Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2010 o 21:12, McFlash napisał:

[podąża za przykładem jednego ze swych mistrzów i też zaliczył uszkodzenie mózgu] Niesamowite, więc jednak są widoki które skłoniły by mnie do użycia Brain Bleacha...

Dnia 09.04.2010 o 21:12, McFlash napisał:

[idzie do sklepu po Brain Bleach... EXTRA STRONG]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2010 o 23:09, KuroNeko napisał:

Co do ostatniego to niee... Neji nie pasuje ^^

XD Ludzie przestańcie. Zmieniam temat. Madara to może być Obito (nie wiem czy poruszaliście ten temat wcześniej) to by tłumaczyło maskę (zmasakrowana twarz), szparę w masce na jedno oko (jedno ma Kakashi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 19:27, Hulk131 napisał:

> Co do ostatniego to niee... Neji nie pasuje ^^
XD Ludzie przestańcie. Zmieniam temat. Madara to może być Obito (nie wiem czy poruszaliście
ten temat wcześniej) to by tłumaczyło maskę (zmasakrowana twarz), szparę w masce na jedno
oko (jedno ma Kakashi).


To zostało już w mandze wyjaśnione. Na pewno jest to Madara, jak po części zdejmuje maskę przed Saskiem to widać jak jest stary. Obito byłby dużo młodszy jakby przeżył. Przy okazji wiadomo dlaczego nosi maskę. Bo użył Izanagi w walce z I Hokage. To oznacza, że stracił jedno oko, a ciało telepnęło się gdzieś jako nowe i nie zniszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 19:41, Jakli napisał:

Bo użył Izanagi w walce z I Hokage. To oznacza, że stracił
jedno oko, a ciało telepnęło się gdzieś jako nowe i nie zniszczone.

Ekhyyyym?
Numerek mangi z tym wyjaśnieniem proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 20:02, Piciambeer napisał:

> Bo użył Izanagi w walce z I Hokage. To oznacza, że stracił
> jedno oko, a ciało telepnęło się gdzieś jako nowe i nie zniszczone.
Ekhyyyym?
Numerek mangi z tym wyjaśnieniem proszę.

http://www.onemanga.com/Naruto/397/03/
Tutaj masz tą starą twarz Tobiego ale i tak przypomina mi Obito. Poza tym odsłonił tylko połowę twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 20:30, Hulk131 napisał:

Tutaj masz tą starą twarz Tobiego ale i tak przypomina mi Obito. Poza tym odsłonił tylko
połowę twarzy.


To niczego nie udowadnia. Tobi już dawno wyjasnił kim jest. Nie ma potrzeby dopatrywać się poddekstów tam gdzie ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 20:02, Piciambeer napisał:

> Bo użył Izanagi w walce z I Hokage. To oznacza, że stracił
> jedno oko, a ciało telepnęło się gdzieś jako nowe i nie zniszczone.
Ekhyyyym?
Numerek mangi z tym wyjaśnieniem proszę.


Hym. Dobra nie ma może wyjaśnienia, ale trudno się domyśleć? W sumie chyba się rozpędziłem, ale zobaczycie, że tak będzie. Plus jest to najbardziej logiczne wytłumaczenie (wspomnienia związane z Itachim, Madara miał maskę jak i miał ciało wyglądał na całkiem zdrowego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 20:02, Piciambeer napisał:

> Bo użył Izanagi w walce z I Hokage. To oznacza, że stracił
> jedno oko, a ciało telepnęło się gdzieś jako nowe i nie zniszczone.
Ekhyyyym?
Numerek mangi z tym wyjaśnieniem proszę.


Dobra moja pomyłka. Przepatrzyłem chapy i nie ma nigdzie powiedziane, że Madara użył tej techniki. Choć skądś ją znał i chyba tylko tak mógł przeżyć walkę z Pierwszym. No nic mam nadzieję, że się to wyjaśni;P. Po coś zasłania to oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 20:32, Wintesun napisał:

To niczego nie udowadnia. Tobi już dawno wyjasnił kim jest. Nie ma potrzeby dopatrywać
się poddekstów tam gdzie ich nie ma.

Może są, a w tej trumnie mogłaby być Rin. To by też wiele wyjaśniło bo Obito był w niej zakochany. Tobi ma też bardzo podobną do Obito fryzurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 21:18, Wintesun napisał:

> Tobi ma też bardzo podobną do Obito fryzurę.
Kiedyś miał inną. Musiał ją prawdopodbnie zmienić po tym jak Itachi rozpoznał w nim Madarę.

No rzeczywiście fryz jest inny ale myślę, że Kishimoto jeszcze nas czymś zaskoczy w związku z tą postacią. Pewnie to nie jest Obito ale pospekulować można, nuż trafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 21:04, Jakli napisał:

Dobra moja pomyłka. Przepatrzyłem chapy i nie ma nigdzie powiedziane, że Madara użył
tej techniki. Choć skądś ją znał i chyba tylko tak mógł przeżyć walkę z Pierwszym. No
nic mam nadzieję, że się to wyjaśni;P. Po coś zasłania to oko.

Izanagi jest zapomnianą techniką, wiele ludzi zna wiele zakazanych technik, niekoniecznie muszą umieć je używać.
O tym, że Madara użył izanagi nigdzie nie było. I na pewno nie użył, bo ma w pełni sprawne ręce.

Co do przeżycia walki z Pierwszym to fakt, nie wiadomo jak przeżył, ale bardzo prawdopodobne, że poprzez wielką ilość czakry i silną wolę - bo tak wytłumaczył Saskaczowi swoją długowieczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 22:07, Piciambeer napisał:

Izanagi jest zapomnianą techniką, wiele ludzi zna wiele zakazanych technik, niekoniecznie
muszą umieć je używać.
O tym, że Madara użył izanagi nigdzie nie było. I na pewno nie użył, bo ma w pełni sprawne
ręce.


Emm..What? jaki jest związek między Izanagi a sprawnością rąk, bo się trochę pogubiłem? O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 22:13, KuroNeko napisał:

Emm..What? jaki jest związek między Izanagi a sprawnością rąk, bo się trochę pogubiłem?
O.o


To ja ci odpowiem na pytanie - żaden. Kolega, którego cytujesz chyba pomylił sobie Madarę z Danzou :)
Izanagi jako cenę użycia bierze oko, ale nie ma nic powiedziane o uciętych/utraconych rękach...

EDIT: A ciekawe co się stało z Rin. Kakashi mówi do Saskacza (jeszcze jak emo-gej miał lat 12), że wszystkie ważne dla niego osoby już nie żyją. Ale jak wiadomo z Kakashi Gaiden Rin przeżyła wyprawę, która miała na celu zniszczenie mostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 22:40, Arry napisał:

EDIT: A ciekawe co się stało z Rin. Kakashi mówi do Saskacza (jeszcze jak emo-gej miał
lat 12), że wszystkie ważne dla niego osoby już nie żyją. Ale jak wiadomo z Kakashi Gaiden
Rin przeżyła wyprawę, która miała na celu zniszczenie mostu...


Stawiam na to, że zginęła później.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2010 o 22:40, Arry napisał:

EDIT: A ciekawe co się stało z Rin. Kakashi mówi do Saskacza (jeszcze jak emo-gej miał
lat 12), że wszystkie ważne dla niego osoby już nie żyją. Ale jak wiadomo z Kakashi Gaiden
Rin przeżyła wyprawę, która miała na celu zniszczenie mostu...

No, ale mogła zginać później. Chyba nie myślisz, że Rin brała udział tylko w jednej misji? ;]
A co do spekulacji Tobi-Madara polecam blog Boba => http://shannaro.wordpress.com/2010/04/08/naruto-chapter-490-whats-behind-door-number-six/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No... dzięki że stwierdzacie coś, co ja sam napisałem... wiem że zginęła - pytanie jak dokładnie. Kishi rozwinie tę kwestię, czy pozostanie takowa otwartą aż do zakończenia Sasu... Naruto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 22:40, Arry napisał:

To ja ci odpowiem na pytanie - żaden. Kolega, którego cytujesz chyba pomylił sobie Madarę
z Danzou :)

Eee, synek! Nic się nie pomyliłem, wszak kolega Jakli sam zasugerował, że Madara użył izanagi w walce z Pierwszym Hokage. Zdementowałem te przypuszczenie, bo było bez sensu :P

Dnia 10.04.2010 o 22:40, Arry napisał:

Izanagi jako cenę użycia bierze oko, ale nie ma nic powiedziane o uciętych/utraconych
rękach...

Hm. Tak się składa że jedyny znany nam użytkownik tej techniki musiał całą rękę poświęcić na 10 sharinganów. Przed użyciem ręka również cały czas była pod pieczęcią, niesprawna do normalnego użytkowania.

Dnia 10.04.2010 o 22:40, Arry napisał:

EDIT: A ciekawe co się stało z Rin. Kakashi mówi do Saskacza (jeszcze jak emo-gej miał
lat 12), że wszystkie ważne dla niego osoby już nie żyją. Ale jak wiadomo z Kakashi Gaiden
Rin przeżyła wyprawę, która miała na celu zniszczenie mostu...

Dodam jeszcze, że kiedy Kakashi umierał (ekhm) to żałował, że nie dotrzymał obietnicy czy cuś, w każdym razie chodziło o to, że stracił także Rin. Więęęc, zginęła na pewno.
A wątpię żeby Kabuchimaru wskrzeszał Rin w ostatnim chapie, Madara by się chyba nie przestraszył tej kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować