Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2010 o 22:00, Karol44 napisał:

Spoiler

Czyżby sam pein miał zdobyć 6 ogoniastego?


Spoiler

Jeśli czytasz mangę to chyba jesteś świadomy, że nie ; d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy chapter

Spoiler

Aha, znaczy mam rozumieć, ze po walce z Danzo Saskacz i tak dostanie superduper power upa i załatwi Kakashiego? Czy może naruto dobiegnie?
Dobrze, że Karin żyje :)



@soshman

Czadowa :D Nie ma w 1080p jej :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Kakashi nie deadnie to raz, bo skoro jest rok Kakashiego ogłoszony przez Kishiego to chyba nie zabije centrycznej postaci swoich chapterów, Naruto dobiegnie albo Sasek zacznie ślepnąć jak to mu już zaczął wróżyć Madara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 14:19, Ichibanboshi-kun napisał:

@soshman
Czadowa :D Nie ma w 1080p jej :)?

To było na początku któregoś chaptera. Nie chcę mi się szukać. To było wszystko co naprędce znalazłem u Wujka G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 15:33, Karol44 napisał:

Ale w anime pein po 6 ogoniastego idzie chyba wiec ciekawie może być.

Mówił, że idzie już na Konohe. Po prostu będzie długo iść, aż się fillery skończą :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 14:57, Jakli napisał:

Spoiler

Kakashi nie deadnie to raz, bo skoro jest rok Kakashiego ogłoszony przez Kishiego
to chyba nie zabije centrycznej postaci swoich chapterów, Naruto dobiegnie albo Sasek
zacznie ślepnąć jak to mu już zaczął wróżyć Madara.



Będę trzymał z tę opcję kciuki.
A obejrząłem sobie odcinek anime - jakoś nie mam ochoty już tego oglądać od fillerów z Sanbim - i przyznam, takie walki jak ta Hachibiego warte są obejrzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 15:52, Ichibanboshi-kun napisał:

Będę trzymał z tę opcję kciuki.
A obejrząłem sobie odcinek anime - jakoś nie mam ochoty już tego oglądać od fillerów
z Sanbim - i przyznam, takie walki jak ta Hachibiego warte są obejrzenia :D

Fillery z Sanbim to chyba w ogóle najgorsze fillery Shippuudena. Akcja toczy się tam tak powoli, że można przeskoczyć kilka odcinków, a i tak nadal wiedzieć co się dzieje. Te najnowsze przez 2 ostatnie odcinki mocno zwolniły na tempie akcji, ale może teraz będzie trochę lepiej. Summon Paina na końcu odcinka może oznaczać, że to on będzie tym, który schwyta Utakatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 15:33, Karol44 napisał:

Ale w anime pein po 6 ogoniastego idzie chyba wiec ciekawie może być.

6? Aaaa, bo myślałem o 9 i myślałem, że tak napisałeś ;P. Sory ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na waszym miejsuc juz dawno rzucilbym anime, bo to bieda neiziemska :P
manga zreszta tez ostatnimi czasy nie powala, ale zaczyna robic sie ciekawie
w ogole walka Danzo vs Sasuke moglaby byc rozlozona na 2 chgap-tery i koniec, bez zbednych farmazonow i tak bylo z gory wiadomo kto wygra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 15:47, Piciambeer napisał:

> Ale w anime pein po 6 ogoniastego idzie chyba wiec ciekawie może być.
Mówił, że idzie już na Konohe. Po prostu będzie długo iść, aż się fillery skończą :]

Ma strasznie długą drogę :P
@Karol44 nie przeginasz aby? Wcale jakoś rażącej liczby błędów u niego nie ma. Dwa razy mu się palce zaplątały na klawiaturze, no i nie chciało mu się naciskać Controla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz 15 błędnie napisanych wyrazów naprawdę nie rzuca się w oczy.
Gdyby każdemu controla się nie chciało wciskać to te forum by wyglądało okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 19:04, Karol44 napisał:

Wiesz 15 błędnie napisanych wyrazów naprawdę nie rzuca się w oczy.
Gdyby każdemu controla się nie chciało wciskać to te forum by wyglądało okropnie.

Jeżeli się już tak czepiasz ludzi, to może też byś sam się poprawił i zaczął używać znaków interpunkcyjnych innych niż kropka (ew. pytajnik, czy wykrzyknik).
I o ile wiem, to forum jest rodzaju nijakiego więc "te forum" jest formą niepoprawną.
Mylić się ludzka rzecz. Tacy ludzie dodają forum klimatu - brałem udział w kilku dyskusjach z pewnym userem, który za nic miał sobie wszelkie zasady interpunkcji i w ogóle nie używał ctrl.
mozesz sobie wyobrazic jak to bylo czytac jego posty dzieki mojej malej prezentacji nie sposob bylo sie czasem rozeznac gdzie jest koniec zdania a gdzie poczatek.
Co ciekawe swoje wypowiedzi - z tego co pamiętam - kończył zawsze kropką :)

Wracając do tematu - anime zakończyłem oglądać po tym jak zabili Asumę, więc dość dawno temu. Manga ostatnio jednak nuży mi się jak flaki z olejem i zastanawiam się, czy nie przestać w ogóle czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytajnika?skończmy temat o błędach.

A tak na marginesie może maska madary to madara tak jak w fable maska jacka rzeźnika;-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 20:59, Karol44 napisał:

A tak na marginesie może maska madary to madara tak jak w fable maska jacka rzeźnika;-d


Jeżeli wytykasz błędy komuś to najpierw zacznij od siebie
Co do maski, to raczej odpada, bo wtedy Madara by jej nie sciagal, a to juz sie w serii zdarzylo

Mozecie mnie uswiadomic co do kontrola, bo nie ogarniam niestety? Przez tyle lat pisalem posty na forum, jakos nikt nie mial problemu z ich odczytaniem, a udzielajac sie na kilku forach nie chce mi sie czytac n razy tego samego posta, czy nawet klikac prawym przyciskiem i wstawiac polskie znaki do tego co napisalem; czlowiek i tak zazwyczaj zwraca uwage jedynie na pierwsza i ostatnia litere w wyrazie, reszte roboty, jakkolwiek literki nie bylyby poukladane odwala mozg, a forum, to zarowno nie blog, ani nie ksiazka gdzie piszac sprawdza sie to co sie pisze EOT

Jeśli zaś rzecz tyczy się anime - co do niego mam? Jest biedne fabularnie? Walki są słabo zrealizowane, kreska zakrawa w niektórych odcinkach na kpinę? Mówiąc, ze Naruto jest fajne albo wykazujesz ignorancję i twoja znajomość anime ogranicza się do tej serii, ewentualnie shounenow, albo masz niskie wymagania co do jakości produkcji, które oglądasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Ty czytasz mange czy nie? ;/ Bo jeśli tak to albo mało dokładnie, albo jesteś niedomyślny.
Gdy Danzou miał użyć Inzagi w walce z Saskiem, nagle Madara sobie przypomniał o tej technice. O dziwo pozbywa ona oka wzamian za przeżycie. Stąd też, domysł, że Madara użył Inzagi w walce z Hashiramą i póki nie znajdzie nowego oka (ohhh Danzou miał ich całkiem sporo :D) to prawdopodbnie maski nie zdejmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 06:52, Jimmi napisał:

Jeśli zaś rzecz tyczy się anime - co do niego mam? Jest biedne fabularnie? Walki są słabo
zrealizowane, kreska zakrawa w niektórych odcinkach na kpinę? Mówiąc, ze Naruto jest
fajne albo wykazujesz ignorancję i twoja znajomość anime ogranicza się do tej serii,
ewentualnie shounenow, albo masz niskie wymagania co do jakości produkcji, które oglądasz


I tak każdy shonen wymięka w walce z Fullmetalem ;)

Ja anime również już nie oglądam, czasem wyrywkowo, bo muzyka jest świetna i walki niektóre przyjemnie obejrzeć w tej postaci.
No i fillery... Czemu nie mogą ich robić na poziomie naprawdę dobrych filmów z serii Shippuuden? No i skzoda, że w następnych filmach nie ciągnął wątku z poprzedniego, skoro to i tak nie ma w ogóle związku z mangą ;)
Niestety manga również pikuje ostro w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować