• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Witam. Szukam programu, a dokładnie: Mam masę liczb i muszę wiedzieć jakie się najczęściej powtarzają. Samemu będzie trudno to obliczyć, i dlatego szukam programu który to za mnie zrobi. Może być tak, że sam pokazuje ile wyników dla takiej liczby, ale może być tak, że ja wpisuję jaką liczbę ma szukać (bo liczby są od 1-do iluś tam) i ile wyników dla niej będzie, byleby nie było tak, że po wpisaniu np. 8 pokazuje mi 18, 28, 38 itd., tylko ma pokazywać wyłącznie 8. Znajdzie się coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.09.2008 o 16:56, szypek26 napisał:

> Jaki jest darmowy program w którym możemy przekonwertować plik muzyczny na mp3?

a co, mp3 to nie plik muzyczny? ;) jeśli ci chodzi o np. wma->mp3 to ten jest bardzo
fajny
http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=295&CDex+1.51



A może jakis inny program bo jakos go nei bardzo obczajam zainstalowalem i...na tym stanęło ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.09.2008 o 01:15, Jaki Ganh1 napisał:

Mam masę liczb i muszę wiedzieć jakie się najczęściej powtarzają. Samemu będzie trudno to
obliczyć, i dlatego szukam programu który to za mnie zrobi.

Myślę, że powinieneś sobie napisać taki program samodzielnie, ew. prosić o poradę w temacie dotyczącym programowania, oczywiście podając format pliku wejściowego. Jeśli chodzi o sam algorytm, to możesz utworzyć tablicę o ilości elementów równą najwyższej liczb z danych wejściowych, wyzerować ją i przetwarzać plik w poszukiwaniu liczb, a po znalezieniu jakiejś zwiększać o jeden adekwatną pozycję w tablicy. Wówczas sprawdzenie, ile razy wystąpiła liczba 8 będzie polegać tylko na wyświetleniu wartości tablica[8].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

O_O? A znasz się na tym? To byś mi powiedział co i jak, bo dla mnie to co powiedziałeś to czarna magia, ale po sposobie jakim to traktujesz uważam, że trudne bardzo to nie jest ;) a byłoby fajnie gdybym miał swój program, aaah ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.09.2008 o 22:02, Jaki Ganh1 napisał:

a byłoby fajnie gdybym miał swój program, aaah ;D

No pewnie. Skoro jednak mówisz, że to czarna magia, to zakładam, że jeszcze nie programowałeś. A może to dobra okazja, aby zacząć? Będziesz potrzebował kompilatora jakiegoś języka, np. darmowy Free Pascal Compiler (www.freepascal.org). Proponuję po jego zainstalowaniu zapoznać się z dokumentacją i krótkim kursem, który zaznajomi Cię z podstawami. Potem udaj się do wątku poświęconego programowaniu. Pisanie programów (działających zgodnie z oczekiwaniami autora) to zwłaszcza na początku trochę skomplikowana sprawa, ale nic tak nie pomaga pokonać zniechęcenia, jak posiadanie sprecyzowanego celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.09.2008 o 20:18, Ludvic napisał:

A może jakis inny program bo jakos go nei bardzo obczajam zainstalowalem i...na tym stanęło

Jeśli znasz angielski - http://tnij.org/bthb
Jak nie znasz, popróbuj. To NIE jest trudne. Innych ci nie podam, bo nie używam. Ale jeśli koniecznie musisz używać czegoś innego, wpisz w google np. "wma-mp3" albo "konwersja do mp3" albo powchodź na takie strony jak dobreprogramy.pl albo programosy.pl i poszukaj w odpowiednich kategoriach. Tego jest od groma i ciut ciut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam czegoś, co dałoby się nagrać na bootowalnym CD i umożliwiało zarządzanie dyskiem [tworzenie partycji, format itp] jeszcze przed instalacją Windowsa.
Nauczyciel informatyki miał mi nagrać zestaw narzędzi tego typu (wiem, że na płycie był Ghost, pracujący w MS-DOSie i bodajże Partition Magic albo jakoś tak), ale mu się wyjechało i mnie zostawił na lodzie. Może ktoś wie coś na temat takiego zestawu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.09.2008 o 15:30, szypek26 napisał:

Szukam czegoś, co dałoby się nagrać na bootowalnym CD i umożliwiało zarządzanie dyskiem
[tworzenie partycji, format itp] jeszcze przed instalacją Windowsa.
Nauczyciel informatyki miał mi nagrać zestaw narzędzi tego typu (wiem, że na płycie był
Ghost, pracujący w MS-DOSie i bodajże Partition Magic albo jakoś tak), ale mu się wyjechało
i mnie zostawił na lodzie. Może ktoś wie coś na temat takiego zestawu?

Ja korzystam z rescue boot cd (manager partycji jak najbardziej jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zdaje mi się że nie ma programu który do filmu dodaję takie coś no chyba że byś film od podstaw robił to byś mógł tam coś wklecić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam... szukam jakiegoś programu (miałem go kiedyś, ale nie pamiętam nazwy :P...) do "zabierania" z jednej partycji, do drugiej "XX" gigabajtów... Wiem, że taki program istnieje, ale za nic nie mogę sobie przypomnieć jego nazwy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.11.2008 o 15:55, kuba9876543210 napisał:

Witam... szukam jakiegoś programu (miałem go kiedyś, ale nie pamiętam nazwy :P...) do
"zabierania" z jednej partycji, do drugiej "XX" gigabajtów... Wiem, że taki program istnieje,
ale za nic nie mogę sobie przypomnieć jego nazwy......

chodzi ci o to żeby zmniejszyć jedną partycję i powiększyć następną? każdy manager partycji to potrafi..... pamiętaj tylko żeby jeszcze przed całą oparacją zdefragmentować tą zmniejszaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.11.2008 o 20:16, sig. napisał:

> Witam... szukam jakiegoś programu (miałem go kiedyś, ale nie pamiętam nazwy :P...)
do
> "zabierania" z jednej partycji, do drugiej "XX" gigabajtów... Wiem, że taki program
istnieje,
> ale za nic nie mogę sobie przypomnieć jego nazwy......
chodzi ci o to żeby zmniejszyć jedną partycję i powiększyć następną? każdy manager partycji
to potrafi..... pamiętaj tylko żeby jeszcze przed całą oparacją zdefragmentować tą zmniejszaną


Tak, tyle ze niektóre programy potrafia zrobic niezly balagan; OS moze sie posypac, itp ;/. Szukam jakiegos programu, ktory wiem ze jest na 101% sprawny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować