Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Knight

Harry Potter

1459 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2005 o 12:28, com5 napisał:

Że film jest dobry i dubbing też to ja wiem (byłem w kinie dwa razy- premiera i ze szkoły),
ale chciałem się dowiedzieć czy jest istotna różnica w wypowiedziach.

Tego to ja nie wiem :) może będe miał niedługo z napisami to Ci powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czytaliście już mini książeczkę pt. "Fantastyczne Stworzenia" autorstwa Newt''a Skamander''a ? Mówię wam, świtna ksiązka. Opisuje wiele (czyli ok.70) magicznych stworzeń , np...Czerwonego Kapurka !!!! Są też jednorożce, trolle, hipogryfy itd. Wydawnictwo Media Rodzina. Cena: ..... 5 (!!! ) złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest też mni ksiązeczka "Quiditch przez wieki" nie pamiętam jakiego autora. Tez wydawnictwo Media Rodzina i ta sama cena. Ta Książka mówi z kolei o tym jak powstał Quiditch , o pierwszych miotlach, tłuczkach itp. Jest jeszcze ciekawsza niż "Fantastyczne Stworzenia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 12:08, lajt napisał:

A ile kosztuje? Może sobie kupie, a "Magiczne Stwożenia" na stówe :)


Tyle co "Fantastyczne Stworzenia " czyli 5 zł :) (to było po przecenie w Epiku, ale chyba cena nie podwyższy się znowu na 10 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 17:06, hanas napisał:

6 jest dość dobra, warto przeczytać. Dużo o problemach nastolatków(miłość itd.)
I ginie Dumbledore.!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Nie pisz co się stanie (ja tak kiedyś zrobiłam) bo zaraz cię objadą że pizesz co będzie w książce. Ja tak nie zrobię bo o tym już dawno wiedziałam :P. A jeśli już musisz to pisz SPOJLER: CZYTACIE NA WŁASNE RYZYKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 17:06, hanas napisał:

I ginie Dumbledore.!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To chyba wie prawie każdy kto na praktycznie jakimkolwiek forum natknął się na temat "Harry Potter" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 17:06, hanas napisał:

6 jest dość dobra, warto przeczytać. Dużo o problemach nastolatków(miłość itd.)
I ginie **********


Ja nie rozumiem po co ludzie piszą co się wydarzy w książce. Uwierzymy ci na słowo że czytałeś książkę ale od razu psuć innym zabawę z czytania. Ja specjalnie postarałem się przeczytać Pottera najwcześniej jak się dało bo weidziałem że będzie coś takiego. Ale ludzie, wy czerpiecie przyjemność z tego że zdradzicie innym jeden z elementów (najważniejszy prawie) książki. Dobrze że nie napisałeś jak zginął, może ja to zrobię... :P

Ja rozumiem że ludzie wchodzący do takiego wątku robią to na własną odpoweidzialność, ale co ja nie wejde na ten wątek to widzę : zginął..... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 17:39, natkasuper1 napisał:

Nie pisz co się stanie (ja tak kiedyś zrobiłam) bo zaraz cię objadą że pizesz co będzie w książce.
Ja tak nie zrobię bo o tym już dawno wiedziałam :P. A jeśli już musisz to pisz SPOJLER:
CZYTACIE NA WŁASNE RYZYKO
.


No właśnie ja chciałbym się dowiedzieć jeszcze czegoś o tym 6 tomie jak już wiem to jedno :P
Pisałem już o tym posta, ale nie mam narazie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2005 o 18:12, Vaxinar napisał:

No właśnie ja chciałbym się dowiedzieć jeszcze czegoś o tym 6 tomie jak już wiem to jedno :P
Pisałem już o tym posta, ale nie mam narazie odpowiedzi.

To ja się ogromnie cieszę, że nie napisali nic więcej na ten temat !!! ja przeczytałem troche tej książki ale nie całą, jak chcesz pogadać to 3757300 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeczytałem całą i moim zdaniem bez sensu jest opowiadać treść książki teraz (za około miesiąc polska premiera)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 10:13, Budyn napisał:

A ja nadal nie wiem kiedy ma wyjść "Harry Potter i Książę Półkrwi"! Ktoś odpowie bo muszę przeczytać!


Polska premiera jest 26 stycznia 2006.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 18:12, Vaxinar napisał:

> Nie pisz co się stanie (ja tak kiedyś zrobiłam) bo zaraz cię objadą że pizesz co będzie
w książce.
> Ja tak nie zrobię bo o tym już dawno wiedziałam :P. A jeśli już musisz to pisz SPOJLER:

> CZYTACIE NA WŁASNE RYZYKO
.

No właśnie ja chciałbym się dowiedzieć jeszcze czegoś o tym 6 tomie jak już wiem to jedno :P
Pisałem już o tym posta, ale nie mam narazie odpowiedzi.


To wejdź sobie na stronę 12 tego tematu i przeczytaj posty na samym początku (pierwszych kilka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 15:47, natkasuper1 napisał:

To wejdź sobie na stronę 12 tego tematu i przeczytaj posty na samym początku (pierwszych kilka).


Ja mam system jak na starym forum, 40 postów na stronie i mam 9 stron więc mało mi to mówi gdzie.
Jakbyś zmienił sobie i mi powiedział to co innego, ale udzielam się i czytam ten wątek od początku i chcę więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować