Zaloguj się, aby obserwować  
osik_152

Deskorolka - temat ogólny

1822 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2008 o 18:05, kedzior141 napisał:

> http://www.youtube.com/watch?v=o9Fgh4rh4lE
> To się nazywa ryzykować życie dla zajawki ;D

O kurde, niezły jest:D

Zwykła olka, tutaj wchodzi w grę pokonanie strachu. Druga sprawa to zniszczenie samochodu, ja nawet starego samochodu bym nie zniszczył dla takiego wyczynu. Zresztą jakby się nie udało to koleś by wylądował na samochodzie, sturlał by się i poobijał. Jak by co to ja też jeżdżę na desce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 15:39, ziolek1301 napisał:

macie jakieś swoje filmiki?? bo ja z kumplami bedziemy mieli dopiero na wiosne i jak
co to dam link;]


To czekam na link, ja nie mam narazie żadnego. Na wiosnę dopiero będę miał nową deskę, jak bym się czegoś nauczył to może wtedy.
Z tego co wiem to Adin coś wrzucał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deskorolka... brr...Mam złe wspomnienia. Mój kolega ma deskorolke(oczywiście nie jeździ na niej) bo widział u innego kolegi ale to była jakaś dla dzieci...
Poszliśmy na pobliską górkę, on w ochraniaczach a ja bez... kilka razy się pożądnie wywaliłem,farba szła jak nie wiem ,więc teraz postanowiłem że nie tknę tego diabelstwa więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 16:29, dominikańczyk napisał:

Poszliśmy na pobliską górkę, on w ochraniaczach a ja bez... kilka razy się pożądnie wywaliłem,farba
szła jak nie wiem ,więc teraz postanowiłem że nie tknę tego diabelstwa więcej...


Po prostu sobie jechałeś i wywaliłeś się kilka razy? xD Masz talent chłopie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 16:52, AdiN2 napisał:

> Poszliśmy na pobliską górkę, on w ochraniaczach a ja bez... kilka razy się pożądnie
wywaliłem,farba
> szła jak nie wiem ,więc teraz postanowiłem że nie tknę tego diabelstwa więcej...


Po prostu sobie jechałeś i wywaliłeś się kilka razy? xD Masz talent chłopie ^^


Ale to był mój pierwszy raz!
Ja przedtem jeździłem na deskorolce tylko że nie stałem na niej tylko siedziałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza gleba była przez malutki kamyczek . Jadę sobie jakby nigdy nic nagle jakiś kamyczek dostał się pod truck i jeb...deska została a ja poleciałem do przodu na twarz...bolało ;\ Ale mimo to nie zniechęciłem się do dalszej jazdy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na desce nie miałem jakichś poważniejszych wypadków. Jedynie raz jak spadłem na deskę która była odwrócona o 90stopni i na kółkach, to prawie połamałem sobie dwie ręce na raz;)

Gorzej było na rowerze, raz się tak wywaliłem, że miałem złamaną rękę w trzech miejscach, z przesunięciem. Jak już jesteśmy przy złamaniach, to raz jak uderzyłem kolegę, to tak mi się palec wygjął, że misiąc w gipsie... Blisko było do wpychania śruby żeby się palec trzymał.
Koniec offtopa^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oglądał ktoś odcinek "Naznaczonych'''' jak koleś skakał ze schodów ,deska mu uciekła i wylądował tak że stopy dotknęły jego nóg? Kostki zostały zmiażdżone. Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 14:03, AdiN2 napisał:

A oglądał ktoś odcinek "Naznaczonych'''' jak koleś skakał ze schodów ,deska mu uciekła
i wylądował tak że stopy dotknęły jego nóg? Kostki zostały zmiażdżone. Masakra...



ładnie pewnie miał 2 lata rebilitacji;/ conajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 14:03, AdiN2 napisał:

A oglądał ktoś odcinek "Naznaczonych'''' jak koleś skakał ze schodów ,deska mu uciekła
i wylądował tak że stopy dotknęły jego nóg? Kostki zostały zmiażdżone. Masakra...


OMg....:/ Brrr... Nie lubię takich złamań oglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już postaram się przesłać filmik mojego pop shove ita a może jeszcze dojdzie do tego jakaś wideorelacja czy chociaż najciekawsze przejazdy z GDC ? ( http://infomagazine.pl/news//data/upimages/girls_dont.jpg )
W sumie wybieram się tam z koleżanką, ale ona to na snowboardzie jeździ raczej, ale kiedyś ją wyszkolę na niezłą skateboard''istkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 01:00, patrYX93 napisał:

Dzisiaj już postaram się przesłać filmik mojego pop shove ita a może jeszcze dojdzie
do tego jakaś wideorelacja czy chociaż najciekawsze przejazdy z GDC ? ( http://infomagazine.pl/news//data/upimages/girls_dont.jpg
)
W sumie wybieram się tam z koleżanką, ale ona to na snowboardzie jeździ raczej, ale kiedyś
ją wyszkolę na niezłą skateboard''istkę :P



A co umiesz narazie SAM?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować