• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 03.01.2009 o 17:14, Gothic 12 napisał:

5 tysięcy?! Oo...nieźle....to dla jakis architektów co w firmach pracują...


Jak naprawdę chcesz zaprojektować dom, to skończ studia najpierw, a dopiero później martw się tymi 5 tysiącami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.01.2009 o 18:33, rob006 napisał:

> 5 tysięcy?! Oo...nieźle....to dla jakis architektów co w firmach pracują...

Jak naprawdę chcesz zaprojektować dom, to skończ studia najpierw, a dopiero później martw
się tymi 5 tysiącami :D


Ale ja nie projektuje domu tylko pokój, wygląd pokoju ;P Nie chce nikogo zabić xD Ściągnąłem PRO100 Demo, ale nie mogę tam, chyba zmienić ścian...bo na poddaszu mam pokój :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.01.2009 o 12:29, Gothic 12 napisał:

Istnieje program którym można projektować domy? Mam zamiar wyremontować swój pokój(na
poddaszu) i szukam takiego czegoś. Program może być płatny lub bezpłatny.

a myślałeś o simsach? budowa domu jest tam dość rozbudowana.......... do części drugiej jest chyba nawet dodatek z ikea-wskimi meblami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.01.2009 o 21:43, sig. napisał:

> Istnieje program którym można projektować domy? Mam zamiar wyremontować swój pokój(na

> poddaszu) i szukam takiego czegoś. Program może być płatny lub bezpłatny.
a myślałeś o simsach? budowa domu jest tam dość rozbudowana.......... do części drugiej
jest chyba nawet dodatek z ikea-wskimi meblami.

To dobre jest :P A jakieś programy a tu Simsy xD Dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam czegoś do tworzenia filmów z gier i nie tylko. Chodzi o to żeby miał całkiem sporo funkcji (przejścia i takie tam) żeby można było połączyć kilka filmów w jeden, pociąć film, dodać muzykę i ew zmienić format. Najlepiej jakby był to program podobny do WMM który łatwo się obsługuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Adobe After Effects powinno ci przypasować


Ja pilnie potrzebuje programu do czasowego wyłączania danego programu(a la CWK, ale nie chcę zamknąć cały system tylko pojedynczy program) Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam pilnie jakiegoś dobrego programu lub strony internetowej gdzie mógłbym przeglądać przestrzeń kosmiczną. Widoki w dobrej rozdziałce, najlepiej 3d, aktualne ustawienie planet, aktualne informacje itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam jakiegoś programu do udostępniania połączenia internetowego.
Tą samą funkcję można niby włączyć w Zaawansowanych w połączeniu... ale u mnie jej nie ma. Coś co spełni podobna funkcję. No i może jakaś pomoc w przypadku bardziej zaawansowanego programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam jakiegoś programu do prezentacji komputerowych. Dobrze, aby był darmowy oraz w miarę łatwy w obsłudze
(i nie podawajcie power pointa :D ). Czekam z niecierpliwością na pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.01.2009 o 13:51, krzycho250 napisał:

Szukam jakiegoś programu do prezentacji komputerowych. Dobrze, aby był darmowy oraz w
miarę łatwy w obsłudze
(i nie podawajcie power pointa :D ). Czekam z niecierpliwością na pomoc :)

Praktycznie wszystkie funkcje PowerPointa ma Impress - część darmowego pakietu Open Office. Program jest po polsku, a ściągnąć go możesz stąd: http://pl.openoffice.org/product.download.html
Osobiście nie sprawdzałem, ale podobno coś do prezentacji udostępnia także Google (wymagane darmowe konto): http://docs.google.com/
A jeśli masz Operę, to podstawowe funkcje może zapewnić ci także ten widżet: http://widgets.opera.com/widget/6367/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

1. Szukam darmowego programu do obróbki głosu. Nie chodzi mi o ten Windowsowy.

2. Szukam pełnopłatnego programu piszącego to co się mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szuakm takiego programu żeby jak mam jakiś film to żebym mogl go pociac na wiele scen i zapisywac je osobno na kompie, a pozniej usunac z niego wszystkie dzwieki i dodac wlasna muze, a pozniej recznie posklejac te sceny zeby zrobic swoj wlasny filmik i wrzucic na przykład na YT.
Z Góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.02.2009 o 12:35, 21question napisał:

Szuakm takiego programu żeby jak mam jakiś film to żebym mogl go pociac na wiele scen
i zapisywac je osobno na kompie, a pozniej usunac z niego wszystkie dzwieki i dodac wlasna
muze, a pozniej recznie posklejac te sceny zeby zrobic swoj wlasny filmik i wrzucic na
przykład na YT.
Z Góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.02.2009 o 22:17, blue flower napisał:

Zwykłym Movie Makerem można to zrobić. Łatwo, szybko (zależy na jakim komputerze) i nie
zawsze przyjemnie.

A cos bardziej rozbudowanego i mniej awaryjnego od Movie Makera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować