Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

/Ciacho/
Nie znasz przypadkiem tytułu tej piosenki ? :P Albo ewentualnie z którego openingu/endingu Naruto jest ? :P Bo kiedyś tego szukałem, a nie znalazłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 20:54, Adamido napisał:

/Ciacho/
Nie znasz przypadkiem tytułu tej piosenki ? :P Albo ewentualnie z którego openingu/endingu
Naruto jest ? :P Bo kiedyś tego szukałem, a nie znalazłem :/

To szósty opening, a tytuł brzmi No Boy No Cry wykonywany przez Stance Punks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 18:58, Tyraf napisał:

Oglądałem ostatnio jeden odcinek Naruto. Wiem, że to tylko jeden i będziecie pewnie się wściekać
i w ogóle... Ale oglądając odcinek gdzie klony walczyły odnosiłem wrażenie że autor zupełnie
nie miał pomysłu... Dialogi które padały były dziwnie powtarzane i sprawiały wrażenie jakby
się kupy nie trzymały. Dialogi były również sztywne... Nie mówiąc już o samych słowach na temat
tych klonów oraz pomysłem z klonami bo gdy pojawiały się co chwile inne rodzaje klonów to myślałem
że zwariuje z nudów!
Wydaje mi się też że Nartuto jest zbytnio przesadzony. Naruto jako postać. Jest on do przesady
silny w porównaniu z kompanami... OK. Rozumiem... To ktoś specjalny... Ale bez przesady! Nie
róbmy z gówniarza bohatera 1000x lepszego od starszych kolegów!
Zawiodłem się... Może trafiłem na słaby odcinek... nie wiem... To co zobaczyłem nie przekonało
mnie... Szkoda... Nie zostaje nic jak tylko czekać na DB


A idź ty ... Anime się ogląda od początku ... a nie ... oglądniesz jeden odcinek i już osądzasz wszystko nie znając postaci występujących i wszystkiego innego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 21:30, roforulez666 napisał:

A idź ty ... Anime się ogląda od początku ... a nie ... oglądniesz jeden odcinek i już osądzasz
wszystko nie znając postaci występujących i wszystkiego innego ...


I tutaj czekałem na odp. aby wyjaśnić że oglądając wyrywkowy odcinek jakiegoś serialu jestem w stanie ocenić jego jakość... DB nie oglądałem od początku... Obejrzałem jeden odcinek, spodobało się.. no i się zaczęło... A tutaj nie poczułem nic wielkiego. Co więcej nie wytrwałem całego odcinka... Fajnie że w miarę dużo akcji, ale nie ciągle identycznej! Ile razy można oglądać jak klony sie nawalają z żywymi ludźmi? Lekka przesada... Mogli by coś wymyślić lepszego, ale może masz jednak rację... spróbuje jeszcze raz... Kiedy? Nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 22:10, Tyraf napisał:

I tutaj czekałem na odp. aby wyjaśnić że oglądając wyrywkowy odcinek jakiegoś serialu jestem
w stanie ocenić jego jakość

Jest tylko jeden mały problem, jakoś nie pamiętam odcinka który opisujesz co może znaczyć że oglądałeś jeden z odcinków fillerowych (zmyślonych przez autorów anime) a nie tych opartych na mandze, wtedy bym się nie zdziwił gdyby ci się totalnie nie spodobał. Pamiętasz który to był odcinek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 23:59, Tyraf napisał:

Eeee... No na Jetixie oglądałem w piątek wieczorem...Może skojarzycie ;p

oj no to gorzej wtrafić nie mogłeś ta wersja jest tak pocięta że aż strach tego oglądać poszukaj sobie w wersji japońskiej z angielskimi napisami lub polskimi a zobaczysz co tracisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 23:59, Tyraf napisał:

Eeee... No na Jetixie oglądałem w piątek wieczorem...Może skojarzycie ;p

O_o Ty sobie jaja robisz ?? Anime na Jetixie (czy w większości polskich kanałów) SIĘ NIE OGLĄDA. One tam są pocięte, pocenzurowane i w ogóle w takim stanie że się płakać chce i grzmocić bejsbolem gości za to odpowiedzialnych po łebkach. Tak jak mówił Mateusz9214 lepiej poszukaj wersji japońskiej z angielskimi napisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Booożeee.... to co na /jetixie jest to normalnie masakra ... wszystkie najlepsze sceny (te brutalne) wycinają, głosy są kijowo podłożone, i .... co powiedzie na technike Naruto " cieniste klony no dżutsu" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 10:57, roforulez666 napisał:

Booożeee.... to co na /jetixie jest to normalnie masakra ... wszystkie najlepsze sceny (te
brutalne) wycinają, głosy są kijowo podłożone, i .... co powiedzie na technike Naruto " cieniste
klony no dżutsu" :D

Boooożeeeeee.... masz jutiuba, na kreskówka.eu masz Naruto z polskimi napisami, więc po co się Jetixem przejmujesz ? Każdy wie że Jetix to żal.pl i tyle :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 22:10, Tyraf napisał:

> A idź ty ... Anime się ogląda od początku ... a nie ... oglądniesz jeden odcinek i już
osądzasz
> wszystko nie znając postaci występujących i wszystkiego innego ...

I tutaj czekałem na odp. aby wyjaśnić że oglądając wyrywkowy odcinek jakiegoś serialu jestem
w stanie ocenić jego jakość... DB nie oglądałem od początku... Obejrzałem jeden odcinek, spodobało
się.. no i się zaczęło... A tutaj nie poczułem nic wielkiego. Co więcej nie wytrwałem całego
odcinka... Fajnie że w miarę dużo akcji, ale nie ciągle identycznej! Ile razy można oglądać
jak klony sie nawalają z żywymi ludźmi? Lekka przesada... Mogli by coś wymyślić lepszego,
ale może masz jednak rację... spróbuje jeszcze raz... Kiedy? Nie wiem...

Dragon Ball miał swoje momenty - np. śmierć Kuririna, które zostały zaprzepaszczone przez te debilne nameczńskie smocze kule. Te kule są jak Orihime w Bleachu, zero zaskoczenia - i tak wszyscy przeżyją bo mamy te kule. No kurde, nawet "plot armor" (nie wiesz co to jest? użyj googli ;] ) nie ma takiej mocy. Do czego bije? W DB nigdy nie było i nie będzie (jeżeli by miał powstać nowa część, w co wątpię) takich momentów jak np. pogrzeb Sarutobiego czy SPOJLER śmierć Jiraiy.SPOJLER, przez co historia staje się nudna i wszystko można łatwo przewidzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 15:14, Sand Wraith napisał:

takich momentów jak np. pogrzeb Sarutobiego czy SPOJLER
śmierć Jiraiy.SPOJLER, przez co historia staje się nudna i wszystko można łatwo przewidzieć.

SPOILER
Sarutobich drogi kolego Sarutobich. Ostatecznie nie tylko Sandaime zginął, jego syn Asuma również zakończył swój żywot na tym padole łez zostawiają Kurenai samą :-( O Orochimaru nie wspominam bo jego zgon jest w tej chwili mocno niepewny.
SPOILER[b/]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 15:14, Sand Wraith napisał:

Dragon Ball miał swoje momenty - np. śmierć Kuririna, które zostały zaprzepaszczone przez te
debilne nameczńskie smocze kule.


Poniekąd masz racje.

>Te kule są jak Orihime w Bleachu, zero zaskoczenia - i tak

Dnia 23.12.2007 o 15:14, Sand Wraith napisał:

wszyscy przeżyją bo mamy te kule. No kurde, nawet "plot armor" (nie wiesz co to jest? użyj
googli ;] ) nie ma takiej mocy.


Bleacha nie oglądałem i nie wiem co to orihime ani co to plot armor, a jakoś nie chce mi się szukać googli.

Dnia 23.12.2007 o 15:14, Sand Wraith napisał:

Do czego bije? W DB nigdy nie było i nie będzie (jeżeli by miał powstać nowa część, w co wątpię) takich
momentów jak np. pogrzeb Sarutobiego czy SPOJLER śmierć Jiraiy.SPOJLER, przez co historia
staje się nudna i wszystko można łatwo przewidzieć.


I tutaj.. niestety.... znów przyznam ci rację... Wprawdzie czasami w DB też były takie momenty że ktoś umierał bezpowrotnie, ale trzeba przyznać że tutaj Naruto jest wyżej... I rzeczywiście te pogrzeby musiałyby być bardzo poruszające... No cóż... Jak będę miał czas obejrzę losowy odcinek Naruto w necie i się zobaczy czy to dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 17:11, Tyraf napisał:

> Dragon Ball miał swoje momenty - np. śmierć Kuririna, które zostały zaprzepaszczone przez
te
> debilne nameczńskie smocze kule.

Poniekąd masz racje.

>Te kule są jak Orihime w Bleachu, zero zaskoczenia - i tak
> wszyscy przeżyją bo mamy te kule. No kurde, nawet "plot armor" (nie wiesz co to jest?
użyj
> googli ;] ) nie ma takiej mocy.

Bleacha nie oglądałem i nie wiem co to orihime ani co to plot armor, a jakoś nie chce mi się
szukać googli.

> Do czego bije? W DB nigdy nie było i nie będzie (jeżeli by miał powstać nowa część, w
co wątpię) takich
> momentów jak np. pogrzeb Sarutobiego czy SPOJLER śmierć Jiraiy.SPOJLER,
przez co historia
> staje się nudna i wszystko można łatwo przewidzieć.

I tutaj.. niestety.... znów przyznam ci rację... Wprawdzie czasami w DB też były takie momenty
że ktoś umierał bezpowrotnie, ale trzeba przyznać że tutaj Naruto jest wyżej... I rzeczywiście
te pogrzeby musiałyby być bardzo poruszające... No cóż... Jak będę miał czas obejrzę losowy
odcinek Naruto w necie i się zobaczy czy to dobre.

Czym jest" plot armor", wie chyba każdy czytający Shoeny. Nie? No to już wyjaśniam, dosłownie znaczy "pancerz fabularny", można to porównać do deus ex machiny - autor tworzy jakieś wydarzenie by uchronić głównego bohatera od niechybnej śmierci. Czasem, jest to aż nazbyt widoczne, gdy walczą ze sobą postacie z dużą różnicą sił i doświadczenia, a słabszy cudownie wygrywa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie może numer dokładny numer odcinka kiedy hokage zaczynał walczyć z orochimaru na dachu podczas egzaminu.Z pó łroku temu skoczyłem tu oglądać a niewiem który to odcinekxP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W którym chapterze mangi zaczyna się walka z orochimaru? Bo nie chce mi się czekać na anime i chcę mangę poczytać :D I nie wiem od którego momentu zacząć :p I Kakashi Gaiden był przed czy po tym chapterze? Bo podobno nie było go w anime ale nei jestem pewien :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W którym chapterze mangi zaczyna się walka naruto vs orochimaru? Bo nie chce mi się czekać na anime
i chcę mangę poczytać :D I nie wiem od którego momentu zacząć :p I Kakashi Gaiden był przed
czy po tym chapterze? Bo podobno nie było go w anime ale nei jestem pewien :p

PS. sorka chciałem coś poprawić a dałem jako odpowiedź >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 20:24, Akamaroo napisał:

PS. sorka chciałem coś poprawić a dałem jako odpowiedź >.<

Spokojnie, spokojnie. Oto odpowiedzi których pragniesz :-)
Walka Orochi vs. Naruto-Kyuubi ?? 294 tutaj zaczyna się to na czym skończyło się anime
http://www.onemanga.com/Naruto/294/
Kakashi Gaiden ?? 239 chapter
http://www.onemanga.com/Naruto/239/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować