Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2010 o 07:50, Mysterum napisał:

Spoiler

"\o/ octopus, show me the way'' wygrywa ^^


Ano, mocno do serca wziął sobie przepowiednie :D

A chapter bardzo fajny. One Piece nie oglądam, ale oglądałem kilka stron tej mangi, i tak jakoś ostatnie strony nowego chapterka bardzo mi się z OP skojarzyły. Takie morze i chaos. Nie aż takie wielkie jak w OP, ale podobne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ch 491

Spoiler

Zajawka z ośmiornicą pozytywna :) No i wreszcie doszło do spotkania Killer Bee z Naruto. Zastanawiam się co z tego wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 07:50, Mysterum napisał:

W końcu stary, dobry Naruto z szybką akcją i niezłym humorem ^^

Spoiler

"\o/ octopus, show me the way'' wygrywa ^^


też sie uśmiałem niezle jeszcze z takim wzrokiem:D Od 2 czy 3 chapterów nie ma emokinga i od razu chce się czytać, aż nie moge sie doczekać nastapnęgo. Następne mogą być nawet i śmieszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając ostatnie chaptery mam wrażenie ze nieubłaganie zbliżamy się do kolejnego Time skipa, wszystkie wątki powoli się rozwiązują, Naruto będzie trenował Lisa z Bee co zajmie trochę czasu, tak samo Sasuke musi opanować nowe techniki EMS''a bo jak znowu dostanie power upa od tak sobie bez trudu to będzie przegięcie. Sam Kishimoto wspominał w wywiadzie, że ma zamiar zrobić 3 częściowa mangę, teraz jest na to dobry moment. Naruto wraca po 1-2 letnim treningu do świata zniszczonego i ogarniętego wojna, było by to ciekawsze niż walki randomów podczas pierwszych bitw wojny lub opanowanie lisa w tydzień. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 21:49, Vizimir90 napisał:

Czytając ostatnie chaptery mam wrażenie ze nieubłaganie zbliżamy się do kolejnego Time
skipa, wszystkie wątki powoli się rozwiązują, Naruto będzie trenował Lisa z Bee co zajmie
trochę czasu, tak samo Sasuke musi opanować nowe techniki EMS''a bo jak znowu dostanie
power upa od tak sobie bez trudu to będzie przegięcie. Sam Kishimoto wspominał w wywiadzie,
że ma zamiar zrobić 3 częściowa mangę, teraz jest na to dobry moment. Naruto wraca po
1-2 letnim treningu do świata zniszczonego i ogarniętego wojna, było by to ciekawsze
niż walki randomów podczas pierwszych bitw wojny lub opanowanie lisa w tydzień. Co o
tym myślicie?


Całkiem ciekawy pomysł. Znając jednak życie Kishimoto będzie beznadziejnie ciągnął dalej to, co teraz się dzieje. Pewnie po 2-3 chapterach treningu na tej wyspie wrócimy do emo-geja i znów będzie trzeba się z nim użerać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 21:49, Vizimir90 napisał:

Sam Kishimoto wspominał w wywiadzie, że ma zamiar zrobić 3 częściowa mangę,

Prosiłbym o źródło, bo pamiętam jak Kishimoto mówił, że chce pobić Toriyamę w ilości (DB ma 519 chapterów, ale są one krótsze),a potem wspominał coś, że chciałby osiągnąć czterocyfrową liczbę chapterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 00:04, Sand_Wraith napisał:

a potem wspominał coś, że chciałby osiągnąć czterocyfrową liczbę chapterów.


Czekaj... wrrróć! Ile? Ponad tysiąc?
Są takie rzeczy, na które jedyną odpowiedzią jest "Ja pier**lę..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 00:04, Sand_Wraith napisał:

> Sam Kishimoto wspominał w wywiadzie, że ma zamiar zrobić 3 częściowa mangę,
Prosiłbym o źródło, bo pamiętam jak Kishimoto mówił, że chce pobić Toriyamę w ilości
(DB ma 519 chapterów, ale są one krótsze),a potem wspominał coś, że chciałby osiągnąć
czterocyfrową liczbę chapterów.

Prędzej bym powiedział, że chodziło mu o liczbę 3-cyfrową zaczynającą się na 4 :P

@Nazgul47
Można jeszcze powiedzieć O k**wa! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2010 o 00:12, nazgul47 napisał:

Czekaj... wrrróć! Ile? Ponad tysiąc?
Są takie rzeczy, na które jedyną odpowiedzią jest "Ja pier**lę..."

To był jeden z pierwszych wywiadów i może nawet gdzieś go tutaj wkleiłem . Ale nikt nie kazał Kishiemu mówić serio. Mógł sobie palnąć, że chciałby stworzyć tyle charterów, a czy tyle stworzy ... tego nie wie nikt. Jest kilka mang z liczbą chapterów powyżej 1000, Wkrótce Hajime no Ippo dołączy do tego szanowanego grona ...

Najlepszy komentarz jaki znalazłem =>
Don''t worry guys, we''ve got at least OVER 9000 CHAPTERS LEFT!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 10:52, Sand_Wraith napisał:

Jest kilka mang z liczbą chapterów powyżej 1000


Jakie jeśli kolega łaskaw powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 19:20, qrex napisał:

> Jest kilka mang z liczbą chapterów powyżej 1000

Jakie jeśli kolega łaskaw powiedzieć?


Ot, na przykład taka http://myanimelist.net/manga.php?id=733 Kochikame ma powyżej 1400 chapterów.

EDIT: Te 1400 chapterów to liczba sprzed dwóch lat. Teraz jest ich zapewne więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 10:28, Mange napisał:

Znając pszczołę i Naruto to można się spodziewać bardzo zabawnego treningu ze sporą dawką
humoru.

Jeśli się nie pozabijają to staną się najlepszymi kumplami XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 12:47, Hubi_Koshi napisał:

> Znając pszczołę i Naruto to można się spodziewać bardzo zabawnego treningu ze sporą
dawką
> humoru.
Jeśli się nie pozabijają to staną się najlepszymi kumplami XD


Bardziej niż pseudobraterstwo Naruto i Saska? No way! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 14:50, Jakli napisał:

Bardziej niż pseudobraterstwo Naruto i Saska? No way! ;P

Eee tam to nie jest pseudobraterstwo, oni się sobie nawzajem do gaci chcą dobrać tylko są bardzo In-Denial, przynajmniej Sasuke XD
Ja osobiście przypuszczam że ich przyjaźń zacznie się Tak
http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/VitriolicBestBuds
Ogólnie najpierw pewnie dojdzie do spięć między nimi, kłótni, bijatyk i ogólnej demolki, a potem będziemy mięli to
http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/FireForgedFriends
Ewentualnie Naruto zacznie traktować Bee jak starszego bardziej doświadczonego brata/mentora.
Tak czy owak ta przyjaźń będzie Dziwna i Dzika XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, z końcówki najnowszego odcinka aż bije po oczach autoironia głównego bohater - mówi żebyśmy oglądali tylko jego przygody. No poczekamy, poczekamy, zaraz będzie znowu Sasuke, Sasuke, od czasu do czasu także Sasuke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować