tego, czego brakowało mi w
Oblivionie w stosunku do Morrowinda to klimatyczny transport łazikami (a nie teleport
od drzwi do drzwi jak w Oblivionie).


Informacji na ten temat nie posiadam, ale szczerze mówiąc nie oczekiwałbym powrotu transportu z Morrowinda. Myślę, że byłoby to zbyt upierdliwe dla osób, które przyzwyczaiły się "teleportowania" po mapie. W końcu Oblivion to "król RPG", "gra doskonała", "10/10". Nie sądzę by zmienili coś, co aż tak się sprawdziło :/ W falloutach zrobili to samo i ludzie nie narzekali. Wątpię czy zrobią ukłon w stronę garstki graczy, którzy stawiają klimat i wczuwanie się w postać ponad wygodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2011 o 10:37, Budo napisał:

Bronie są uproszczone do granic możliwości, teraz będą tylko dwuręczne i jednoręczne o ile się nie mylę.

Chcesz powiedzieć że walcząc dwuręcznym mieczem będziemy się także trenowali w łuku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już Wam wiadomo , ale przed chwilą przeczytałem że "Skyrim" na konsole nie będzie nawet z polskimi napisami !! Tak , wiem . Większość z was pewnie na maturach z tego języka miała 5 i 6 , ale mnie to zirytowało . Mimo że sam gram tylko na PC i nic mi do konsol , to jednak podpisałem petycję jaką fani napisali na temat Polonizacji gry . Jestem Polakiem i tu mieszkam , więc dla czego My dostajemy nie pełny produkt ? Czuję się oszukany i chyba w żadnym Państwie UE tak nie ma jak u nas . Jak oni chcą zarobić na grach konsolowych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2011 o 11:25, Karharot napisał:

> Bronie są uproszczone do granic możliwości, teraz będą tylko dwuręczne i jednoręczne
o ile się nie mylę.
Chcesz powiedzieć że walcząc dwuręcznym mieczem będziemy się także trenowali w łuku?


Trochę pomyślunku, albo pierwszy lepszy faq i byś wiedział, że łuki są osobno... mówiłem o broniach do walki wręcz.

Tutaj lista umiejętności: Illusion, Conjuration, Destruction, Restoration, Alteration, Enchanting, Smithing, Heavy Armor, Block, Two-handed, One-handed, Archery, Light Armor, Sneak, Lockpicking, Pickpocket, Speech, and Alchemy.

Zniknie między innymi hand to hand, mercantile, misticism, athletics, acrobatics...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować