Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Ja tam nadal uważam że kabuto przyzwał prawdziwe ciało madary a tobi/madara to podszywacz i się przestraszył że sasek się od niego odłączy a sam nie da sobie rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 21:04, Karol44 napisał:

Ja tam nadal uważam że kabuto przyzwał prawdziwe ciało madary a tobi/madara to podszywacz
i się przestraszył że sasek się od niego odłączy a sam nie da sobie rady.

No właśnie dlatego uważam, że to może być Obito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 21:12, Hulk131 napisał:

No właśnie dlatego uważam, że to może być Obito.


A jaki miałby motyw, żeby zemścić się na Wiosce Liścia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 20:58, Karol44 napisał:

Tym samym który zmyśla sobie i rysuje mange;-D

E...
dla twojej wiadomości - obydwaj rysują mangi XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jestem ślepy, ale gdzie wy w tych 5 trumnach widzicie szóstą z niewiadomą zawartością ?

Ah dobra, nie było pytania ^^ Dopiero teraz czytam 490 chapter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Moim zdaniem Madara sprawił jakoś, że pozyskał ciało Obito, kierując nim w jakiś sposób, a jego stare ciało trzyma Kabuto w tej skrzynce. Potwierdzają to krótkie włosy (Wiemy, że Madara miał długie, a nie sądzę, by odwiedził fryzjera), które widoczne były, gdy w jakimś chapterze zdjął przed Zetsu maskę. Poza tym, powiedział wtedy, że "czas wyjąć Rinnegana" - to by oznaczało, że podarowane Kakashiemu oko Obito zastąpił Rinneganem, skutkiem czego posiada Rinnegana i Sharingana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 22:14, Peres00 napisał:

Może jestem ślepy, ale gdzie wy w tych 5 trumnach widzicie szóstą z niewiadomą zawartością
?

Ta, którą Kabuchimaru przywołał w chapterze 490?
W pięciu przyzwanych w chapterze 489 byli: Sasori, Itachi, Kakuzu (tak mu było), Deidara i Nagato, a szóstą, którą przyzwał Kabuchimaru zasłoniła postać Tobiego (czy Madary), więc niewiadomo, co znajdowało się w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądając AMV związane ze starymi odcinkami Naruto doszedłem do wniosku, że jeszcze żaden wątek w Shippudenie nie był tak dobry jak te z Naruto. ( egzamin na chuunina razem z atakiem na wioskę, pogoń za Sasuke, Zabuza )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 23:30, Peres00 napisał:

ciach.


myślę, że niedlugo w Shippuudenie pojawi się jeden z tych ciekawszych ;)
mianowicie : Pain vs Naruto :)

a tak poza tym to... masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2010 o 23:41, lisek93 napisał:

myślę, że niedlugo w Shippuudenie pojawi się jeden z tych ciekawszych ;)
mianowicie : Pain vs Naruto :)


Myślę, że jak skopią animację, to nawet ten wątek bedzie bidny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 08:07, Arry napisał:

Myślę, że jak skopią animację, to nawet ten wątek bedzie bidny...


hmm. możliwe,
ale nawet pomijając samą walkę - w końcu cala Konoha będzie postawiona na nogi, wątek ''śmierci'' Kakashiego, rozmowa Naruto z ''tatuśkiem'' no i późniejsza ''afera'' o miano hokage :) - to na pewno będzie ciekawe ;)

a co do samej animacji - też jestem ciekawa jak oni ją zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że powinieneś używać opcji SPOJLER. Mi to obojętne, bo jestem z mangą na bieżąco, ale są osoby, które jeszcze nie doszły do niektórych wątków albo oglądają tylko anime.

Anime: Myślałem, że samo szkolenie będzie trwało dłużej, bo w mandze poświęcili na nie chyba ze cztery chaptery. Aż boję się sprawdzić ile będzie trwała walka

Spoiler

Naruto vs. Pain

:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 10:58, Grzech napisał:

Uważam, że powinieneś używać opcji SPOJLER. Mi to obojętne, bo jestem z mangą na bieżąco,
ale są osoby, które jeszcze nie doszły do niektórych wątków albo oglądają tylko anime.


powinnam, powinnam
zapomnialam już o tym fakcie, bo widząc te wszystkie Wasze posty, już dawno nie widzialam wypowiedzi nie związanej z mangą :P { tudzież wypowiedzi osoby, która mangi nie czyta ;) }

a co do szkolenia - mnie tam cieszy fakt, że nie przeciągali tych nauk :P
zaś jeśli o walkę chodzi - uważam, że nie powinieneś się martwić o to czy będzie za krótka - z fillerami czasami dosyć sporymi ''wyskoczą'' to teraz nie powinni sprawy ''zawalić'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 10:58, Grzech napisał:

Anime: Myślałem, że samo szkolenie będzie trwało dłużej, bo w mandze poświęcili na nie
chyba ze cztery chaptery. Aż boję się sprawdzić ile będzie trwała walka

Spoiler

Naruto vs.
Pain

:/

To normalne, że skracją nudne momenty, a walka, spodziewam się, że wydłużą ją na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 21:02, Hulk131 napisał:

> Anime: Myślałem, że samo szkolenie będzie trwało dłużej, bo w mandze poświęcili
na nie
> chyba ze cztery chaptery. Aż boję się sprawdzić ile będzie trwała walka

Spoiler

Naruto
vs.
> Pain

:/
To normalne, że skracją nudne momenty, a walka, spodziewam się, że wydłużą ją na maksa.

Ta, i zrobią motyw z DBZ, że postacie będą się mierzyć wzrokiem przez dwa odcinki zanim zaczną walczyć :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 22:08, KuroNeko napisał:

Ta, i zrobią motyw z DBZ, że postacie będą się mierzyć wzrokiem przez dwa odcinki zanim
zaczną walczyć :>

A to już nie było czegoś takiego ?? Jeśli dobrze pamiętam to walka 4-Tails Kyuubiego z Orochimaru zaczęła się dopiero... w trzecim odcinku ?? Bo cały dwuodcinkowy special Naruto się zwijał, wył itd. itp. że Oro tak gada o Sasuke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

nowy chapter ciekwy, zdecydowanie cos sie rusza w fabule - nie wiem jak Kishi chce jeszcze Ksiame wykorzystac, ale watpie zeby mial szanse w starciu z dwoma Jinchiruki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować