Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2007 o 10:22, DreaN napisał:

Naruto rządzi! Oglądałem kiedyś na stronie kreskowka.pl 150 odc. potem mi się znudziło i przeszdłem
na inne anime, a aktualnie nic nie oglądam:p Ale nie zaluje tego co widzialem :D


Rządzisz koleś :D Ja oglądałem tylko 170 odcinków zwykłego Naruto i 41 Shippudena :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boooże ! Właśnie obejrzałem najnowszy odcinek Naruto ( odc. 40-41) , w którym głowny bohater poddał się transformacjii w Kyuubi''ego AŻ do czwartego wyrośniętęgo ogona ... Co się tam działo !
Zastanawiam się czy ktokolwiek z Akatsuki dałby mu rade z czterema lub większą ilością ogonów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 12:26, roforulez666 napisał:

Boooże ! Właśnie obejrzałem najnowszy odcinek Naruto ( odc. 40-41) , w którym głowny bohater
poddał się transformacjii w Kyuubi''ego AŻ do czwartego wyrośniętęgo ogona ... Co się tam działo
!
Zastanawiam się czy ktokolwiek z Akatsuki dałby mu rade z czterema lub większą ilością ogonów
...

Odcinek nie do końca mi się spodobał - w większości "przepatrzany" + wstawki flashbackowe + te konkursowe = zwykły odcinek a nie jakiś special. Naruto zdecydowanie zbyt długo przechodził w 4tail mode co jak dla mnie zniszczyło klimat ... Za to następny odcinek (emitowany 10 stycznia, why? T_T) jeżeli studio pierot nic nie spieprzy będzie wypaśny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 12:39, Sand Wraith napisał:

> Boooże ! Właśnie obejrzałem najnowszy odcinek Naruto ( odc. 40-41) , w którym głowny
bohater
> poddał się transformacjii w Kyuubi''ego AŻ do czwartego wyrośniętęgo ogona ... Co się
tam działo
> !
> Zastanawiam się czy ktokolwiek z Akatsuki dałby mu rade z czterema lub większą ilością
ogonów
> ...
Odcinek nie do końca mi się spodobał - w większości "przepatrzany" + wstawki flashbackowe +
te konkursowe = zwykły odcinek a nie jakiś special. Naruto zdecydowanie zbyt długo przechodził
w 4tail mode co jak dla mnie zniszczyło klimat ... Za to następny odcinek (emitowany 10 stycznia,
why? T_T) jeżeli studio pierot nic nie spieprzy będzie wypaśny :D


Nom, Naruto powoli zmieniał się w Kyuubi''ego ... wiekszośc czasu gapił się głupio na Orochimaru lub Kabuto ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe ale napisał, że oglądał tylko ten jeden odcinek >.<

Co do najnowszego "speciala" to poracha... Cały odcinek zapełniony gapieniem się na siebie i powtarzaniem tekstów typu "Don''t talk about Sasuke like he belongs to you" :( Myślałem, że jak będzie hour special to będzie już walka Naruto vs Orochimaru ale zawiodłem się :p A na następny ep trzeba niestety czekać aż do 10 stycznia :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 11:22, DreaN napisał:

> 150 odcinków obejżał, nie 150 odcinek.
wlasnie... a shuppidena 27 ^^


To źle cię zrozumiałem, pisz wyraźniej :P A tak apropos fillera to moja opinia jest taka sama jak innych, za mocno przedłużano ten odcinek, mogli by nie robić tych wszystkich retrospekcji i konkursów i zająć się walką z Orochimaru.

roforulez666 - większość Akatsuki by se z nim dała rady, oni mają naprawdę kozackie umiejętności, Deidara i Sasori może byli słabi ale reszta to już zupełnie inna liga xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 14:41, Marcin321 napisał:

> > 150 odcinków obejżał, nie 150 odcinek.
> wlasnie... a shuppidena 27 ^^

To źle cię zrozumiałem, pisz wyraźniej :P A tak apropos fillera to moja opinia jest taka sama
jak innych, za mocno przedłużano ten odcinek, mogli by nie robić tych wszystkich retrospekcji
i konkursów i zająć się walką z Orochimaru.

Człowieku ! To jest właśnie ich pomysłowość jesli chcesz zobaczyć walke z orochimaru musisz cierpliwie ogladac pare odcinkow a potem masz 10 minut akcji i znowu ;] wdg mnie na takim szkielecie działa większość anime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 14:43, DreaN napisał:

> > > 150 odcinków obejżał, nie 150 odcinek.
> > wlasnie... a shuppidena 27 ^^
>
> To źle cię zrozumiałem, pisz wyraźniej :P A tak apropos fillera to moja opinia jest taka
sama
> jak innych, za mocno przedłużano ten odcinek, mogli by nie robić tych wszystkich retrospekcji

> i konkursów i zająć się walką z Orochimaru.
Człowieku ! To jest właśnie ich pomysłowość jesli chcesz zobaczyć walke z orochimaru musisz
cierpliwie ogladac pare odcinkow a potem masz 10 minut akcji i znowu ;] wdg mnie na takim szkielecie
działa większość anime


Ja tam już widziałem w mandze tę walkę więc nawet na nią nie czekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuję się jak terrorysta podkładający w budynku brudną bombę.
UWAGA! UWAGA! Wszyscy którzy nie uważają się za potężnych psychicznie twardogłowych Supermanów NIE OGLĄDAĆ TEGO
Ci którzy się za takich uważają niech po prostu klikną na Kakashiego
http://nn-meg.deviantart.com/art/Stupid-Sakura-project-21-68374543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 17:48, Hubi Koshi napisał:

Czuję się jak terrorysta podkładający w budynku brudną bombę.
UWAGA! UWAGA! Wszyscy którzy nie uważają się za potężnych psychicznie twardogłowych Supermanów
NIE OGLĄDAĆ TEGO
Ci którzy się za takich uważają niech po prostu klikną na Kakashiego
http://nn-meg.deviantart.com/art/Stupid-Sakura-project-21-68374543

Jej MOCNE...myślałem że nie wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 17:48, Hubi Koshi napisał:

Czuję się jak terrorysta podkładający w budynku brudną bombę.
UWAGA! UWAGA! Wszyscy którzy nie uważają się za potężnych psychicznie twardogłowych Supermanów
NIE OGLĄDAĆ TEGO
Ci którzy się za takich uważają niech po prostu klikną na Kakashiego
http://nn-meg.deviantart.com/art/Stupid-Sakura-project-21-68374543


LOL Niezłe widać ze autor się namęczył nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2007 o 18:21, Shadow Raziel napisał:


LOL Niezłe widać ze autor się namęczył nad tym


Poniżej pisze że pracował nad tym pół roku, LOL!
A filmik całkiem niezły, Jiraya najlepszy, no i Sakura rzucająca kunaiami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ostatnio jeden odcinek Naruto. Wiem, że to tylko jeden i będziecie pewnie się wściekać i w ogóle... Ale oglądając odcinek gdzie klony walczyły odnosiłem wrażenie że autor zupełnie nie miał pomysłu... Dialogi które padały były dziwnie powtarzane i sprawiały wrażenie jakby się kupy nie trzymały. Dialogi były również sztywne... Nie mówiąc już o samych słowach na temat tych klonów oraz pomysłem z klonami bo gdy pojawiały się co chwile inne rodzaje klonów to myślałem że zwariuje z nudów!
Wydaje mi się też że Nartuto jest zbytnio przesadzony. Naruto jako postać. Jest on do przesady silny w porównaniu z kompanami... OK. Rozumiem... To ktoś specjalny... Ale bez przesady! Nie róbmy z gówniarza bohatera 1000x lepszego od starszych kolegów!
Zawiodłem się... Może trafiłem na słaby odcinek... nie wiem... To co zobaczyłem nie przekonało mnie... Szkoda... Nie zostaje nic jak tylko czekać na DB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować