Zaloguj się, aby obserwować  
AN0WN1M

Need 4 Speed Most Wanted

1594 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2006 o 23:55, RX-8 napisał:

Przechodź drugi raz :P Ja przechodzę już 12 :P Wypracuj sobie więcej bounty, doszlifuj formę
:D


Przepraszam, ile? :O
Ja po jednym razie grę odstawiłem. Są tysiące innych gier i miliony innych sposobów spędzania wolnego czasu... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 01:55, W3 napisał:

> Przechodź drugi raz :P Ja przechodzę już 12 :P Wypracuj sobie więcej bounty, doszlifuj
formę
> :D

Przepraszam, ile? :O
Ja po jednym razie grę odstawiłem. Są tysiące innych gier i miliony innych sposobów spędzania
wolnego czasu... :P



Niekture osoby to W I E L C Y fani NFS.Ja przeszłem ''''tylko'''' 5 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie przeszedłem ani razu, byłem przy 6 typezce, ale nie chciało mi się grać, tak się u mnie cięło... no, może aż tak się nie cięło, ale grafa - najniższe detale, trochę cięcia i już przechodzi... ale save''y mam, w razie nowego kompa load i jedziemy... :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 09:25, JayC napisał:

Ja nie przeszedłem ani razu, byłem przy 6 typezce, ale nie chciało mi się grać, tak się u mnie
cięło... no, może aż tak się nie cięło, ale grafa - najniższe detale, trochę cięcia i już przechodzi...
ale save''y mam, w razie nowego kompa load i jedziemy... :D.



U mojego kumpla poczedł na średnio-małych,a jego komp to

GF 4 MX 64 MB
Intel Pentium 4 2.66 Ghz
256 Ram
Płyta MSI

Podaj swoją konfigurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam słabszy ;):

GF 2 MX 100/200 32 MB
AMD Athlon (jakiś stary, nie wiem jaki) 1 GHz
256 MB RAM
Płyta SIS

No i? Do muzeum, ale sporo jeszcze odpalam... :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że ktoś jeszcze powiększy grono Bumelantów poza mną... :D.

Regulamin, bracie, regulamin. Nie można propagować piractwa na forum, a ty właśnie to robisz. Ja tam mam NfS MW oryginała na DVD, bo innych nie sprzedawali :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się z chęcią wypowiedział, gdyby nie pewien problem z grą...

Kiedyś chciałem zainstalować demko, żeby sprawdzić, czy opłaca się kupić. No to odpalam instalator, pojawia się umowa. No i tu jest pierwsza dziwna rzecz. Okienko jest, przyciski akceptacji są, ale... treści umowy nie ma. Dobra, akceptuję ;P No i się wyświetla komunikacik, że nie posiadam odpowiedniej wersji DirectX i jest podana stronka Microsoftu. To ja ściągam, nic. Instaluję z płytek, to samo. Od kumpla pożyczyłem ORYGINAŁA (pełną wersję) i dzieje się dokładnie to samo... I co mam, ja, biedny fan NFS począć? Może jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taka małą prozbe niech ktoś mi prześle na emaila save z gry 100% bo niechce mi sie przechodzic 2 gry a chce sie pobawic tuningem autek ;]
E-Mail: TTBoS@wp.pl
zgory dzieki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 22:26, TTBoS napisał:

Mam taka małą prozbe niech ktoś mi prześle na emaila save z gry 100% bo niechce mi sie przechodzic
2 gry a chce sie pobawic tuningem autek ;]
E-Mail: TTBoS@wp.pl
zgory dzieki ^^


Ja gdzieś kiedyś ściągałem save''a 100% do MW na potzreby mojego projektu, też związanego z tuningiem samochodów. Poszuakm na dysku, jeśli znajdę to ci podeślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 14:25, JayC napisał:

Ja gdzieś kiedyś ściągałem save''a 100% do MW na potzreby mojego projektu, też związanego z
tuningiem samochodów. Poszuakm na dysku, jeśli znajdę to ci podeślę.


ok wielkie dzieki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 14:31, JayC napisał:

> ok wielkie dzieki ^^

Już ci wysłałem. Sprawdź pocztę.


ok doszło jeszcze raz thx ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowiek.... Potrenuj, a nie zaraz do cheatów uciekasz... Na prawdę, cheaty są zupełnie niepotrzebne.... Trzeba się nauczyć jeździć, a nie uciekać w cheaty. Nie grałem na cheatach i nie wiem czy można jakoś zwiększyć prędkość. Poza tym, moim zdaniemm to i tak nonsens, żeby w arkadówce typu MW jakoś zmieniać parametry bryki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że mój kumpel niemal zawodowo tuninguje wozy w Vice City i San Andreas, a o podkręcaniu samochodów na podstawie pliku w MW jeszcze nie słyszałem. Ja grając w MW nie miałem tego typu problemów. Samochody zawsze wygrywałem od konkurencji, tylko się je ulepszało i w drogę. Korzystałem ze skrótów, obowiązkowo nitro, spowalniacz raczej sporadycznie i zwykle się te wyścigi wygrywało. Doszedłem do chyba 6 czy 7 typówy, dalej nie chciało mi się już grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Underground-a przeszedłem 7 razy.
Underground-a 2 przeszedłem 5 razy.
Most Wanted przeszedłem (do tej pory) 3 razy.
Widać że lubie grać w serje NFS (w starsze części też grałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 18:56, Kasendrol napisał:

Underground-a przeszedłem 7 razy.
Underground-a 2 przeszedłem 5 razy.
Most Wanted przeszedłem (do tej pory) 3 razy.
Widać że lubie grać w serje NFS (w starsze części też grałem).


Ja nie przeszedłem żadnej z części. W jedynce wysiadłem na 22 wyścigu, bo u nas w klasie narodziła się niezdrowa konkurencja jeśli chodzi o Undergrounda, poza tym brakowało mi umiejętności. W dwójce byłem na 50%, wkurzył mnie downhill drift, podobno niezbędny do przejścia dalej. W MW byłem przy 6 czy 7 typesce, ale gdy nabijałem wykroczenia, to za każdym razem miałem jakiś błąd, który uniemożliwiał przejście dalej. Poza tym już MW zacinało się i nie było przyjemności z gry. Ale oczywiście save''y mam, więc kiedy mnie najdzie ochota to instaluję U2 lub MW i jadę dalej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować