Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Hah jakoś fartownie ściągnałem akurat 239 chapter tylko nie czytałem jeszcze bo nie byłem pewny czy spoila sobie nie zrobię :p Dzięki za szybką odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 22:51, Keymil napisał:

przyjżyjcie się pokazanej osobie :D

O Rzesz O_o BUEHEHE Yondaime sfingował swoją śmierć XD Hehe sądzę że twórcy anime chcieli chyba strzelić Easter Egga XD Z którego odcinka to wytrzasnąłeś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej modyfikowałem swój post, ale nic z tego nie wyszło ;/ Ale że strona jest świetna, po prostu muszę zamieścic tego linka http://www.narutohurricane.com/narutoblog/2007/11/03/itachi-uchiha-the-real-murderer-part-1/ i
http://www.narutohurricane.com/narutoblog/2007/11/05/itachi-uchiha-the-real-murderer-part-2/
Polecam wszystkie artykuły, nie tylko ten o Itachim i masakrze klanu Uchiha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2007 o 22:58, Hubi Koshi napisał:

O Rzesz O_o BUEHEHE Yondaime sfingował swoją śmierć XD Hehe sądzę że twórcy anime chcieli chyba
strzelić Easter Egga XD Z którego odcinka to wytrzasnąłeś ??

właśnie szukam tego odcinka bo oglądałem to w przróbce ( głosowej mam nadzieje ) obym szybko znalazł ten docinek ale raczej powinien być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właściwie to możliwe że żyje bo krązą podejrzenia że yondaime to Nagato ( Pein) z akatsuki to yondaime
przecież był uczniem Jirayi a partnerką yondaime była Kushina Uzumaki też była uczenicą Jirayi ( raczej) i znowu to może być ona czyli Konan z akatsuki bo JIraya wziął pod opieke trzech ninja gdy były sierotami Yahiko Nagato i Konan więc istnieją podejżenia tylko że konan to kushina uzumaki a nagato ( pein) to Yondaime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 22:51, Keymil napisał:

przyjżyjcie się pokazanej osobie :D


ten odcinek wogóle był dziwny, w kolejce do toalety stał itachi i orochimaruxP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 12:10, Keymil napisał:

właściwie to możliwe że żyje bo krązą podejrzenia że yondaime to Nagato ( Pein) z akatsuki
to yondaime
przecież był uczniem Jirayi a partnerką yondaime była Kushina Uzumaki też była uczenicą Jirayi
( raczej) i znowu to może być ona czyli Konan z akatsuki bo JIraya wziął pod opieke trzech
ninja gdy były sierotami Yahiko Nagato i Konan więc istnieją podejżenia tylko że konan to
kushina uzumaki a nagato ( pein) to Yondaime

To najgłupsza rzecz jaką słyszałem. Tak najgłupsza. Dlaczego? Bo już wiemy kto jest liderem Akatsuki. Wiemy kim jest Tobi. Wiemy kim jest partnerka Peina. gdyby ten post powstał zanim zobaczylismy flashbacki Jiraiy to bym wybaczył, ale takiego szerzenia fermentu nie zdzierżę. Dlaczego Nagato to nie Yondaime? Bo Yondaime nie żyje, i przestał kwalifikować się jako dziecko przeznaczenia (lub rewolucjonista, jak kto woli) skończył zjedzony przez Shinigami. Kushima Uzumaki nie była jego partnerką - była jego żoną. Nie znamy imion partenrów Yondaime, najprawdopodobniej zginęli podczas którejś z wielkich wojen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, * SPOJLER* liderem Akatsuki jest Madara, sądze że pod postacią Tobiego.Dlaczego ? Bo w najnowszym chapterze Mangi jeden z Painów (:P) mówi ''Right after Madara ordered me to capture the nine-tails'' , co znaczy ''Zaraz potym kiedy Madara kazał mi złapać dziewięcio-ogoniastego''. Poza tym, gdyby ktoś się przyjrzał, zauważyłby, że ten Pain ma ochraniacz z innej wioski (nie pamietam jakiej :P) , więc to raczej nie Yondaime. * SPOJLER*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 13:13, Adamido napisał:

Poza tym, * SPOJLER* liderem Akatsuki jest Madara, sądze że pod postacią Tobiego.Dlaczego
? Bo w najnowszym chapterze Mangi jeden z Painów (:P) mówi ''Right after Madara ordered me
to capture the nine-tails'' , co znaczy ''Zaraz potym kiedy Madara kazał mi złapać dziewięcio-ogoniastego''.
Poza tym, gdyby ktoś się przyjrzał, zauważyłby, że ten Pain ma ochraniacz z innej wioski (nie
pamietam jakiej :P) , więc to raczej nie Yondaime. * SPOJLER*


No tak ale trza przyznać że jest bardzo podobny... Hmm a może to jakaś osoba podobna do niej i tyle ...

>btw. Ogląda ktoś anime Kekkaishi ? :)

Niee ... ;P a o czym jest? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 17:52, Akamaroo napisał:

Hmm a co ile wychodzi nowy chapter mangi? Tydzień, dwa?

Co tydzień z wyjątkami (Golden week [chyba maj], mistrzostwa baseballa [???] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 22:51, Keymil napisał:

przyjżyjcie się pokazanej osobie :D


Oj kurczę, ale numer ^^ Pewnie żart animatorów i nagroda dla tych uważnych - przyznaj się, że nie masz życia prywatnego i cały wolny czas spędzasz przeglądając anime klatka po klatce i mierząc długość poszczególnych kresek!

Nie, joke naturalnie xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A OTO WYWIAD Z KISHIMOTO - JUMP FESTA 2008 (wszystko dzięki bleach exile :D)
1. Is Jiraiya dead?
Kishi : He lives..............................in your heart.
Naruto has to be grown up. Shikamaru also needed to be grown up. And Sakura will have to be grown up, too. Lee? Lee doesn''t need to be grown up anymore.

2. What''s gonna happen next year?
Kishi : Started with Sasuke vs Itachi battle.
I''m gonna write about mainly Sasuke next year. And Kakashi and Sakura, after that. Especially Kakashi. I can''t tell yet but a huge event will happen to him.

3. What kind of way of ending do you do with Sasuke vs Itachi battle?
Kishi : I can''t tell. But I have kept this waiting to manga readers for a long time. So I''ll have to make everyone gets content with it.

4. Describe the color of Sasuke vs Itachi battle.
Kishi : Glossy-Black

5. Describe the color of Kakashi story which you just mentioned about.
Kishi : Dark Blue

6. You said you''re gonna write about Sasuke, Kakashi and Sakura. What about Naruto?
Kishi : Naruto has to wait.

7. Are you gonna write the battle of each member of Hebi?
Kishi : Actually I didn''t want to. But Shueisha ordered me to do with something about them.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 22:32, Hubi Koshi napisał:

> And Sakura will have to be
> grown up, too.
Innymi słowy, Papa ostatnia spośród Sannin :-(

Taa, kontynuując przewidywania
-Kakashi zostanie Hokage?
-Tobi to albo Obito, albo Madara w ciele obito (Dark Blue? hmmm?)
-Naruto z pewnością czeka trening
-Jeżeli każdego członka Hebi czeka walka ... Karin vs Sakura/Hinata , Juugo- nie mam pojęcia ;] Chouji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 22:37, Sand Wraith napisał:

-Kakashi zostanie Hokage?

Wcale prawdopodobne. Jeśli Tsunade zginie to Kakashi wydaje się najbardziej "wypasionym" jouninem w wiosce Ukrytego Liścia, jakoś sobie nie wyobrażam w tej roli Maito Gaia XD

Dnia 27.12.2007 o 22:37, Sand Wraith napisał:

(Dark Blue? hmmm?)

Ciemno Niebeski... może to znaczyć że dość depresyjna ta historia będzie.

Dnia 27.12.2007 o 22:37, Sand Wraith napisał:

-Naruto z pewnością czeka trening

Jego zawsze czekają treningi :-)

Dnia 27.12.2007 o 22:37, Sand Wraith napisał:

-Jeżeli każdego członka Hebi czeka walka ... Karin vs Sakura/Hinata , Juugo- nie mam pojęcia
;] Chouji?

Taa Karin i Sakura to MUS, chociaż jeśli już mamy Fangirl vs. Fangirl co ty na to by Sakurę wsparła Ino ?? Ostatecznie to też fanka Sasuciaka. Jugo ?? Och na niego będzie potrzebny chyba ktoś naprawdę mocny... nie wiem, może Yamato ?? Zresztą sądzę że to będą walki Team vs. członek Hebi. Ostatecznie Konoha ma przewagę liczebną. Ach jeszcze jedno, sądząc z tego jakiego pecha ma Shikamaru to może jemu przypadnie Karin, a potem ZNOWU przyjdzie mu z pomocą Temari XD
Jeśli chodzi o Sasuke i Itachiego... Glossy Black. Lśniąco Czarny to chyba znaczy że walka dwóch fantastycznych, ale przeżartych złem shinobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować