Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Spoiler

Eeee trochę to dziwne, wydawało mi się, że te białe żebra to było Susanoo :>
No i wiadomo, że Sas ma podwójnego Mangekyou. Ciekawe skąd -_-''
Upewniliśmy się tym samym że Gaara nie stracił nic po stracie Ichibiego.
A Raikage poleciał po bandzie z tym co zrobił xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

> A Raikage poleciał po bandzie z tym co zrobił xD

Rozwaliło mnie to, że bez żadnego wahania to zrobił. Może ten jego "asystent" (czy tam ochroniarz) jednak zregeneruje tę jego łapę? W końcu cały czas jest zasłonięta.
Nie no, ten mutek z pieczęcią ciągle żyje >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pięknie że chapterek prędzej wyszedł.

Spoiler

Gaara pokazuje że po stracie bijuu nadal jest potężnym kage. Sasuke to jest jednak "hajt". Susanoo to jest coś potężnego w defensywie jak i w ataku. Co teraz zrobię kage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko nie związane z tym co się teraz dzieje w mandze. Jak myślicie Kakashi dostanie jakiegoś power-upa Sharingana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 08:32, sirdoom napisał:

Hmmm w tym tygodniu jest bez anime naruto? Bo coś nigdzie nie ma 127 odcinka, a nikt
nic o tym nie pisał...

Jak już będzie, to dzisiaj, jak nie dzisiaj, to jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - w którym odcinku Sasuke "walczy" z Orochimaru? przestałem oglądać już dość dawno gdy nie wytrzymałem po dwóch odcinkach filerów i teraz nie wiem odkąd zacząć oglądać, a chcę je minąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie fillery skończyły się w odcinku 112. Możesz zacząć od odcinka 113 (aczkolwiek ten odcinek został w większości zapchany wspomnieniami i więcej właściwej akcji jest od 114). Pierwszych kilka odcinków jest pół-fillerami, ale mimo to są częścią właściwej fabuły i można je obejrzeć. Potem akcja już trochę przyspiesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie rzecz biorac to ostatnio Naruto troche lipne jest
niby walka, niby akcja, ale saskaczowi odbija, raikage sobie reke odcina, no dajcie spokoj... a pieczecie to czym on bedzie wykonywal teraz? jezykiem? nawet biorac pod uwage to, ze ma niesamowita ilosc chakry, to taijutsu nie jest najpotezniejsza sztuka walki
w ogole brakuje mi rozwoju watku z Hinata, wyznala mu milosc a Naruto to przelecialo kolo nosa ~_~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kishimoto leci po kolei z wątkami, jakby się nie dało zauważyć. Stara się nie mieszać dodając po trochu ze wszystkiego do jednego chapka. Imo na Hinatę przyjdzie czas :P
Co do raikage... skoro w tym świecie przeszczepienie oka jest rzeczą banalną, to z ręką problemu raczej nie będzie. Poza tym było wielu w świecie Naruto, którzy wykonywali pieczęcie jedną ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 09:25, sirdoom napisał:

Kishimoto leci po kolei z wątkami, jakby się nie dało zauważyć. Stara się nie mieszać
dodając po trochu ze wszystkiego do jednego chapka. Imo na Hinatę przyjdzie czas :P
Co do raikage... skoro w tym świecie przeszczepienie oka jest rzeczą banalną, to z ręką
problemu raczej nie będzie. Poza tym było wielu w świecie Naruto, którzy wykonywali pieczęcie
jedną ręką.


Automaila trzeba zastosować XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 09:39, Ichibanboshi-kun napisał:

Automaila trzeba zastosować XD

Eee tam, jak to Raikage to mu zamontujmy Tesla Coil z C&C i nawet nie będzie Sealów musiał robić żeby błyskawicami strzelać :-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 09:41, Hubi_Koshi napisał:

Eee tam, jak to Raikage to mu zamontujmy Tesla Coil z C&C i nawet nie będzie Sealów musiał
robić żeby błyskawicami strzelać :-3

Ale popatrz jak to czadowo brzmi: Fullmetal Raikage XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 09:43, Ichibanboshi-kun napisał:

Ale popatrz jak to czadowo brzmi: Fullmetal Raikage XD

Tylko co jeśli w tych Automailach jest jakaś elektronika, plus przy przepuszczaniu prądu może powstać pole-elektromagnetyczne i Raikage stanie się Kunai&Shuriken Magnet XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować