Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowości w witrynie gram.pl

30 postów w tym temacie

Domek

Dla wygody użytkowników naszego serwisu, wprowadziliśmy udogodnienie w dziale pomocy technicznej i nowe metody płatności w sklepie gram.pl. Od teraz zgłaszając problemy z grami nie musicie ręcznie wklepywać danych komputera, a za zamówione u nas gry zapłacicie również elektronicznymi przelewami 24 WBK i Nordea.

Przeczytaj cały tekst "Dodatkowe opcje w pomocy technicznej i sklepie gram.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 15:42, SirMike napisał:

To jeszcze dorzuccie przelewy z PKO BP i bedzie fajnie :)


PKO BP chyba nie oferuje żadnych przelewów, którymi możesz płacić bezpośredni w sklepach. Co prawda możesz zlecić przelew przez internet, ale sklep otrzyma potwierdzenie takiego przelewu dopiero następnego dnia, więc to chyba dosyć kiepskie rozwiązanie. To już lepiej kartą zapłacić (nie ma prowizji i potwierdzenie jest w kilka chwil)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd takie zadowolenie wśród graczy.

Znakomita nowość czyli uruchomienie dxdiaga''a i skopiowanie - no to naprawdę musieli nad tym miesiącami pracować.

A jestem ciekaw ILU jest klientów WBk i Nordei na Gram.pl


To ma być rozwijanie się?? Żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 16:12, Backside napisał:

Nie wiem skąd takie zadowolenie wśród graczy.

Znakomita nowość czyli uruchomienie dxdiaga''a i skopiowanie - no to naprawdę musieli nad tym
miesiącami pracować.

A jestem ciekaw ILU jest klientów WBk i Nordei na Gram.pl

To ma być rozwijanie się?? Żałosne


żałosna to jest twoja wypowiedź. jechanie po ekstremach (tekstu o miesiącach pracy, ostatnie zdanie itp) + jednocześnie zerowa rzeczowość własnej krytyki.

1) napisali że wprowadzili ugododnienia, a zmiany sa cały czas, skoro jesteś brygadzista na forum to sam wiesz dobrze

2) skoro wprowadzili wbk i nordea to znaczy że chętni są a oni się dostosowują. i chwała im za to. i tak, to jest rozwijanie się.

3) dxdiag - z wypowiedzi świadczy że nawet nie sprawdziłeś jak to działa, może lepiej oblookaj potem napisz? :)))

4) kto mówi tu o aktualizacjach nad którymi pracowali miesiące (swoją drogą wskaż mi taką ich wypowiedź pliz)? gram nie ledwo drugi miesiąc a tu już o miesiącach piszesz... lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pracowałem nigdy nad takimi projektam - nie wiem ile zajmuje ich przygotowanie.

Jednakże czytałe listę nowości po kilka razy z niedowierzaniem, że w praktyce dla wiekszości graczy nie zmieniło się prawie nic.

Co do parametrów kompa - jak dxdiag działa wiem, nie korzystał jednak nigdy z opcji zapisywanie danych.

Z drugiej strony wygląda jak by to był strasznie uporczywy problem - jakby nie można było zapisać sobie i kopiować konkretnych parametrów.


Nie chcę narzekać na wszystko co ktoś robi dla graczy, i nota bene dla "siebie", ale nie nie rozumiem takie zadowolenia innych.
Podobeni jak Todryk "Liczyłem na jakiś większy asortyment nowości, a tu news o samej kosmetyce..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> żałosna to jest twoja wypowiedź. jechanie po ekstremach (tekstu o miesiącach pracy, ostatnie zdanie itp) +
> jednocześnie zerowa rzeczowość własnej krytyki.

> 1) napisali że wprowadzili ugododnienia, a zmiany sa cały czas, skoro jesteś brygadzista na forum to sam
> wiesz dobrze

> 2) skoro wprowadzili wbk i nordea to znaczy że chętni są a oni się dostosowują. i chwała im za to. i tak, to jest > rozwijanie się.

> 3) dxdiag - z wypowiedzi świadczy że nawet nie sprawdziłeś jak to działa, może lepiej oblookaj potem napisz? > :)))

> 4) kto mówi tu o aktualizacjach nad którymi pracowali miesiące (swoją drogą wskaż mi taką ich wypowiedź pliz
> )? gram nie ledwo drugi miesiąc a tu już o miesiącach piszesz... lol
Całkowicie sie zgadzam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociażby ja plus kilku moich kumpli. Jak do tej pory nie kupowałem nic w sklepie gram.pl, bo płacenie 2x więcej za przesyłkę za pobraniem wcale mi sie nie uśmiechało, a teraz moge zapłacić przelewem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wprowadzone zostają nowe formy płatności to trzeba o tym poinformować. Nawet gdyby ich dodanie trwało pięć minut. Inaczej osoby potencjalnie zainteresowane nigdy by się o tym nie dowiedziały.

A im więcej form płatności tym ciekawsza oferta, więc dlatego ludkowie są zadowoleni. Nikt z redakcji nie napisał, że jest to przełomowa zmiana w gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować