Zaloguj się, aby obserwować  
Luzi

Seria Age of Empires - temat ogólny

59 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2006 o 21:13, pinezkaaa napisał:

AAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaa ja pamiętam jedynkę!!!! To była moja pierwsza gra w życiu miałąm jakieś
hm...11 12 lat:P Przeszłąm cAŁĄ grę, uwielbiałam ją! Jednak kiedyś coś tam zrobiłąm i tatuś
mi ją połamał;Pheh


To możesz ją teraz ściągnąć na http://cvr.pl/gry/age-of-empire.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 08:48, Wojo2006 napisał:

To możesz ją teraz ściągnąć na http://cvr.pl/gry/age-of-empire.php


Preferowałbym już lepiej kupno pełniaka w KK u konkurencji :) Wersja, do której podałeś link jest chyba jakimś hiszpańskim demem udającym pęłną. Zresztą, jak sam pewnie zauważyłeś, jak na plik instalacyjny, trochę mało miejsca zajmuje - 32 mb. Chociaż pewności mieć nie mogę. Pamiętam, że sam kiedyś szukałem takowej w necie, ponieważ na rynku dostępna nie była i znalazłem coś w tym stylu. W chwili jak cenega puściła AoE w KK, była to moja pierwsza gra kupiona u konkurencji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim CDA zobaczyłem reklamę serii Super$eller Cenegi. Było tam o 4 nowych grach, w tym Age of Empires 2 i Age of Mythology. Czy ktoś może wie, czy ww. gry będą w sprzedaży razem z dodatkami (AoE z Conquerors, a AoM z Titans)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja juz gram od 2 miechów przez neta w age the rise of rome kazdego kto chce zaryzykowac gry ze mną niech pisze na gg 8408170
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 17:27, JAmamaPieCiTY napisał:

Stare dobre AoE 1 spoź gra ale już trochę niedzisiejsza ale nadal na dysku mam

Napisz mi swoje gg to się zgadamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 17:48, Tiwaz napisał:

> Stare dobre AoE 1 spoź gra ale już trochę niedzisiejsza ale nadal na dysku mam
Napisz mi swoje gg to się zgadamy:)

moje gg 905792 ale zdaje mi sieże rise of rome to AoE 2 jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 19:01, JAmamaPieCiTY napisał:

zdaje mi sieże rise of rome to AoE 2 jest??


Nie. To dodatek do jedynki. Do dwójki nazywa się Conquerors.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 19:05, Bimbermistrz napisał:

> zdaje mi sieże rise of rome to AoE 2 jest??

Nie. To dodatek do jedynki. Do dwójki nazywa się Conquerors.

wiedziałem, że to musi być jakiś dodatek a pozatym correct wcześniejszego posta moje gg 9505792

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm skoro to temat o Age''u to zapytuję: Ktoś ma chęć na partyjkę na sieci? Może być jedynka albo dwójka, w trójkę nie grywam :D
pzodrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 20:32, haderQ napisał:

Hmmm skoro to temat o Age''u to zapytuję: Ktoś ma chęć na partyjkę na sieci? Może być jedynka
albo dwójka, w trójkę nie grywam :D
pzodrawiam



Czemu nie grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 14:36, mediek napisał:

Czemu nie grasz?


Jeśli mam być szczery, to nie wciągnęła mnie tak jak poprzednie części. Tamte dla mnie mają to coś w sobie i grywalność na nieziemskim poziomie. Trójka to taka, w którą można pograć, w poprzednie grzechem jest nie zagrać.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 08:48, Wojo2006 napisał:

> AAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaa ja pamiętam jedynkę!!!! To była moja pierwsza gra w życiu miałąm
jakieś
> hm...11 12 lat:P Przeszłąm cAŁĄ grę, uwielbiałam ją! Jednak kiedyś coś tam zrobiłąm i
tatuś
> mi ją połamał;Pheh

To możesz ją teraz ściągnąć na http://cvr.pl/gry/age-of-empire.php


Rozprzeszczenie nie legalnych linków jest karalne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 19:22, haderQ napisał:

Jeśli mam być szczery, to nie wciągnęła mnie tak jak poprzednie części. Tamte dla mnie mają
to coś w sobie i grywalność na nieziemskim poziomie. Trójka to taka, w którą można pograć,
w poprzednie grzechem jest nie zagrać.
Pozdrawiam

Moim zdaniem ma ten klimat i wiele fajniejszą kampanię, w poprzednich częściach grałem tylko w potyczki , a tutaj kampanie przeszedłem 2 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przed wydaniem Trójki, seria Age of Empires uchodziła za jeden z tych tytułów, który stworzył podwaliny dla następnych RTSów - tak jak C&C, WarCraft tak i AoE ma swoje liczne klony. Każdy widział z pewnością nie jeden taki klon. Jednak czy dorównywał on chociaż w połowie pierwowzorowi? Ja obecnie po przejściu trójki, wróciłem do pierwszej części i historia tam przedstawiona, wątek fabularny są świetnie wkomponowane w rozgrywkę. Fabuła wywarła na mnie takie piętno, że zasięgnąłem moich podręczników związanych z historii by zagłębić się w epoki paleolity, neolitu czy epoki metali. Podobnie było z AoE3, chodź tutaj raczej na odwrót - wpierw były fascynacje kartograficznymi odkryciami Europejczyków w nowym świecie, a później dopiero gra w czwartą już pozycję studia Ensamble Sutdios w gatunku RTS. Niestety w trzeciej części historia nie pokryła się ze scenariuszem gry i przyszedł zawód związany z najnowszą pozycją Age of...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienić wersję językową gier z pakietu Age of Empires EK ze starej KK na polską? W menu gier nie ma takiej opcji, podczas instalacji też języka polskiego nie można wybrać, na DVD nie znalazłem patcha lokalizującego :(.
Czyżby jedynym wyjściem był kontakt z Cenegą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, czy da się bezproblemowo pograć w AoE 1 przez Hamachi, albo innym sposobem? Chcieliśmy z bratem po lanie trochę pograć, ale ciągle program nie może odnaleźć połączenia. Grę mam z KK.
Może problem tkwi w tym, że ja posiadam winXP a on Win7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować