Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla - dzień pierwszy

106 postów w tym temacie

Kilkadziesiąt minut temu złożyłem zamówienie Edycji Kolekcjonerskiej:D Co do artykułu to bardzo dobre wprowadzenie przed rozpoczęciem gry. Klimat, klimat i jeszcze raz klimat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie mam aktualnie kasy... buu... :( Widać, że warto było czekać, te... e... ile to ja lat temu czytałem pierwszą zapowiedź? 5 lat temu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początek małe zastrzeżenia co do artykułu, nie w kwestii samego tekstu, ale stylistyki: "Naukowcy z całego świata zaczynają zjeżdżać się, by badać Zonę." Zdanie trochę dziwnie brzmi, nie lepiej byłoby: "Naukowcy z całego świata przybywają, by z/badać Zonę." ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekst bardzo fajny :)
Po jego przeczytaniu tylko bardziej napaliłem się na STALKER''a :D

Jedno pytanie tylko.
Na gram.pl piszą że wysyłają 10 kwietnia, natomiast premiera jest 13 kwietnia ( taką datę widziałem na kilku stronach ).
I teraz już nie wiem... kiedy mogę się spodziewać gry? we wtorek lub środę, czy może dopiero po 13 kwietnia? :/
Odpowie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem pisać długiego komentarza, bo widząc te krótkie wołania o egzemplarz, zmienił bym trochę jego wygląd :P . Teraz coś o samym Stalkerze: dziwna trochę ta fabuła, ale EK zamówione od chyba 18 marca już :P Mam nadzieję, że jutro nie idziemy do szkoły, bo kto odbierze paczkę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 11:37, Szperacz Robson napisał:

Czy tylko umnie ukazało się właśnie, że zostało 288 egzemplarzy EK STALKER???


LoL, też tak mam, czyżby nagle 187 osób anulowało swoje zamówienia, czy może Limitowana Edycja Kolekcjonerska S.T.A.L.K.E.R.A. wcale nie jest taka LIMITOWANA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 11:42, mtwarog napisał:

> Czy tylko umnie ukazało się właśnie, że zostało 288 egzemplarzy EK STALKER???

LoL, też tak mam, czyżby nagle 187 osób anulowało swoje zamówienia, czy może Limitowana Edycja
Kolekcjonerska S.T.A.L.K.E.R.A. wcale nie jest taka LIMITOWANA?


Chyba to drugie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 11:54, donaan napisał:

Przecież wyraźnie pisało LIMITOWANA edycja kolekcjonerska ;] pewnie problemy techniczne..


Dziwne te problemy :) Jak zamawiałem tuż po dostaniu mejla zostało 100. Wieczorem w sobotę było już 101, a dzis te prawie 300 ;] Robią nas w konia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 11:54, donaan napisał:

Przecież wyraźnie pisało LIMITOWANA edycja kolekcjonerska ;] pewnie problemy techniczne..


No wiesz napis LIMITOWANA jest także przy EK HoMM V i RoL, które zalega w ilościach hurtowych na gram.pl, LIMITOWANA znajduje się także przy EK G3, które leży sobie w każdym Empiku/Saturnie/MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować