Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielki wywiad z Michałem Kicińskim już w piątek!

21 postów w tym temacie

No, zapowiada się ciekawie - nie powiem. Mam tylko nadzieję, że wątek o Wiedźminie nie będzie zajmował połowy wywiadu bo ten szum medialny wokół tej gry już powoli zaczyna być nudny...Poczekamy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gram.pl

Już w ten piątek na łamach gram.pl ukaże się wielki wywiad, jakiego udzielił naszemu portalowi Michał Kiciński - jeden z szefów CD Projektu. Rozmowa z całą pewnością dostarczy wielu ciekawych informacji wszystkim fanom gier.

Przeczytaj cały tekst "Wielki wywiad z Michałem Kicińskim już w piątek!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że wątek o Wiedźminie będzie zajmował nawet więcej niz połowę wywiadu, bo jestem tą grą tak zainteresowany, że specjalnie dla niej wymienię (czyt. ulepszę:)) kompa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze takie wywiady działalności CDP są ciekawe, wystarczy poczytać gramsajty Pracowników CDP można z nich wyczytać wiele ciekawych, interesujących informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to świetnie:) Lubie poczytać co mają do powiedzenia ludzie którzy w życiu odnieśli zawodowy sukces:) Można się zawsze czegoś nauczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy, czy pan Michał zdradzi nam jakieś tajemnice na temat Wiedźmina. Myślę że o tej grze się tak dużo mówi w Polsce, że nie może okazać się zwykłym kiczem, to musi być hicior! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jak w końcu? był już ten wywiad? bo pisze (...)poruszył w rozmowie bardzo wiele tematów :/

jedna literka i już cały sens newsa się sypie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu powiem tak-czekam z niecierpliwością :) .

Może jakieś rewolucyjne informacje padną? Że "Wiedźmin" staje się symulatorem tostera a CDP zrywa z grami komputerowymi przechodząc na dystrybucję pieczywa chrupkiego w Czechach?

Zobaczymy, wszystko jest możliwe XD .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 18:55, greg_f napisał:

jedna literka i już cały sens newsa się sypie


E? Żadna literówka. Tak, wywiad już był. Został już przeprowadzony. A w piątek będzie opublikowany.

Nie spodziewałeś się chyba, że będzie zapisywany na stronie na żywo? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować