Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kffiatkowy konkurs - dopisz komentarz i zgarnij książki!

69 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2007 o 22:52, Spaykus napisał:

Konkurs trwał do 18. kwietnia do godziny 23:59. Data dzisiejsza pojawiła się tylko, jako nasze
zabezpieczenie na wypadek, w którym musielibyśmy przedłużyć zabawę (np. nagłe, niewyjaśnione
problemy techniczne).


A ja niedokładnie przeczytałem treść newsa i zasugerowałem się regulaminem. Skoro było tam napisane, że trwa do 19. to myślałem, że można jeszcze wysyłać odpowiedzi. Ale cóż, trudno się mówi. =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matuś jedyna, ale wstyd...

Przegapiłem ten Konkurs. Newsa nie zauważyłem itd., jak to możliwe...?!

Wrrr... A takie bajeranckie nagrody ;( .

A teraz jeszcze łudziłem się, że można wysłać również dziś (po wejściu w "ten" link mamy normalny "formularz", brak jakiegoś nieładnego komunikatu, iż czas minął wziął był). No, niestety...

Chlip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 23:23, MonkOfWar napisał:

Przegapiłem ten Konkurs. Newsa nie zauważyłem itd., jak to możliwe...?!


Yes! Yes! Yes! Ludzie, słyszycie??? Mamy szanse na wygraną!!!

;D

A mi się coś pomyliło i myślałem, że ogłoszenie wyników będzie dzisiaj... O ja naiwny! Jak znam zycie, to pewnie nawet do końca kwietnia się nie wyrybią (to żeby zmotywować jury :))...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 21:40, Sad Statue napisał:

To kiedy te wyniki?;p(już chyba z szósty raz pada to pytanie ;])


Spróbuj zajrzeć do regulaminu (który na pewno przeczytałeś) - tam jest jak wół napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, ze dwa razy nawet, bo szukałem tego :P Mam wrażenie że dopiero ta informacja jest tam od niedawna... Ale nie ważne, skoro jest to w końcu wiem kiedy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 21:47, Sad Statue napisał:

Czytałem, ze dwa razy nawet, bo szukałem tego :P Mam wrażenie że dopiero ta informacja jest
tam od niedawna... Ale nie ważne, skoro jest to w końcu wiem kiedy ;p

Ta informacja jest tam od początku, bo zanim wysłałem już sobie wcześniej poszukałem tej informacji i tam ona była. :P Może po prostu już nie ten wzrok? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 21:47, Sad Statue napisał:

Czytałem, ze dwa razy nawet, bo szukałem tego :P Mam wrażenie że dopiero ta informacja jest
tam od niedawna... Ale nie ważne, skoro jest to w końcu wiem kiedy ;p


Żadnych zmian w regulaminie nie było, zresztą jest on dostępny również w formie pliku PDF :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wiem dlaczego tego nie widziałem :] Data jest w "Nagrody w konkursie" i instynktownie tam tego nie szukałem ;))
Jestem trochę rozstrzepany, bo za kilka dni mam egzamin gimnazjalny, proszę o wyrozumienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 22:30, Camelowaty napisał:

Dżyzas, "najpóźniej do 20 maja" T.T dlaczemu tak długo TT.TT


Spokojnie, na pewno wyniki będą szybciej. Najpóźniej znaczy... najpóźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyniki zbliżają się wielkimi krokami(mam nadzieję! :)) ). A nóż pierwszy raz w życiu zacznie sprzyjać mi szczęście i coś wygram? :]. Nie to żebym miał wielkie nadzieje, ale szansa zawsze jest xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować