Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Heh znam angielski i wiem co oznaczają kolory - dlatego napisałem o Obito -> mroczne flashbacki? (mimo to dalej liczę że będzie to tylko jego ciało, a za wszystko odpowiada Madara)
A czy Itachi jest faktycznie przeżarty złem? Przez całe Naruto nie widziałem żeby zabił KOGOKOLWIEK. Klan Uchiha, IMHO wybił ktoś inny, ja stawiam na Madarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 22:55, Sand Wraith napisał:

Heh znam angielski i wiem co oznaczają kolory - dlatego napisałem o Obito -> mroczne flashbacki?
(mimo to dalej liczę że będzie to tylko jego ciało, a za wszystko odpowiada Madara)

Hej ty mnie tu nie oskarżaj o zarzucanie ci słabości w angielskim :-P To było po prostu takie głośne rozmyślanie. Mhm Mroczne->Depresyjne. Pasuje jak najbardziej ^^ Hehe ale radośnie demonizujemy tego Madarę, ledwo się pojawił i już wszystkiemu winny.

Dnia 27.12.2007 o 22:55, Sand Wraith napisał:

A czy Itachi jest faktycznie przeżarty złem? Przez całe Naruto nie widziałem żeby zabił KOGOKOLWIEK.
Klan Uchiha, IMHO wybił ktoś inny, ja stawiam na Madarę.

Wiem wiem czytałem tą teorię którą podrzuciłeś i jakkolwiek jest dość rewolucyjna i OMFG to jest w niej sporo racji. Szczerze mówiąc mnie samego trochę gryzło to że Itachi sam jeden wyrżnął calutki klan, wcale nie słabych gości. Poza tym dodam coś od siebie, gdy Orochimaru próbował przejąć jego ciało to idę o zakład że Itachi mógł go za to bez problemu zabić, ale tego nie zrobił. Swoją drogą nadal sobie łamię głowę czy Orochi przeżyje swój wielki powrót czy nie.

Swoją drogą Naruto robi się coraz mroczniejszy. W pierwszej "serii" przed Time Skipem była tylko jedna istotna śmierć, na dodatek nie poszła na marne, bo Sarutobi zdołał zapieczętować ramiona Orochiego. Teraz mieliśmy dwie bezsensowne śmierci, Asumy i Jirayi, zginęli a nic nie zyskali, może poza wiedzą o tożsamości Peina w przypadku Jirayi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PLUS
Ciało jednego z Peinów - Tsunade na pewno wyciągnie z niego jakieś sensowne wnioski ;]
Btw. Gdyby w świecie Naruto istniał czarny rynek transplantacji, to Tsunade (bo to chyba jest zostanie dostarczone to ciało) zbiła by majątek na Rinneganie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 23:13, Sand Wraith napisał:

Ciało jednego z Peinów - Tsunade na pewno wyciągnie z niego jakieś sensowne wnioski ;]

Fakt nie pomyślałem o tym, bez dwóch zdań może się przydać. Z drugiej strony kto wie czy Pein nie będzie w stanie tego ciała "reaktywować" na odległość ??

Dnia 27.12.2007 o 23:13, Sand Wraith napisał:

Btw. Gdyby w świecie Naruto istniał czarny rynek transplantacji, to Tsunade (bo to chyba jest
zostanie dostarczone to ciało) zbiła by majątek na Rinneganie :P

Wątpię, pewnie by go w jakimś zakładzie przegrała XD Z drugiej strony tak na dobrą sprawę to poza "synchronizacją" ciał ten Rinnengan nie pokazał żadnych wypaśnych możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2007 o 23:23, Hubi Koshi napisał:

Wątpię, pewnie by go w jakimś zakładzie przegrała XD Z drugiej strony tak na dobrą sprawę to
poza "synchronizacją" ciał ten Rinnengan nie pokazał żadnych wypaśnych możliwości.

Heh, zauważ że prawdziwy właściciel Rinnengana nawet się nie spocił. Ultimate Rasengan wyglądał wypaśnie - jednak nic po nim, gdy jest z Peinów po prostu go wchłonął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 23:35, Sand Wraith napisał:

Heh, zauważ że prawdziwy właściciel Rinnengana nawet się nie spocił. Ultimate Rasengan wyglądał
wypaśnie - jednak nic po nim, gdy jest z Peinów po prostu go wchłonął.

Owszem z drugiej strony to może być po prostu "zdolność specjalna" tego akurat ciała, którą mógłby wykorzystywać nawet nie mając Rinnengana. Cóż pozostaje czekać na autopsję i werdykt naszej kochanej Hokage-sama :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytat :P
Naruto: "I''m going to be the Fifth Hokage one day..."

(The Third dies and Tsunade becomes the Fifth)

Naruto: "I''m going to be the Sixth Hokage one day..."

(Tsunade dies and Kakashi becomes the Sixth)

Naruto: "I''m going to be the Seventh Hokage one day..."

Better hurry up Naruto or there won''t be any room on that mountain for your face.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 02:21, Sand Wraith napisał:

Better hurry up Naruto or there won''t be any room on that mountain for your face.

BUEHEHEHE So True XD So True. Ja tam współczuję Konohamaru... czy jak tam się ten wnuk Sarutobiego nazywał dla mnie niego będą musieli górę domajstrowywać XD Ostatecznie chce zostać Następnym po Naruto Hokage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 02:24, Hubi Koshi napisał:

> Better hurry up Naruto or there won''t be any room on that mountain for your face.
BUEHEHEHE So True XD So True. Ja tam współczuję Konohamaru... czy jak tam się ten wnuk Sarutobiego
nazywał dla mnie niego będą musieli górę domajstrowywać XD Ostatecznie chce zostać Następnym
po Naruto Hokage.

No, następne twarze to chyba z kartonu, albo jakiegoś papieru mache zrobią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 23:13, Sand Wraith napisał:

Btw. Gdyby w świecie Naruto istniał czarny rynek transplantacji, to Tsunade (bo to chyba jest
zostanie dostarczone to ciało) zbiła by majątek na Rinneganie :P

Swoją drogą tak sobie ostatnio przeglądałem chaptery Naruto i... może taki czarny rynek na pewno istnieje. Rzuć sobie okiem tutaj
http://www.onemanga.com/Naruto/320/15/
Ci goście trzymają te ciała w Lodówkach. Gdyby zależało im tylko na "głowach" to by się ich potem szybko pozbywali. Może dokonują na nich autopsji, wycinają organy itp. itd. To wcale nie jest takie bezsensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 22:50, Warrior Within napisał:

No i zaczeło się Sasuke vs. Itachi, narazie jest wyrównana walka i nie wygląda na to że sięskończyła(wręcz
przeciwnie to początek)

Ty... skąd ty wytrzasnąłeś najnowszy chapter... no powiedz nie bądź sęp XD Ja na stronkach z których nowe chaptery biorę jeszcze nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 22:52, Hubi Koshi napisał:

> No i zaczeło się Sasuke vs. Itachi, narazie jest wyrównana walka i nie wygląda na to że
sięskończyła(wręcz
> przeciwnie to początek)
Ty... skąd ty wytrzasnąłeś najnowszy chapter... no powiedz nie bądź sęp XD Ja na stronkach
z których nowe chaptery biorę jeszcze nie mam.

Z tej samej co dałeś do niej link post wyżej( jest co prawda jeszcze po chińsku ale tu praktycznie nie ma słów tylko walka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 22:55, Warrior Within napisał:

Z tej samej co dałeś do niej link post wyżej( jest co prawda jeszcze po chińsku ale tu praktycznie
nie ma słów tylko walka)

Faktycznie teraz jak sprawdziłem to są nowe chaptery, ja zazwyczaj najpierw wypatruje ich na stronie Mangahelpersów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje, że jak ktoś pisze o czymś co dzieje się w mandze, a nie ma tego jeszcze w anime to niech napisze najpierw np. Manga. Przynajmniej tym sposobem nie zepsuje zabawy z oglądania anime zdradzając coś.

A tak wogóle to Naruto rządzi. To jedno z najlepszych anime jakie oglądam (lub też oglądałem). Oglądam go na naruto.wbijam.pl, bo jest wszystko przetłumaczone na polski, choć myślę, że i z angielskim nie miał bym problemu (ach te lenistwo). Oczywiście nie jest to ta cenzurowana jetixowa wersja tylko japońska przetłumaczona najpierw na angielski, a następnie na polski.

Naruto rullez !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 21:48, safran44 napisał:

Cześć mam takie pytanie. Co się stało z Rin z dawnej drużyny gdy był jeszcze w zespole z Uchiha
Obito i Namikaze Minato (4th Hokage)??

Nie wiadomo, jeśli się nie mylę to od czasu Gaidena nie została ani razu wspomniana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować