Zaloguj się, aby obserwować  
AN0WN1M

Need 4 Speed Most Wanted

1594 postów w tym temacie

Dla Mnie downhill drift był leprzy od zwykłego driftu, więcej się działo, większe emocje. Oczywiście zwykły drift też był fajny, ale teraz w Carbonie ma być jeszcze leprzy. Słyszeliście już jak ma to wyglądać? Bo Ja tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 15:23, Kasendrol napisał:

Dla Mnie downhill drift był leprzy od zwykłego driftu, więcej się działo, większe emocje. Oczywiście
zwykły drift też był fajny, ale teraz w Carbonie ma być jeszcze leprzy. Słyszeliście już jak
ma to wyglądać? Bo Ja tak.



Prawda,był najlepszy.Ta obawa,czy nie stukniesz czołówki z innym samochodem.I ta prędkość:)Ale w Carbonie będzie 100 razy lepsze.Widziałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom, zrobili w MW przerwę w driftach, wyszło to driftowi na dobre, teraz w Carbonie robią przerwę dla dragów (tak tak, w carbonie nie będzie dragów) i oczekujemy na ich lepsze wydanie w następnej części. Dla mnie dragi w MW były dziecinnie proste jeśli chodzi o perfect shifty, bo wypadki zdarzały się dość często, jednak i tak nie były za trudne. W U2 osiągnięcie perfect shiftów w całym wyścigu graniczyło z cudem. Natomiast w U były średnie dragi. A drifty jak narazie najfajniejsze były w U2 (z tych gier, w które grałem). O konstrukcji driftów w Carbonie czytałem w CDA i muszę powiedzieć, że naprawdę wprowadzone zmiany są naprawdę dobre: ułatwiają rozgrywkę, dodają driftom jakiegoś szyku i klimatu prawdziwego driftu, a nie klepania punktów na siłę. Tak trzymać, EA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio czytam tylko CDA, bo są po prostu najlepsi. Co z tego, że magazyn (nie gazeta!!!) kosztuje 15 zł, ale za to otrzymuję największe pismo o grach w Polsce i z najlepszymi pełniakami. No, ale nie o tym my tu pisać.

Z tego, co wyczytałem, to tor do driftu ma się składać z obszarów do rozpędu i obszarów do driftu. punkty mają być naliczane inaczej i z tego, co zrozumiałem, drift ma bardziej wyglądać jak ten w Fast & Furious: Tokyo Drift (swoją drogą: polecam). Zacieram ręce na Carbona, choć u mnie nie pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadko kiedy kłamię :). No, ale czekam na jakiś pokaz, lub chociażby recenzję w CDA. Pewnie będzie miała z 3 strony, jak nie lepiej. U mnie nie pójdzie, nie ma nawet co marzyć, no może jak ojciec sprawi prezent pod choinkę w postaci nowego komputera. Choć to też musiałby być cud ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 14:20, krzysztof wytr napisał:

W którym numerze CDA było o Carbonie??

W numerze 09/2006. NFS: Carbon był tematem numeru (6 stron...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze jak czytam CDA to zawsze po kolei, od deski do deski (czyli całość). A jak coś mnie szczególnie interesuje (czyli np: temat o NfS: CARBON :D) to czytam w pierwszej kolejności... ale już i tak sporo się dowiedzieliśmy z tego artykułu, co będzie, jak będzie recenzja... uuu, wtedy się zobaczy, czy Carbon jest naprawdę dobry, jak za recenzję weźmie się jakiś "oreł" z CDA :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 00:07, RX-8 napisał:

Nie ma wyższego. Patch 1.3 jest ostatnim wydanym ;] Przynajmniej tak wygląda sytuacja na serwerach
EA Games. :P

No nie ma. Sam szukałem, a odnosnie wersji kolekcjonerkiej w sklepie gram.pl to kiedy ci przyślą odpoweidź? W poniedziałek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak właściwie to co zmienia się w patchu 1.3? Ja mam 1.2 i raczej wszystko działa bez zarzutu (poza tym, że miejscami się tnie i długo się wczytuje, ale to już wina kompa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować