Zaloguj się, aby obserwować  
AN0WN1M

Need 4 Speed Most Wanted

1594 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2006 o 13:47, Krystian-03 napisał:

Tu Są 2 Bryki z których jestem najbardziej dumny EVO 8 I SL 500

SL 500 super .Ja na razie męczę Golfa i Lexusa więc nie mam nawet co zamieszczać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krystian-03 i spider88, może byli byście chętni do wzięcia udziału w konkursie na najładniejsze auto.
Wystarczy, że zajrzycie do tego topicu i przeczytacie regulamin ... potem należy czekać tylko na kolejną edycję, do której zapisy powinny zacząć się już niedługo ...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 21:09, Pyton01 napisał:

Czy ktoś mógłby zagrać ze mną? przez LAN?

No na moje oko przez LAn to tu nikt z toba nie zagra!
Jak sama nawza wskazuje jest to "Local Area Network " czyli sieć lokoalna. A prostym jezykiem, jak nie masz kabla miedzy twoim a kumpla kompem to sobie w LAN nie pograsz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ta gra jest wypasiona. Ta gra jest jak film. Doszłem do tego kolesia co jest 5 na Czarnej Liście ale dalej nie mogłem bo formata miałem.
Moje ulubione auta to:
Golf i Mercedes SLR McLaren
Chciałbym pojeździć McLarenem ale to dopiero później.
Ale denerwuje mnie to że jak goni mnie policja to jak zrestartuje auto to mnie momętalnie łapią.
A już miałem Razora złapać !!!
naturalnie bez kodów gram, a tak wogóle to nie da sie wpisywać kodów, chociaż są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są te dwa moje ulubione autka. Piękne screeny zrobiłem printem nie ? Więcej screenów chcecie jestem na gg:
2148851 i SKype: Piranha_Bytes Bezimienny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Golfa V GTI to wyciąga już 300 km/h a Merola jeszcze nie zdobyłem. (Udało mi sie zapis odzyskać. Gdy miałem formata to go w koszu zostawiłem)

Może mnie skrytykujecie ale ja tuninguje w MW tylko:
Oponki na 20'', anufelgi, szyby, czasem wlot ale te najmniejsze pojedyńcze, i oczywiście wszystko w środku.
Wole taki spokojny, lekki i niezwykle piękny tuning. Te spoilery wloty na dachu czy te komplety tuningu to kiszka ale wiem że to jest na topie w ameryce a my nie jesteśmy w ameryce ;]

Dowale na koniec Mazde RX-8 a skąd wiem że to Mazda 8 ? To gif tu może sie nie rusza ale w kompie na zmiane oświetlą ją potem cień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 22:40, JoWooD napisał:

To są te dwa moje ulubione autka. Piękne screeny zrobiłem printem nie ? Więcej screenów chcecie
jestem na gg:
2148851 i SKype: Piranha_Bytes Bezimienny


jeśli ty robiłeś te screeny to wyjaśnij mi czemu pierwszy jest z niemieckiej wersji gry a drugi z angielskiej. Masz dwa pudełka i grasz na zmianę aby się lingwistycznie dokształcić? i czemu pierwszy jest w 1280x1024 a drugi w 1024x768? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 23:55, generalmatek napisał:

Mam Pytanko: czym się różni zwykła edycja NFSMW os Black Edition.


Edycja Black, to dodatkowo:

* bonusowe, niesamowite wozy: ’67 Camaro i specjalnie stuningowany BMW M3 GTR
* dodatkowe, stuningowane wersje takich wozów jak: Supra, Lotus Elise, Porsche 911 GT2, Mercedes-Benz SL6500, AMG, Corvette C6, Mercedes-Benz SL 500, Porsche 911 Carrera S i Corvette C6.R.
* bardziej rozbudowany tryb Exclusive Pursuit Challenge
* 3 specjalne wyścigi
* dodatkowe, ekskluzywne dla edycji Black vinyle (ozdobne wzory) dla samochodów
* bonusowa płyta DVD, a na niej: prezentacja najlepszych, wystepujących w grze samochodów, eksluzywna galeria wozów, dodatkowe filmy i dokument o tworzeniu gry przestawiany przez Josie Maran - seksowną supermodelkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować