Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Przeczytałem jeszcze raz mangę od momentu ataku Paina i muszę jedno przyznać - to jest piękne! Nawet zrozumiałem decyzję Kishiego odnośnie wskrzeszenia poległych. Wszak Pain mający się za boga musiał odejść w wielkim stylu. Jednak jedno nadal mnie mierzi: co z wątkiem miłosnym Hinaty i Naruto? Trochę głupio, że nasz heros nawet się do niej nie pofatygował. Nie mogę się doczekać, aż ta walka zostanie pokazana w anime (oby tylko nie dodali żadnych fillerów, bo zabiję, ugotuję, pokroję na kawałeczki i znowu zabiję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

McFlash znajaż życien apewno zobaczymy jeszcze fillery. Więc siętak nie napalajmy na tą akcje, chociaż tez bym chciałzobaczyc jak najszybciiej Naruto versus Pein ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 18:59, Marciano napisał:

McFlash znajaż życien apewno zobaczymy jeszcze fillery. Więc siętak nie napalajmy na
tą akcje, chociaż tez bym chciałzobaczyc jak najszybciiej Naruto versus Pein ;]


Akurat tu mi chodziło o to, by nie było fillerów w samej walce Naruto z Painem. Niech sobie robią jeszcze fillery z dwa lata (chociaż znając fandom, pewnie co miesiąc będzie o jednego gościa w ekipie mniej), byle by pokazali w końcu tę walką taką, jaka być powinna + genialna muzyka Masudy do wielkiego wejścia Naruto ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś podać muzykę, która pojawia się gdy Suigetsu dowiaduje się kto zabił Zabuzę ? We wcześniejszym odcinku tez była, a mianowicie wtedy gdy Sasuke przeciwstawiał się rytuałowi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni nie mogą sie opanować i musieli wymyślić jakąś beznadziejną historie jak Suigetsu zdobywa miecz:P Po tylu fillerach mogliby trzymać sie mangi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 22:29, shinoda napisał:

Oni nie mogą sie opanować i musieli wymyślić jakąś beznadziejną historie jak Suigetsu
zdobywa miecz:P Po tylu fillerach mogliby trzymać sie mangi:/


Ale chyba dobrze, że robią to w taki sposób ;p Lepsze to, niż szybkie uwinięcie się z wątkiem mangi, i kolejne pół roku, rok fillerów -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

#453

Spoiler

Zetsu jak zwykle zadziwia swoimi zdolnościami, koleś jest jedną z najdziwniejszych postaci jakie widziałem w mangach i anime. I widać jak akcja się rozkręca, za chwilę spotkanie 5 Kage, ukazany Gaara zmierzający na to spotkanie. I Madara, który chce szybciej zrealizować swój plan, który mnie teraz bardzo zaciekawił, ale pewnie z pół roku przyjdzie czekać na jego realizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Summon Nagato w chapterze 447, zdziesiątkował grupę Anbu i Ninja Kiri Gakure w kilka sekund, wyglądało to tak jakby po prostu wysysał z nich dusze . Uderzające podobieństwo do posągu, który Pein przywoływał do wyciągania Bijuu z Jinchuriki, prawda? Pózniej jedynie brakuje mu tych 9 oczu, choćby zamkniętych powiek... Z tąd nasuwają się pytania: czy 9 Bijuu mają ożywić "Gedo Mazo"? Czy to właśnie ma być "bronią ostateczną" .A teraz Madara chce by Sasuke kontrolował Gedo Mazo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wkręcą fillery w walce Naruto vs Pein to przysięgam, że zrobię nalot Kamikaze na ich budynek. Nie chcę, żeby walkę Naruto i kolczykorożca przerwała jakaś historia o zagubionej żabie uciekającej przed demonem-bocianem ;/.

Chap 453 : Mógł być, podobał mi się. Ale Sakura strasznie szybko się rozkleiła. No właśnie i co dalej z NaruHiną? Oni ona do niego, ani on do niej...jakby do mnie dziewczyna coś takiego powiedziała to bym do niej tylko leciał na łeb na szyję. Nawet blizny bym sobie zostawił na pokaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 22:01, Leos8 napisał:

Ale Sakura strasznie szybko się rozkleiła.

Niczym Ino w animcu...

Dnia 26.06.2009 o 22:01, Leos8 napisał:

No właśnie i co dalej z NaruHiną?

No nie ty jeden oczekujesz kontynuacji tego wątku, ale jak na razie to cicho sza :/
Może jak Narciaż zostanie w końcu Kage to zagada do niej? :P
Poza tym nie wiadomo czy jeszcze coś czuje do Sakury, czy zrozumiał że to szczeniacka miłość była czy może ż i tak nie ma szans... A kto go tam wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autor mangi go wie. Niestety tylko on ;] A co do paringu to zobaczymy niedługo. * pamiętajcie, że to pojęcie względne * JA nie mogę się doczekać konfrontacji Sasuke z Naruto * i nie chodzi mi o samą walkę tylko o spotkanie *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 22:36, Marciano napisał:

Autor mangi go wie. Niestety tylko on ;] A co do paringu to zobaczymy niedługo. * pamiętajcie,
że to pojęcie względne * JA nie mogę się doczekać konfrontacji Sasuke z Naruto * i nie
chodzi mi o samą walkę tylko o spotkanie *


Hmm... Może w końcu Naruto na poważnie przywali mu z kolana...

A co do wątku love-story. Tak mi się wydaje, że autor go pominął z powodu... Głupiego roztargnienia. Wszyscy przecież czekają na snobistycznego Sasuke, a nie na nieśmiałą Hinatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 01:05, Tymonius napisał:

A co do wątku love-story. Tak mi się wydaje, że autor go pominął z powodu... Głupiego
roztargnienia. Wszyscy przecież czekają na snobistycznego Sasuke, a nie na nieśmiałą
Hinatę.

No i na dodatek jesteśmy na straconej pozycji, bo Sasuke jest ulubioną postacią Kishi :/

Co do anime - Suigetsu ma fajny głos i charakter podobny do Tobiego ;p

@shinoda

Dnia 27.06.2009 o 01:05, Tymonius napisał:

Oni nie mogą sie opanować i musieli wymyślić jakąś beznadziejną historie jak Suigetsu zdobywa miecz:P

Oni to już robią dlatego, że zapomnieli jak to jest robić czystą mangę. Tak na prawdę to "powrót do mangi" to tylko przykrywka do kolejnych fillerów z postaciami z mangi... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2009 o 13:17, Piciambeer napisał:

bo Sasuke jest ulubioną postacią Kishi
:/


Jak i większości forumowiczów, czy fanów Naruto. Naprawdę nie rozumiem co oni w nim widzą.

Dnia 27.06.2009 o 13:17, Piciambeer napisał:

Tak na prawdę
to "powrót do mangi" to tylko przykrywka do kolejnych fillerów z postaciami z mangi...
;]


Dokładnie. Takie już mają hobby twórcy tego anime.

Nie ma jednak co narzekać. Fillery Naruto są przynajmniej jakieś spójne i nieco wkomponowane w oryginalną fabułę z mangi. Zobaczcie na fillery Bleach-a. Włosy wam się zjeżą jaka tam jest fuszerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować