Zaloguj się, aby obserwować  
AN0WN1M

Need 4 Speed Most Wanted

1594 postów w tym temacie

Mam pytanie. Dlaczego w most wanted są takie samochody jak porsche, a nie ma ferrari? Nie mają licencji? I czy są jakieś mody co dodają (nie podmieniają) samochody ferarri?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 10:01, BlackBomb napisał:

Mam pytanie. Dlaczego w most wanted są takie samochody jak porsche, a nie ma ferrari? Nie mają
licencji? I czy są jakieś mody co dodają (nie podmieniają) samochody ferarri?

Jest. Dwa tygodnie temu wyszedł patch dodający Ferrari 360 Spider

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu sie gada o Most Wanted ? To świetnie. Jestem 5 na Czarnej Liście mam 4.090.638 notowania i 9 autek. Pokaże wam najszybsze. (Pokonuje właśnie tego JV jeździ Dodge Viper SRT 10)

Na pierwszym obrazku jest Golf GTI. Jest moim najszybszym autem. Kupione mam wszystko oprócz tego co sie nie odkryło: Ostatni silnik i ostatnia turbosprężarka)
Poza tym wygrałem w tych kartak jak sie pokona bossa części: Unikalne hamulce, zawieszonko, turbosprężarke i opony.

Następnego auta mi sie nie chce opisywac bo nie wiem jakie wybiore.
na gg poznacie więcej o autach: 2148851

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Czemu gdy kupiłem sobie Porsche Carrera GT i McLaren Marecedes SLR i stuninguje w sposób, że do wszystkich możliwych części w zestawie platynowym i wskaźniki przyśpieszenia, max/h i prowadzenia nie zostają podniesione do maksimum? Czy to zależy od części wykonanych na zamówienie? Bo Golfa GTI, jak np: JoWooD pokazał screeny ma najszybszego, a inne są wolniejsze? A może trzeba dopasować odpowiednio części po maską silnika naszego samochodu? I czy nie wydaje się wam to trochę głupie, Golfa stuningujesz tak, albo znacznie mocniej jak niemalże torowego Forda GT? Mało? Zawsze gdy wsadzimy jakaś turbinę czy Chip''a lub silnik moc wzrasta od mocy silnika i jego pojemnośći. Czyli chyba do Golfa nie wsadzimy silnika 5.5 litra z Mclarena czy 8 litrów z Dodga Vipera? Moim zdaniem to całkowicie spaścili. Jeżeli stuningujesz tak intensywnie samochód nie powinien on wytrzymać 25km, a w przypadku Need for Speed Most Wanted możesz jeździć do woli:D Dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no no, całkiem fajne. Przede wszystkim gratuluję Golfa, masz w nim chyba zainstalowane wszystkie unikalne części, co procentuje w sposób pełnych pasków :) Ja już mam listę jakie unikalne sie dostaje od którego bossa i performance zawsze biorę - kilka się powtarza, ale wszystkie zazwyczaj ładuję w Golfa :P Po maksymalnym tuningu można go na N2O rozpędzić do 386kph - sprawdzałem i to nie raz :P
Może i ja wrzucę swoje 16 bryk których się dorobiłem w MW? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 10:55, RX-8 napisał:

Wybaczcie mi, lecz muszę się pochwalić tym czego właśnie dokonałem w Most Wanted ;]



ILE BOUNTY??ILE KASY??To chyba jakijs błąd albo trailer.Nie ma szans,kitujesz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 12:40, RX-8 napisał:

yyyy..... Czyli są trainery?? No cóż, ja wiem że wszystko swoje wypracowałem własnoręcznie
i to mi starczy ;] A jak chcecie, to nie wierzcie ;P


pewnie że są trailery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trailer to filmik, najczęściej pokazujący swoiste demo filmu lub gry :P
A tak szczerze - pracowałem na 100 000 000 przez 3 miesiące, a kwestia zdobycia kasy - jak się postaram ( a komp się nie zawiesi...) mogę wyciągnąć 500 000 w 40 minut... Poza tym, NfS jest dla mnie grą, w której nie ma większego sensu stosować jakiekolwiek cheaty, bo one odbierają całą zabawę... Z resztą, chyba nie ma gry w której warto stosowac cheaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować