Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Football Manager MMO w 2008 roku

24 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Studio Sports Interactive ujawniło, że pracuje nad kolejnym Football Managerem. Tyle tylko, że tym razem będzie to... gra MMO. Zapowiedziana jest wersja na PC i Macintoshe, jej beta testy mają rozpocząć się w przyszłym miesiącu, a planowana data wydania tytułu to marzec 2008 roku.

Przeczytaj cały tekst "Football Manager MMO w 2008 roku" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 14:48, juke napisał:

Niedługo to wszystkie gry będą MMO. To może być dobre bo twórcy są bardzo doświadczeni.


chyba raczej nie - pomysl o tych graczach ktorzy nie maja internetu. A jezeli "wsyztskie gry beda MMO", to zeby byc w ktorejsc bardzo dobrym trzeba praktycznie tylko w nia grac. Ot chocby spojrz: grasz dziennie 4 godziny: 2 godziny w WoWa i 2 godziny w GW. I tak praktycznie w obu grasz masz duuze NIC :). A grajac 4 godziny w WoW/GW mozesz juz cos tam zrobic (np. udac sie na dluzej na jakas lokacje) :)
Moim zdaniem MMO sa fajne, ale nie powinno ich byc w nadmiarze. A niestety z tego co widze to ciagle tylgo wszedzie MMO :/ Niedlugo powiedza ze II czesc wiedzmina to bedzie "MMORPG w świecie sapkowskiego", z rewelacyjnymi oplatami abonamentowymi w wysokosci 50 PLN miesiecznie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasowa moda. Kiedyś był np. masowy wysyp RTS''ów, a teraz to trochę ucichło... Wszyscy próbują po prostu skorzystać na popularności MMO, ale faktycznie nie musi to prowadzić do niczego dobrego, bo taka gra wymaga grania praktycznie tylko w nią. Wielu ludzi nie kupuje innych gier, ponieważ woli płacić abonament do jednej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, czy będzie to przypominało bardziej "przeglądarkowe managery" czy raczej CM''a... tfu, FM''a :) w sumie zapowiada się w miarę ciekawie, ciekawe jak będzie się kształtowała cena:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę - nie spodziewałem się tak szybko dacie informację na temat;) Ale lubię być pozytywnie zaskakiwany:) Mam nadzieję, że CDP ma zamiar wydać tą odsłonę FM''a...
Sprawę komentowałem już w innym temacie, a że nie lubię się powtarzać... zainteresowani wiedzą gdzie szukać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no... Ciekawy pomysł! :) Chociaż pachnie mi tu graficzną wersją Hattrick''a! (www.hattrick.org) Ale czekam ze zniecierpliwieniem! :)
Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 16:54, szymonsen napisał:

No no... Ciekawy pomysł! :) Chociaż pachnie mi tu graficzną wersją Hattrick''a! (www.hattrick.org)
Ale czekam ze zniecierpliwieniem! :)
Pozdrawiam. :)


Hm... To tak jakby porównywać Ogame.pl do Galactic Civilizations ;)
Ale moim zdaniem jednak to będzie coś o zupełnie innej skali, w ogóle rozmach będzie wylewał się bokami. I dłuuuuugie noce przed monitorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa... ja nadal jestem zdania ze wszystkie gry juz powinny podchodzic pod MMO np. Tetris MMO;p Ale szacunek za pomysł bo juz sam mialem wiele ale menagera na mmo to bym nie wpadł... lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 20:23, Ryan Kam napisał:

mmo coraz ich wiecej . czekam na Medal of Honor i/lub Call of Duty mmo :)


Tiaaaaaaaaa, tylko, że w CoDzie mamy dostępną opcję multiplayer, jak wiadomo bardzo dużo ludzi gra w multi, według X-Fire, liczba godzin przy grze jest w kolejności druga, oczywiście po WoWie ;)
Jakoś CoD jako MMO, co niby, kasę na snajperki i apteczki by się zbierało, odbywały by się wojny ??? ;P

Wracając, jakoś FM jako MMO nie widzi mi się, może kiedyś, pożyjemy zobaczymy :)

Pozdrawiam,
piotrek-heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką koncepcję :)

Gra mogłaby sie dziać w satlingradzie . Miasto było gigantyczne więc plansza tez :)
Apteczki moze nie , potrzebny byłby medyk i szpital . W owym szpitalu mozna by podreperowac zdrowie . I np każda czesć ciała byłby narażona tak aj w życiu , czyli dostaniesz w rekę od snajpera krwawisz i byc moze amputuja ci ją . To sa mo w noge i te inne . Miasto byłoby podzielone na dwie sterfey niemiecka i sowiecka . I w kazdej byłby szpital , koszary , fabryka czołgow i samolotwo . Oczywisćie wszytko dałoby sie zniszczy ( juz to wiedze po staliongradzie zostały tylko pustkowie , żaden zywej duszy ) oczywisćei można zdobywac doswaidzcenie :)

to tylko krótka wizja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można by jeszcze wspomnieć, że kluczy do beta testów będzie rozdanych tylko około 1000 więc szanse są niewielkie... Ja się zgłosiłem, czas pokaże czy się uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 23:41, Rafal G napisał:

Można by jeszcze wspomnieć, że kluczy do beta testów będzie rozdanych tylko około 1000 więc
szanse są niewielkie... Ja się zgłosiłem, czas pokaże czy się uda;)

Gdzie można się zgłosić do testów?I co to jest MMO.Z góry dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 23:48, Manieklbl napisał:

Gdzie można się zgłosić do testów?I co to jest MMO.Z góry dzięki za odp.


Trzeba się zarejestrować tutaj: http://www.footballmanagerlive.com/en/article/88/index.html To oficjalna strona gry:) Rzecz jasna nie każdy zarejestrowany dostanie klucz;)
MMO znaczy, że rozgrywka będzie się toczyła on-line:) Więcej szczegółów masz w artykułach na stronie i w oficjalnym FAQu tamże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować